Geri Dön

‘Yenilmezler’den rekor açılış

Milliyet Sanat Dergisi, Mayıs sayısının kapağına Hollywood’un ‘yenilmez kadını’ Scarlett Johansson’u taşıdı.

‘Yenilmezler’den rekor açılış

Johansson’un derginin kapağında yer almasının nedeni ise bu hafta Türkiye’de vizyona girecek “Yenilmezler / The Avengers” adlı film.... Johansson’un ‘Kara Dul’ lakaplı süper ajan Natasha Romanoff olarak izleyici karşısına çıkacağı filmde, pek çok süper kahraman boy gösterecek.

Marvel’ın ünlü kahramanları Hulk, Demir Adam ve Kaptan Amerika gibi süper kahramanlarını bir araya getiren “Yenilmezler / The Avengers”, 27 Nisan’da gösterime girdiği 39 ülkede sadece hafta sonunda 178.4 milyon dolarlık hasılat elde etti. Filmin ABD başta olmak üzere bu hafta gösterime gireceği ülkelerde de gişede başarılı olması bekleniyor.

Filmde bir düşman tüm dünyayı tehdit etmeye başlıyor. Bunun ardından S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilatının yöneticisi olan Nick Fury, dünyayı böylesi bir felaketten kurtarmak için bir takıma ihtiyacı olduğunu anlıyor. Bu takımda Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Karadul’un da olduğu isimler yer alıyor. Filmin başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson ve Jeremy Renner paylaşıyorlar.

Ateş Kara ve Mehmet Ceyhan koronavirüs aşısı olduAcil Kullanım Onayı verilmesinin ardından ilk CoronaVac aşısı, Ankara Şehir Hastanesi'nde Sağlık Bakanı Koca'ya yapıldı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın aşı olmasının ardından Mehmet Ceyhan ve Bilim Kurulu üyesi Ateş Kara'da koronavirüs aşısı oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet