Geri Dön

Yolda yürüyen kadını gasp eden kişi yakalandı!

İstanbul Avcılar’da evine giden kadının arkasından yaklaşarak elinde tuttuğu bıçakla cep telefonunu gasbettiği öne sürülen atık karton toplayıcısı, yakalandı.

Yolda yürüyen kadını gasp eden kişi yakalandı!

İddialara göre, Cihangir Mahallesi'ndeki evine giden kadını saat 21.00 ıralarında takip eden Afganistan vatandaşı olduğu belirlenen 'Çek çek' olarak bilinen büyük çuvallı el arabası ile atık karton ve plastik toplayan Karim A. isimli şüpheli, elindeki bıçağı göstererek, cep telefonunu vermesini istedi.

Bıçak tehdidi ile korkan kadın, cep telefonunu verince şüpheli, bunu alarak kısa sürede uzaklaştı. Kadının bağırarak yardım istemesi üzerine çevredekiler polisi aradı. Avcılar Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri kısa sürede bölgeye sevk edildi. Ekipler, şüpheliyi Kirazlı Caddesi girişinde durdurdu. Kadın tarafından teşhis edilen şüphelinin üzerinde ve atıkları doldurduğu çuval içerisinde telefon bulunamadı.

Yapılan aramalarda da telefonun kapalı olduğu belirlendi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Bir köyü ayağa kaldıran taciz iddiasıIsparta'da, bir işletmecinin çalışanına tacizde bulunduğu iddiası üzerine toplanan köylüler, işletmenin bulunduğu alanda bir araya geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet