Geri Dön
GündemYÖKDİL sınav giriş belgesi alma ekranı: YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir?

YÖKDİL sınav giriş belgesi alma ekranı: YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir?

YÖKDİL sınavı bu hafta pazar günü yan, 28 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilecek. 2020-YÖKDİL/2 sınav giriş belgeleri geçtiğimiz günlerde erişime açıldı. Sınava girecek olan bireyler sınav giriş belgesi alam ile ilgili detayları araştırıyorlar. Peki YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir?

YÖKDİL sınav giriş belgesi alma ekranı: YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir?

YÖKDİL giriş belgesi sınava girecek adayların gündeminde yer alıyor. ÖSYM, geçtiğimiz günlerde 2020-YÖKDİL/2 sınava giriş belgelerinin erişeme açıldığını duyurdu. Adaylar belgeleri alacakları yeri merakla araştırıyorlar. Peki 28 Şubat tarihinde yapılacak YÖKDİL sınav giriş belgesi nereden ve nasıl alınır?

YÖKDİL GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

YÖKDİL giriş belgeleri, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler.

YÖKDİL GİRİŞ BELGESİ ALMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet