Geri Dön
GündemYÖKDİL ne zaman 2021? YÖKDİL başvuruları nasıl ve ne zaman yapılacak?

YÖKDİL ne zaman 2021? YÖKDİL başvuruları nasıl ve ne zaman yapılacak?

YÖKDİL sınavı tarihi ve başvuruları ile ilgili detaylar adayların gündeminde yer alıyor. YÖKDİL 2.sınavı Ağustos ayında yapılacak. Başvuruların başlamasına ise kısa bir süre kaldı. Peki YÖKDİL başvurusu ne zaman ve nasıl yapılacak 2021? İşte YÖKDİL sınav tarihi ile ilgili ayrıntılar...

YÖKDİL ne zaman 2021? YÖKDİL başvuruları nasıl ve ne zaman yapılacak?

YÖKDİL sınavı ile adaylar yabancı dil bilgilerini öğrenebiliyorlar. Akademik kariyer yapmak isteyenler YÖKDİL sınavına giriyorlar. 2021 YÖKDİL 2.sınavı başvuruları ve sınav tarihi ise adayların gündeminde yer alıyor. Peki YÖKDİL ne zaman? YÖKDİL başvuruları ne zaman yapılacak?

YÖKDİL BAŞVURULARI NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

YÖKDİL başvuruları 2 Temmuz-12 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. YÖKDİL başvuruları elektronik ortam üzerinden gerçekleştirilecek.

YÖKDİL SINAVI NE ZAMAN?

YÖKDİL 2. sınavı 29 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
43 yıl sonra 'gazi' sayıldıSuriye sınırında, 1978 yılında kaçakçılarla girdiği çatışmada ağır yaralanan ve tedavisinin ardından taburcu olup, terhis edilen Trabzonlu er Mustafa Tiryaki (64), girişimlerine rağmen gazi sayılmadı. 5 yıl önce baş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede başında mermi olduğu ortaya çıkan ve hukuk mücadelesini kazanan Tiryaki'ye 43 yıl sonra 'gazilik' unvanı ve madalyası verildi. Tiryaki, “Yüzümde gururla taşıdığım izlerim ve kafamdaki mermi ile bu onura nail oldum, gözüm açık gitmez” dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler