Geri Dön

Yiğit Kirazcı kimdir?

Yiğit Kirazcı kimdir? İstanbul doğumlu olan Yiğit Kirazcı hakkında meraklı arayış sürüyor. Aşk yaşadığı Büşra Develi ile ayrılık yaşayan Yiğit Kirazcı'nın kariyer hayatı da merak konusu oldu.

Yiğit Kirazcı kimdir?

Dikkat çeken fiziğiyle modellik yapan Yiğit Kirazcı, bir süredir Büşra Develi ile aşk yaşıyordu. Çİftin ayrılık haberi ise sevenlerini harekete geçirdi. Yiğit Kirazcı kimdir? sorusu büyük ilgi gördü.

YİĞİT KİRAZCI KİMDİR?

17 Ağustos 1983'de İstanbul'da dünyaya gelen Yiğit Kirazcı, 2005 yılında Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümü'nden mezun oldu ve modellik yapmaya başladı.Yiğit Kirazcı 17 yaşındayken, babası felç oldu. Yiğit Kirazcı ailenin tek çocuğu.

1.86cm boyunda olan Yiğit Kirazcı 80 kilo. Koyu kumral saç rengine sahip olan başarılı model ve oyuncunun göz rengi ise ela.

FİLM VE DİZİLERİ

Vicdan, Son Tercih, Sudan Bıkmış Balıklar, Gülerin Savaşı,Mavi Kelebekler,

Ankara'da tepki çeken görüntü! 'Şu rezilliğe bak...'Ankara'da, şehir içi toplu taşıma aracında seyahat eden vatandaşlar, corona virüs tedbirleri kapsamında kapasitelerinin yarısı kadar yolcu taşıma kuralı ihlal edildiği gerekçesiyle tepki gösterdi. Bir yolcu tarafından kaydedilen görüntüde, diğer yolcuların "Şu rezilliğe bak, ben bu otobüsü CİMER'e şikayet edeceğim" dediği görüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber