Geri Dön

Yeter 38. yeni bölüm fragmanında Yekta intikam peşinde!

Yeter dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Yeter 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Yeter 38. yeni bölümünde, Yekta’nın evlenme teklifini reddetmiş olan Miray, onu yakından tanıma fırsatı bulduğunu zanneder. İntikam peşinde olan Yekta yeni planı ne olacak?

Yeter 38. yeni bölüm fragmanında Yekta intikam peşinde!

Yeter dizisi 38. yeni bölümü ile ekrana kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen Yeter 38. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Gerilim, aşk ve tutku dolu sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Yeter yeni bölüm fragmanı "O bitmek istemediği sürece kimse onu bitiremiyor!" sloganı ile yayınlandı.

Başrollerini Pelin Karahan (Aylin Harmanlı) ve Yurdaer Okur (Yekta Harmanlı)'un paylaştığı Yeter dizisi 38. yeni bölümü ile 8 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00'da Atv'de.

YETER 38. BÖLÜM FRAGMANIYETER DİZİSİ 37. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Yekta’nın evlenme teklifini reddetmiş olan Miray, onu yakından tanıma fırsatı bulduğunu zanneder.

Yılmaz'ın Atlas tarafından vurulmasıyla bütün aile perişan olurken, Handan onu ne kadar sevdiğini ve kaybetmekten korktuğunu anlar. Bu olay Yekta ve Atlas arasındaki gerilimi daha da yükseltir. Yekta eline geçen bu kozu en iyi şekilde kullanmaya kararlıdır. Yekta'nın evlenme teklifini reddetmiş olan Miray, onu yakından tanıma fırsatı bulduğunu zanneder. Çocuklarla birlikte bir dağ evinde geçirdikleri hafta sonu ikiliyi yakınlaştırır. Ve Miray adım adım Yekta'nın istediği noktaya doğru çekilmeye başlar. Öte yandan İdil'in baştan beri Yekta'dan vazgeçemediğini fark eden Gökhan, büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Bir an önce bu evliliği bitirmek isterken, İdil tarafından bir anlamda esir alınır.

OYUNCULAR:

Aylin (Pelin Karahan)
Yekta (Yurdaer Okur)
Miray (Ekin Türkmen)
Atlas (Hazım Körmükçü)
İdil (Wilma Elles)
Yılmaz (Tolga Evren)
Filiz (Selen Domaç)
Zahide (Rüçhan Çalışkur)
Handan (Ayşin Yeşim Çapanoğlu)
Zafer (Fatih Koyunoğlu)
Kaan (Doğan Can Sarıkaya)
Duru (Eliz Neşe Çağın)

Aziz Yıldırım'ın korumasının silahından çıkan kurşunla tersane çalışanı öldüFenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın koruma polisinin silahından çıkan kurşun 30 yaşındaki Kerim Karahan'ın ölümüne sebep oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet