Geri Dön
GündemYemekteyiz'in finali bu akşam! Kim kazanacak?

Yemekteyiz'in finali bu akşam! Kim kazanacak?

TV8 kanalının ilgiyle takip eidlen yarışması Yemekteyiz'de haftanın final heyecanı bu akşam yaşanacak. Seda Sayan ile Yemekteyiz'de kim birinci olacak? Büyük ödülün sahibi bu akşam TV8 ekranında açıklanacak. Peki Yemekteyiz'de bu hafta kimler yarıştı? İşte 16 - 20 Eylül 2019 haftasının Yemekteyiz yarışmacıları...

Yemekteyiz'in finali bu akşam! Kim kazanacak?

Hafta içi her gün yayınlanan Ymeekteyiz'de final heyecan bugün yaşanacak. Haftanın beş gününde, beş farklı yarışmacı birbirleriyle mücadele etti. Birbirinden farklı lezzetler yarışmacılara ve Seda Sayan'a sunuldu. Haftanın sonu geldi ve yarışmacıların birbirlerine verdikleri puan ve Seda Sayan'ın yarışmacılara verdiği puan ile birincinin belli olmasına saat kaldı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Sağlık Bakanlığı son dakika olarak Türkiye'nin 24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 226 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 221 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca tabloyu paylaşırken kritik uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler