Geri Dön

Yeni reform paketinde neler var 2021? Yeni reform paketi ne zaman meclise sunulacak?

Yeni reform paketi ile ilgili detaylar gündemde merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, reforma paketi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni reforma paketi detayları ise araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki yeni reform paketinde neler, ne zaman meclise sunulacak?

Yeni reform paketinde neler var 2021? Yeni reform paketi ne zaman meclise sunulacak?

Yeni reform paketi son dakika gelişmeleri gündemde yer alıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni reform paketleri ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonrasında detaylar merak konusu oldu. Peki yeni reform paketinde neler var?

YENİ REFORM PAKETİNDE NELER VAR?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni reforma paketi ile ilgili şu açıklamayı yaptı;

"Yakında hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğumuz yeni reform paketlerini Meclisimizin takdirine sunmaya başlayacağız. Milletimizle paylaştığımızda bu reform tekliflerinin ülkemizi 2023'e ve daha sonrasına taşıyacak çok köklü ve önemli düzenlemeler içerdiği görülecektir. Türkiye'yi, temel hak ve özgürlüklerden ekonomide güven ikliminin güçlendirilmesine kadar geniş bir alanda geleceğe hazırlayacak bu reform sürecine hep birlikte sahip çıkacağız."

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, parlamento muhabirlerinin sorularını yanıtladıSağlık Bakanı Koca: "(Kılıçdaroğlu'nun, 'ücretsiz aşıların 12 dolara fatura edildiği' iddiası) Vatandaşımıza bu anlamda veremeyecek hiçbir hesabımız yok. Ben bu yaklaşımı, davranışı, birlik ve beraberliği bozma noktasındaki bu yaklaşımı ahlaki bulmuyorum. Veremeyecek hiçbir hesabımız da yok."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet