Geri Dön

Yüzleşme dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Yüzleşme, Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yüzleşme, güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla seyirciden büyük ilgi göreceğe benziyor. Peki Yüzleşme dizisinin oyuncuları kimler, ne zaman başlayacak?

Yüzleşme dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Kanal D’de beğeni ile izlenecek yeni bir dizi başlıyor. Yüzleşme'nin ilk tanıtımı yayınlandı. Duygu dolu fragman izleyenleri meraklandırdı. İşte Yüzleşme dizisinin oyuncuları ve konusu. Dizinin yayın tarihi ise henüz belli olmadı.

YÜZLEŞME DİZİSİNİN OYUNCULARI

Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun paylaştığı Yüzleşme’de; Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Darda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül de yer alıyor.

Kanal D’nin; yapımı T Company, yapımcılığı Bülent Turgut’a ait yeni dizisi Yüzleşme’nin ilk tanıtımı yayınlandı. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün yazdığı yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in üstlendiği dizinin tanıtımı büyük merak uyandırdı.

YÜZLEŞME DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Ailesinden yadigar çiçek yetiştirme ve esans üretimi işiyle uğraşan Fikret’in (Uğur Yücel) ‘Özüm gibi, gözüm gibi büyüttüğüm kızım kayıp, bir o yok, bir de kokusu yok’ dediği tanıtım, izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabasında geçen hikayede; 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

YÜZLEŞME FRAGMAN


Bursa'da kaçak maske ve dezenfektan operasyonuBursa'da kaçak maske ve dezenfektan üretimine yönelik düzenlenen 3 ayrı operasyonda 5 şüpheli gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber