Zalim İstanbul 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 15. son bölümde Agah Bey, Ceren'i...

Kanal D'nin kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine kavuşan dizisi Zalim İstanbul 15. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Her bölümü ayrı bir heyecan yaşatan dizinin son bölümüne Agah Bey'in Ceren'i köşkten kovması damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Zalim İstanbul 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 15. son bölümde Agah Bey, Ceren'i...

ZALİM İSTANBUL 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kanal D ekranında izleyici ile buluşan zalim İstanbul dizisinde Ceren'in Nedim'e karşı davranışları Seher tarafından kayıt altına alınır. Agah Karaçay, yeğeni Nedim'e karşı kötü davranışlarda bulunan her fırsatta onu aşağılayan Ceren ve Neriman'ı köşkten kovar. Cemre, Nedim'in köşkten gitmesi ile büyük üzüntü yaşar. Cenk, Cemre'ye Nedim'e karşı ne hissettiğini sorar. Cemre ise Cenk'e kardeşi ile arasında neler olduğunu sorar.

Agah Karaçay, Ceren'in kötü davranışlarını gördükten sonra diğer bir hamle olarak hamileliğindeb şüphe duyduğu Ceren için babalık testi uygulatır. Ceren ilk şoku atlatamadan ikinci bir şok ile karşı karşıya kalmıştır. 

ZALİM İSTANBUL 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Zalim İstanbul 16. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

 

 

"Simgelerin köprüsü" su üstünde yükseliyorTamamlandığında "dünyanın en büyük orta açıklıklı asma köprüsü" unvanını alacak, renkleri, figürleri ve diğer özellikleriyle "simgelerin köprüsü" olacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nün ayakları, deniz içindeki çalışmalarının ardından başlatılan montajlarla su üstünde yükselmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber