Geri Dön
GündemYÖK 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak? 6 GB ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılacak?

YÖK 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak? 6 GB ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılacak?

Corona virüs salgını nedeniyle uzaktan eğitime geçildi. YÖK bir son dakika açıklaması yaptı.YÖK, üniversite öğrencilerine uzaktan eğitime destek için 6 GB internet ücretsiz verileceğini açıkladı. Peki 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak?

YÖK 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak? 6 GB ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılacak?

YÖK 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak? sorusunun cevabı merak ediliyor. YÖK'ün gerçekleştirdiği açıklamada, üniversite öğrencilerine uzaktan eğitime destek için 6 GB internet ücretsiz verileceği yer aldı. Detaylar ise araştırılmaya başlandı. 6 GB ücretsiz internet nasıl alınacak?

YÖK’ten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Sevgili Öğrencilerimiz,

Dünyada toplum sağlığını etkileyen Covid-19 küresel salgın tedbirleri kapsamında uzaktan öğretim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu süreçte bildiğiniz üzere https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinde "YÖK Dersleri Platformu"nu hizmete sunduk.

Artık https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinden ulaşabileceğiniz üniversitelerimize ait içeriklere, mobil operatörleriniz tarafından hatlarınıza ücretsiz olarak tanımlanacak olan 6 GB'lık “Uzaktan Eğitime Destek" kotası kapsamında erişebileceksiniz.

Bütün mobil operatörler tarafından üniversitelerimizdeki uzaktan eğitime destek amacıyla verilen 6 GB’lık ücretsiz internet kullanımına birçok üniversitemizin sağladığı ders içeriği ve online eğitimler de* dahil olacaktır.

Bu adımın anlamlı fakat mütevazi bir adım olduğunun farkındayız. Fakat sizler için çalışmaya devam ediyoruz.

Radyasyon Onkolojisi Tedavisinde Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet