Geri Dön

Yeter dizisi 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı...

ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Yeter 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen Yeter dizisi ekrana gelen heyecan dozu yüksek son bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi. Atlas ve Yekta arasında yaşanan gergin anlar izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Yeter yeni bölümleri ile her perşembe ATV ekranında...

Yeter dizisi 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı...

Başrollerinde Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Ekin Türkmen, Wilma Elles, Tolga Evren, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Ayin Yeşim Çapanoğlu ve Rüçhan Çalışkur’un yer aldığı Yeter 38. bölümü ile 8 Aralık 2016 Perşembe akşamı saat 20:00'da Atv'deydi.

YETER SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YETER 39. BÖLÜM FRAGMANI

YETER 38. BÖLÜM ÖZETİ

''Seven her erkeğin yaptığını yapıyorum..''

Yeter dizisi yeni bölümde bu hafta, hapishane günlerini çok iyi değerlendirmiş olan Yekta, hayat hikâyesini anlattığı kitabının tanıtımı için evinde bir parti verir. Onu cezaevine yollayan herkes oradadır. Yekta'nın küllerinden doğuşuna biraz endişeyle şahit olurlar.

Onun herkesle tek tek hesaplaşacağının farkındadırlar. Ancak bu konuda sıranın kendilerine gelmesini beklemekten başka yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Yekta bu intikam yolculuğuna kimle başlayacağını çoktan seçmiştir. Onunla işi bittiğinde, geriye ne evi, ne işi, ne hayalleri, ne de kendine güveni kalacaktır.

Kitabın önsözünde kinayeli bir şekilde teşekkür edilmemiş tek kişi Miray'dır. Yekta ona mesajını kitabın içinde gizli bir cümleyle vermiştir. Acaba Miray onun için geç olmadan bu mesajı bulabilecek midir?

Aydın'da minibüs TIR'ın alına girdiAydın'da minibüsle TIR'ın çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Yaralılardan Aydınoğlu'nun hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet