Geri Dön
GündemZalim İstanbul 26. bölüm izle! Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanında Şeniz köşkten kovuluyor

Zalim İstanbul 26. bölüm izle! Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanında Şeniz köşkten kovuluyor

Zalim İstanbul 26. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Kanal D ekranında yayınlanan Zalim İstanbul 26. son bölümde gerçeklerle yüzleşen Agah Karaçay yaşadığı şoku atlatamadan ikinci bir şok daha yaşadı. Cenk'in Nedim'i pencereden iten kişi olduğunu öğrenen Agah Karaçay, karısının kendisini aldattığını öğrenince ikinci bir şok yaşadı. Dün akşam ekrana gelen son bölümü izlemek isteyenler haberimizden Zalim İstanbul son bölümü izleyebilir. Pazartesi akşamları ekrana gelen Zalim İstanbul 27. yeni bölüm fragmanında ise kendisine ihanet edildiğini öğrenen Agah, Şeniz'i köşkten kovuyor.

Zalim İstanbul 26. bölüm izle! Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanında Şeniz köşkten kovuluyor

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Zalim İstanbul 26. son bölüm ile ekrana geldi. Oğlu Cenk'in Nedim'i pencereden atan kişi olduğunu öğrenen Agah Karaçay büyük bir yıkım yaşadı. Ceren'in eline geçen ses kaydı Şeniz Karaçay'ın gizli sırrının ortaya çıkması anlamına geliyordu ve öyle de oldu. Şeniz'in Agah'a olan ihanetinin ortaya çıkmasının ardından ikinci bir şok yaşayan Agah Karaçay, Şeniz'i köşkten kovdu. Evde yaşanan kaos havası nedeniyle sorumlu olarak Nedim'i gören Damla onu suçlasa da durumun farkında olan Cenk kız kardeşini sakinleştirmeye çalışacak. İşte Zalim İstanbul 26. son bölüm ve 27. yeni bölüm fragmanları...

ZALİM İSTANBUL  26.SON BÖLÜM İZLE

ZALİM İSTANBUL 27. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Çaptığı genç kızı yağışın altında ölüme terk etti, suçu çalışanına yıktıUşak’ta ehliyetine 2028 yılına kadar el konulan alkollü sürücünün çarptığı genç kız, uzun süre şiddetli yağışın altına fark edilmeyi bekledi. 1 saat sonra vicdana gelen ama buna rağmen suçu çalışanının üzerine yıkmaya çalışan sürücünün ölüme terk ettiği genç kız, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler