Geri Dön

Yeter 40. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Yeter 40. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Perşembe akşamları ekrana gelen Yeter dizisi ekrana gelen son bölümde Yekta, Miray ile yolları ayırma kararı alır. Çocuklarını annesiz de büyütebileceğine inanan Yekta için aşılması zor bir yol vardır. Yeter yeni bölümleriyle her Perşembe ATV ekranında...

Yeter 40. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Yeter 39. son bölüm ile ekrana geldi. Perşembe akşamları ekrana gelen Yeter dizisi ekrana gelen son bölümde Miray'ı hayatından çıkaran Yekta çocukları Kaan ve Duru'nun okulda ki başarısızlıkları karşısında yeni bir karar alır. Annesiz'de olsa çocukları yeniden disiplin etmeye çalışan Yekta bu kounda kararlıdır. Dün akşam ekrana gelen Yeter son bölüm ardından 40. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı ama dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

YETER SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Başrollerinde Yurdaer Okur, Ekin Türkmen, Hazım Körmükçü, Wilma Elles, Cenk Torun gibi usta isimlerin yer aldığı Yeter dizisi 40. yeni bölüm fragmanları ile her Perşembe ATV ekranında...

YETER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yekta hesabı kesiyor...

Miray'ı cezalandırarak hayatından çıkaran Yekta, annesiz de aile olabileceklerini ispatlamaya kararlıdır. Ancak bunun için önce bozulan düzeni yeniden kurmalıdır.

Tam da bu aşamada Duru'nun okulundan bir telefon gelir. Öğrenecekleri Yekta için utanç vericidir.

Diğer yandan Kaan'ın da sınav sonuçları açıklanır. Tam da Yekta'nın istediği ve Kaan'ın gerçekten hak ettiği gibi baştan aşağıya zayıftır.

Yekta iki çocuğunu da, disipline etmek için ciddi kararlar alır. Bu artık onunla çocuklar arasında kazananı belli bir savaştır.

İçerde geçirdiği bir yılın faturası önündedir ve bu faturayı o değil; neden olanlar ödeyecektir. En başta onu tehditle hapse yollayan Atlas.

Öte yandan Zahide ondan saklanan büyük gerçeği öğrenmeye adım adım yaklaşır. Selçuk bebek gerçekten onun torunu mudur?

YETER 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yeter 40. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacaktır.

Çamlıca TEM Otoyolu'nda denetimKoronavirüs salgını tedbirleri kapsamında ilan edilen hafta içi sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasının ardından Çamlıca TEM Otoyolu'nda denetim yapıldı. Durdurulan araç sürücülerinden izin belgesi olmayanlara cezai işlem uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet