Geri Dön

Yeter 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeter 40. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Perşembe akşamları ekrana gelen Yeter dizisi son bölümde Yekta ve Atlas arasında gergin anlar izleyenleri ekrana kilitledi. Miray ve İdil arasında kalan Yekta karar verme aşamasında çok zorlandı. Yeter 40. yeni bölüm fragmanı ile Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Yeter 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerini Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Ekin Türkmen, Wilma Elles, Tolga Evren, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Ayin Yeşim Çapanoğlu ve Rüçhan Çalışkur’un paylaştığı Yeter dizisi 39. bölümü ile 15 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV'deydi.

Yeter 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

YETER 39. BÖLÜM ÖZETİ

Yeter dizisi 39. bölümde Miray'ı cezalandırarak hayatından çıkaran Yekta, annesiz de aile olabileceklerini ispatlamaya kararlıdır. Ancak bunun için önce bozulan düzeni yeniden kurmalıdır. Tam da bu aşamada Duru'nun okulundan bir telefon gelir. Öğrenecekleri Yekta için utanç vericidir.

Diğer yandan Kaan'ın da sınav sonuçları açıklanır. Tam da Yekta'nın istediği ve Kaan'ın gerçekten hak ettiği gibi baştan aşağıya zayıftır. Yekta iki çocuğunu da, disipline etmek için ciddi kararlar alır. Bu artık onunla çocuklar arasında kazananı belli bir savaştır. İçerde geçirdiği bir yılın faturası önündedir ve bu faturayı o değil; neden olanlar ödeyecektir. En başta onu tehditle hapse yollayan Atlas. Öte yandan Zahide ondan saklanan büyük gerçeği öğrenmeye adım adım yaklaşır. Selçuk bebek gerçekten onun torunu mudur?

YETER 40. BÖLÜM FRAGMANI

Yeter 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 ildeki kongrelere video konferans yöntemiyle katıldı.. Cumhurbaşkanı Erdoğan, '(Bülent Arınç'ın Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala açıklamaları) Hiç kimsenin şahsi ifadeleri, Cumhurbaşkanı ile hükümetimizle partimizle ilişkili hale getirilemez. Yasin Börü'lerimizin ölümüne neden olanlar, Kobani katliamının failleri, Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşları tarafından asla savunulamaz. Bizim ne dediğimiz, nerede durduğumuz, nereye gittiğimiz bellidir ve istikametimizde en küçük bir değişiklik yoktur.' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet