Geri Dön

Yurt dışı uçuşlar ne zaman başlayacak? THY'den açıklama geldi

1 Haziran itibariyle normalleşme sürecinin başlamasının ardından birçok kurum çalışmalarına yeniden başladı. Normalleşme sürecinin başlamasının ardından en çok merak edilen konu başlıkları arasında yer alan yurtdışı uçuşlar ne zaman başlayacak sorusu THY tarafından yanıt buldu. Peki Yurt dışı uçuşları ne zaman başlayacak?

Yurt dışı uçuşlar ne zaman başlayacak? THY'den açıklama geldi

Yurt dışı uçuşlar ne zaman başlayacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 1 Haziran tarihinde başlayan normalleşme süreci kapsamında Restoran, Kafeler, Lokantalar ve birçok kurum kepenk kaldırmıştı. Yurt için başlayan uçuşların ardından yurt dışı uçuşları ne zaman başlayacak sorusu vatandaşlar tarafından merak içerisinde araştırılmaya başlandı. Peki Yurt dışı uçuşlar ne zaman başlayacak?

YURT DIŞI UÇUŞLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yurt dışı uçuşlar ne zaman başlayacak sorusu Türk Hava Yolları(THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün, tarafından yanıt buldu. 

18 Haziran itibarıyla Avrupa’daki 16 şehirden Anadolu’daki 14 noktaya direkt uçmaya başlayacaklarını söyledi.

Üstün twitter hesabından yaptığı açıklamada şu bilgiler verdi:

"Basel’den Gaziantep’e, Frankfurt’tan Elazığ’a... 18 Haziran itibarıyla Avrupa’daki 16 şehirden Anadolu’daki 14 noktaya direkt uçmaya başlayacağız. Bayrak taşıyıcı olarak memleketin yolunu biraz daha kısaltacak, misafirlerimizi sevdiklerine daha kısa sürede kavuşturacağız.

Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağı yer atan kadın kameradaİstanbul Sultangazi'de Şehit Esma Çevikin babasının ikamet ettiği evin penceresine asılan Türk bayrağı, bir kadın tarafından kopartılarak yere atıldı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Baba Hüseyin Akgül, Acı bitmeden yeni bir acı yaşadım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber