Geri Dön

Zemheri 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zemheri 4. son bölümde Firuze'nin kim olduğu ortaya çıktı ve...

Zemheri dizisi 4. son bölümüyle Show TV ekranlarında izleyecisiyle buluştu. İlk bölümden beri ilgiyle izlenen dizinin bu haftaki bölümünde Safiye, Firuze’nin kim olduğunu çözdü ve bu olay sonrası ortalık adeta karıştı. Peki şimdiden merakla beklenen Zemheri 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zemheri 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zemheri 4. son bölümde Firuze'nin kim olduğu ortaya çıktı ve...

ZEMHERİ 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zemheri’nin 4. Bölümünde; Ayaz ve annesini yanına alan Berrak, Firuze’yi de iç mimar olarak gelecekteki evlerine götürüyor. Berrak hayallerini anlatırken Firuze hayalini kurdukları evi hatırlıyor. Ayaz’ın ve Firuze’nin halinden bir şeyler döndüğünü anlayan Safiye ise Firuze’nin kim olduğunu çözüyor.

Berrak, Ayaz’la birlikte evlenince yaşayacakları evi Safiye ve Firuze eşliğinde geziyor. Yaşadığı acı gözlerinden okunan Firuze, Safiye’nin “Sen O’sun değil mi?” sorusuyla şoke oluyor. Firuze şaşkınlığını belli etmemeye çalışırken, Ayaz’ın annesi Safiye’ye vereceği yanıt merakla bekleniyor.

ZEMHERİ 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI!

Zemheri 5. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

 

Aşırı hız can aldı! Üniversite öğrencisinden acı haberAydın'ın Kuşadası ilçesinde, aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkan motosikletin kaldırımdaki ağaçlara çarpması sonucu sürücüsü üniversite öğrencisi Ali Rıza Gökkaya (23) hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber