Geri Dön
GündemYÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKDİL'in sonuçları ne zaman açıklanır?

YÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKDİL'in sonuçları ne zaman açıklanır?

Ertelenen YÖKDİL sınavı 28 Şubat günü yapıldı. Aradan 1 hafta geçerken adaylar sonuç tarihine kilitlendi. Yoğun şekilde "YÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKKDİL'in sonuçları ne zaman açıklanır?" sorusuna cevap aranıyor.

YÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKDİL'in sonuçları ne zaman açıklanır?

YÖKDİL sınavının üzerinden bugün 1 hafta geçti. ÖSYM sınav sonuç tarihini adaylara iletmezken araştırmalar hızla devam ediyor. Peki, YÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKKDİL'in sonuçları ne zaman açıklanır?

YÖKDİL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM'den YÖKDİL sonuç tarihine ilişkin bir açıklama hala yapılmış değil. Bir önceki sınav 1 Mart 2020'de gerçekleşmiş sonuçlar ise 16 Mart'ta ilan edilmişti. Bu süre göz önüne alındığında ertelenen YÖKDİL sınavının sonuçlarının 15 Mart 2021'de açıklanması bekleniyor.

YÖKDİL NE ZAMAN YAPILACAK?

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı 2021-YÖKDİL/1 oturumu 28 Mart’ta yapılacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Polis fark etti, sahte avukat duruşmada yakalandıBatman'ın Beşiri ilçesinde intihar eden İpek Er'e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan eski uzman çavuş Musa Orhan'ın duruşmasına cübbeyle giren ve hakkında daha önce dolandırıcılık suçundan işlem yapılan A.B., polislerin dikkati sayesinde suçüstü yakalandı. A.B.'nin avukat olmadığı halde sahte isim kullanarak Siirt Adliyesi'nde çeşitli mahkemelerde usulsüz iş ve işlemler yaptığı belirlendi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner