Geri Dön

Yunus Günçe kimdir?

Yunus Günçe, Survivor 2016 ilk bölümünde dikkat çeken isimlerin başında geldi. Ünlü Türk sinema dizi oyuncusu Yunus Günçe, yaptığı açıklamalarla sosyal medyada çok konuşuluyor. Peki Yunus Günçe kimdir? İşte detaylar..

Yunus Günçe kimdir?

Yunus Günçe 1976 Almanya doğumlu Aslen Trabzon / Akçaabatlı, Türk sinema-dizi oyuncusu,sunucu,DJ ve komedyen olarak kariyerini sürdürmektedir.

Number One TV'da başlamış olduğu DJ'lik kariyerine Radio Hot'ta devam etmiştir. TRT 1 de Uçurtma adlı çocuk programı sunuculuğu yapmıştır. Hot TV'de başladığı Dejavu adlı TV programı, Best TV'de devam etmiştir. TRT 1'de yayınlanan Koçum Benim adlı okul dizisinde Gökhan (Çekirge) karakterini canlandırmıştır.

Çeşitli markaların TV ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapmıştır ayrıca pek çok markanın Reklam filmlerinde seslendirme yapmıştır. Mustafa Altıoklar'ın yönetmenliğini üstlendiği O Şimdi Asker, Oğuzhan Tercan ın yönettiği Hırsız Var adlı sinema filminlerde rol almıştır.

Türkiye'nin çeşitli kulüplerinde DJ olarak Müzik yapmaktadır.Şu anda Asmalımescit Novo'da Salı geceleri çalmaktadır.

Yunus Günçe , kariyeri boyunca pek çok televizyon programı yapmıştır.2011 itibariyle CNN Türk'te Beni İkna Et adlı üniversiteler arası münazara yarışmasının sunuculuğu ve modaratörlüğünü yapmaktadır.Ayrıca Trt spor kanalında Sporaktif programını sunmaktadır.

Stand-up olarak kariyerine Hiç Komik Diil ile başlayan Yunus Günçe şu anda İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde Kafamda Böcekler Var adlı tek kişilik gösterisiyle izyelenleri ile buluşmaktadır.

Yunus Günçe kimdir

Diziler

2008 : Rüzgâr

2007 : Gemilerde Talim Var

2006 : Candan Öte

2005 : Sihirli Annem

2005 : Savcının Karısı

2005 : aşk Her Yaşta

2004 : Görünmez Adam

2003 : Aşk Olsun

2002 : Bir Tatlı Huzur

2002 : Koçum Benim

Filmler

2004 : Hırsız Var

2002 : O Şimdi Asker

Programlar

Kariyeri boyunca çeşitli televizyon projeleri gerçekleştiren Yunus Günçe Trt Spor'da pazartesi,çarşamba ve cuma günleri devam eden farklı spor dallarını eğlenceli bir formatla sunmaktadır.Yunus Günçe ile Sporaktif halen güncel olarak yayınlanmaktadır.

Deja Vu

46

Video Gak

Sporaktif - Trt Spor (yayında)

[Beni İkna Et - CNN Türk (yayında)

Şişli'de 'sinyalsiz dönüş kazası' kameradaŞişli'de dönüş yapan otomobile motosiklet çarptı. Güvenlik kamerasına yansıyan kazada otomobilin sinyal vermeden kontrolsüz şekilde döndüğü, yolunda ilerleyen motosikletin de duramayıp otomobile çarptığı görüldü. Motosikletten fırlayıp yaralanan kurye hastaneye kaldırılırken otomobil sürücüsü de ifadesi için polis merkezine götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet