Geri Dön

YÖK 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak? 6 GB ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılacak?

Corona virüs salgını nedeniyle uzaktan eğitime geçildi. YÖK bir son dakika açıklaması yaptı.YÖK, üniversite öğrencilerine uzaktan eğitime destek için 6 GB internet ücretsiz verileceğini açıkladı. Peki 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak?

YÖK 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak? 6 GB ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılacak?

YÖK 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak? sorusunun cevabı merak ediliyor. YÖK'ün gerçekleştirdiği açıklamada, üniversite öğrencilerine uzaktan eğitime destek için 6 GB internet ücretsiz verileceği yer aldı. Detaylar ise araştırılmaya başlandı. 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak?

YÖK’ten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Sevgili Öğrencilerimiz,

Dünyada toplum sağlığını etkileyen Covid-19 küresel salgın tedbirleri kapsamında uzaktan öğretim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu süreçte bildiğiniz üzere https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinde "YÖK Dersleri Platformu"nu hizmete sunduk.

Artık https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinden ulaşabileceğiniz üniversitelerimize ait içeriklere, mobil operatörleriniz tarafından hatlarınıza ücretsiz olarak tanımlanacak olan 6 GB'lık “Uzaktan Eğitime Destek" kotası kapsamında erişebileceksiniz.

Bütün mobil operatörler tarafından üniversitelerimizdeki uzaktan eğitime destek amacıyla verilen 6 GB’lık ücretsiz internet kullanımına birçok üniversitemizin sağladığı ders içeriği ve online eğitimler de* dahil olacaktır.

Bu adımın anlamlı fakat mütevazi bir adım olduğunun farkındayız. Fakat sizler için çalışmaya devam ediyoruz.

Dur' ihtarına uymayıp kaçtı, gizlendiği depoda yakalandıDüzce'de, polisin 'dur' ihtarına uymayıp kaçan ve park halindeki otomobile çarpan motosikletin sürücüsü Emre Ü., fabrikanın deposunda yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber