Geri Dön
GündemZorlu PSM yeni sezona hazır

Zorlu PSM yeni sezona hazır

İstanbul kültür sanat hayatına son 6 sezondur katkılar yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM), 7’nci sezon programından ilk isimleri açıkladı.

Zorlu PSM yeni sezona hazır

“CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus” ile Cem Yılmaz, geçen sezon ilk defa sahnelenerek büyük yankı uyandıran “Alice Müzikali”, çağdaş dans gösterisi “Sutra”, 21. yüzyılın en zeki ve en yetenekli bestecilerinden biri olarak tanımlanan, Alman müzisyen ve prodüktör Nils Frahm Zorlu PSM’nin yeni sezonundaki heyecan verici isimler arasında... Electro-pop, garaj punk ve indie rock gibi türlerden etkiler taşıyan Garanti BBVA Konserleri: Balthazar, “Beautiful Tango” parçası ile müzik dünyasında büyük bir hayran kitlesine ulaşan Hindi Zahra, Hindistan’ın renkli kültürünü bir görsel şölene dönüştüren “Beyond Bollywood Müzikali”, tango dans gösterisi “I AM TANGO”, kült filmleri canlı orkestrayla birleştiren “Movies in Concert Serisi” Zorlu PSM’nin programında yer alacak etkinlikler arasında. İstanbul’un, her yıl merakla beklenen şehir festivallerine de ev sahipliği yapan PSM’de bu yıl Barselona’daki merkezinden tüm dünyaya yayılan Sónar’ın Istanbul ayağı, 6-7 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. PSM’nin 3 yıl önce hayata geçirdiği MIX Festival Presented by %100 Music bu yıl, 15-16 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Sezon başında ise yeni bir festival konseptiyle sanatseverlere “Merhaba” diyecek PSM’de, Neue! Step izleyicisiyle buluşacak.

Zorlu PSM yeni sezona hazır

Su birikintisinde kalan kediye yardım eliTopkapı'da su basan alt geçitte dakikalarca kurtulmak için çırpınan kediyi, bir görevli son anda kurtardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet