Gündem Yer: Sakarya... Yine aynı daire! Tatil sitesinde 2 ceset daha bulundu

Yer: Sakarya... Yine aynı daire! Tatil sitesinde 2 ceset daha bulundu

12.04.2024 - 15:31 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz yıl Sakarya'da tatil sitesinde bulunan cesedin ardından aynı dairede yine korkunç bir manzarayla karşılaşıldı.

Yer: Sakarya... Yine aynı daire Tatil sitesinde 2 ceset daha bulundu

Yalı Mahallesi Batı Karadeniz Caddesi üzerindeki bir tatil sitesinde meydana gelen olayda, kötü kokuların gelmesi üzerine vatandaşlar 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, daireye girdiklerinde çürümeye başlamış 2 erkek cesedi buldu.

Haberin Devamı

Yapılan incelemelerde cesetlerin Avni Çetinkaya (65) ve Yalçın Dereli’ye (58) ait olduğu tespit edildi. Olay yerinde yapılan ilk incelemelerin ardından cansız bedenler, otopsi yapılmak üzere hastaneye sevk edildi. Kişilerin kesin ölüm sebepleri otopsiden sonra netlik kazanacak.

Yer: Sakarya... Yine aynı daire Tatil sitesinde 2 ceset daha bulundu

Öte yandan, aynı dairede 2 Nisan 2023'de kalp damar hastalığı sebebiyle hayatını kaybeden İsmail Aydemir'in (61) de cansız bedeni bulunmuştu. Hayatını kaybeden Aydemir, Çetinkaya ve Dereli'nin aynı dairede hissedar oldukları öğrenildi.

Yer: Sakarya... Yine aynı daire Tatil sitesinde 2 ceset daha bulundu

"EKİPLER KAPIYI AÇAR AÇMAZ YERDE GÖRDÜ"

Olayı anlatan Çağatay Genç, "Komşularımız sabah kahvaltıya bize gelirken kızları camlardaki sinekleri fark etmiş. Durumu ev sahibin yakınlarına bildirmişler. Onlarında bir süredir haber alamadıklarının bilgisi üzerine durumu yetkililere bildirdik. Ekipleri beklerken cama doğru yaklaşınca koku geldiğini fark ettik. Ekipler kapıyı açar açmaz yerde cesedi gördü ve içerideki bir oda da diğer cesedi buldular" dedi.

Yazarlar