Dalgıç

Dalgıç

Son dakika Dalgıç haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dalgıç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dalgıç haber sayfamızda...

Dalgıç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.307 dalgic haberi bulunmuştur.
Cesedi parçalayarak ayrı ayrı çantalara koydu Sır perdesi aralanıyor
Cesedi parçalayarak ayrı ayrı çantalara koydu! Sır perdesi aralanıyorSakarya'nın Serdivan ilçesinde farklı çantalar içerisinde bulunan parçalanmış cesetle ilgili ilk inceleme tamamlandı. Cesedin 18 yaşından büyük bir erkeğe ait olduğu ve balta benzeri bir aletle parçalara ayrıldığı tespit edildi.
14.01.2021Gündem
Esrarengiz olay Çantadan ceset parçaları çıktı
Esrarengiz olay! Çantadan ceset parçaları çıktıSakarya’nın Serdivan ilçesinde dün çanta içerisinde bulunan ve bir insana ait olduğu tahmin edilen kemiklerden alınan doku örnekleri alınarak İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti. Bugün bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Olay yerinin yakınlarında bir çanta daha bulundu. Bu çantadan da et ve kemik parçaları çıktı. Bölgede ceset araması yapmak için Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden dalgıç polisler de geldi.
13.01.2021Haberler
Son dakika: Esrarengiz olay Çantadan ceset parçaları çıktı
Son dakika: Esrarengiz olay! Çantadan ceset parçaları çıktıSon dakika haberlere göre, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde dün çanta içerisinde bulunan ve bir insana ait olduğu tahmin edilen kemiklerden alınan doku örnekleri alınarak İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti. Bugün bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Olay yerinin yakınlarında bir çanta daha bulundu. Bu çantadan da et ve kemik parçaları çıktı. Bölgede ceset araması yapmak için Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden dalgıç polisler de geldi.
13.01.2021Gündem
Sakaryada bir çantada daha ceset parçaları bulundu
Sakarya'da bir çantada daha ceset parçaları bulundu!Sakarya’nın Serdivan ilçesinde dün çanta içerisinde bulunan ve bir insana ait olduğu tahmin edilen kemiklerden alınan doku örnekleri alınarak İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti. Bugün bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Olay yerinin yakınlarında bir çanta daha bulundu. Bu çantadan da et ve kemik parçaları çıktı. Bölgede ceset araması yapmak için Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden dalgıç polisler de geldi.
13.01.2021Gündem
Düşen uçağın kokpit ses kayıt cihazı aranıyor
Düşen uçağın kokpit ses kayıt cihazı aranıyor!Endonezya'da geçtiğimiz Cumartesi günü kalkıştan dakikalar sonra denize çakılan ve 62 kişiyi taşıyan yolcu uçağının kokpit ses kayıt cihazını arama çalışmaları sürüyor.
13.01.2021Dünya
Yaşanmaz oldu
Yaşanmaz olduİZMİR Bornova’daki Pınarbaşı Mahallesi’nin sakinleri, bölgede faaliyet gösteren taş ve mıcır ocağının sağlıklarını tehdit ettiğini dile getirip kaldırılmasını istedi.
11.01.2021Ege
Endonezyada düşen yolcu uçağından sinyal alındı
Endonezya'da düşen yolcu uçağından sinyal alındıSon dakika haberlere göre, Endonezya'da kalkıştan kısa süre sonra denize düşen Sriwijaya Havayolları'na ait yolcu uçağından sinyal alındığı bildirildi. Öte yandan, Cakarta Emniyeti Sözcüsü Yusri Yunus, emniyet birimlerine bağlı ekiplerin yaptığı arama kurtarma çalışmalarında yolculara ait bazı eşya ve ceset parçalarının bulunduğunu açıkladı.
10.01.2021Haberler
Son dakika:  Endonezyada düşen yolcu uçağından sinyal alındı
Son dakika: Endonezya'da düşen yolcu uçağından sinyal alındıSon dakika haberlere göre, Endonezya'da kalkıştan kısa süre sonra denize düşen Sriwijaya Havayolları'na ait yolcu uçağından sinyal alındığı bildirildi. Öte yandan, Cakarta Emniyeti Sözcüsü Yusri Yunus, emniyet birimlerine bağlı ekiplerin yaptığı arama kurtarma çalışmalarında yolculara ait bazı eşya ve ceset parçalarının bulunduğunu açıkladı.
10.01.2021Dünya
Çanakkalede şaşırtan görüntü Bu normal değil
Çanakkale'de şaşırtan görüntü! 'Bu normal değil'Çanakkale'de zıpkınla levrek balığı avlamak için 2020'nin son günü tüpsüz olarak dalış yapan rekortmen dalgıç Müjdat Turan'ın (47), su altında çektiği yüzlerce denizanası görüntüsü şaşkınlık yarattı. Görüntüleri sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşan Turan, Çanakkale Boğazı'nda yıllardan beri dalıyorum. Bu yoğunlukta ay denizanası olması çok şaşırtıcı dedi. Prof. Dr. Muhammet Türkoğlu ise, Aslında normal bir durum değil. İklimsel değişimin, hem kara hem deniz sistemlerimizi etkilediği, dolayısıyla canlıların üreme davranışlarının değiştirdiğini gösteriyor diye konuştu.
7.01.2021Haberler
Çanakkalede şaşırtan görüntü Bu normal değil
Çanakkale'de şaşırtan görüntü! 'Bu normal değil'Çanakkale'de zıpkınla levrek balığı avlamak için 2020'nin son günü tüpsüz olarak dalış yapan rekortmen dalgıç Müjdat Turan'ın (47), su altında çektiği yüzlerce denizanası görüntüsü şaşkınlık yarattı. Görüntüleri sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşan Turan, "Çanakkale Boğazı'nda yıllardan beri dalıyorum. Bu yoğunlukta ay denizanası olması çok şaşırtıcı" dedi. Prof. Dr. Muhammet Türkoğlu ise, "Aslında normal bir durum değil. İklimsel değişimin, hem kara hem deniz sistemlerimizi etkilediği, dolayısıyla canlıların üreme davranışlarının değiştirdiğini gösteriyor" diye konuştu.
7.01.2021Gündem
Yer: Beşiktaş Görenler hemen polisi aradı
Yer: Beşiktaş! Görenler hemen polisi aradıBeşiktaş'ta Arnavutköy Sahili'ne sabaha karşı gelen bir kişi henüz bilinmeyen bir sebeple denize atladı. Bir süre su yüzeyinde kalan kişi daha sonra gözden kayboldu. Deniz polisi ve Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı ekipler denizde arama yaptı.
7.01.2021Gündem
27 kiloluk akya balığı
27 kiloluk akya balığıÇANAKKALE’DE tüpsüz olarak, zıpkınla 18 metre derinlikte serbest dalış yapan, rekortmen dalgıç Müjdat Turan (47), 27 kilogram ağırlığında ve yaklaşık 1,5 metre boyunda akya balığı avladı.
4.01.2021Ege
Rekortmen dalgıç 27 kiloluk dev akyayı böyle avladı
Rekortmen dalgıç 27 kiloluk dev akyayı böyle avladıÇanakkale’de zıpkınla avladığı balıklarla adından söz ettiren rekortmen dalgıç Müjdat Turan, bu kez denizin dibinde 27 kilogram ağırlığında ve 1,5 metre boyunda akya balığı avladı.
4.01.2021Yaşam
D İle Eşya İsimleri: D Harfi İle Başlayan Eşyalar Nelerdir
D İle Eşya İsimleri: D Harfi İle Başlayan Eşyalar Nelerdir?Gerek ilkokul öğrencileri için, gerekse de anaokulunda okumayı öğrenen öğrenciler için internet üzerinde pek çok faydalı bilgi bulunabilir. Bu bilgiler doğru şekilde kullanılırsa çocukların gelişimine de katkı sağlar. Çocuklar eşyaların isimlerini öğrendikten sonra, harfleri de öğrenerek eşyaların isimlerini yazmaya başlarlar. Peki, D harfi ile başlayan eşyalar nelerdir? Türkçede D ile eşya bulunur mu? İşte bu konu hakkında tüm merak edilenler.
31.12.2020Eğitim
Kocaelide, gölete giren 9 yaşındaki Hüseyin boğuldu
Kocaeli'de, gölete giren 9 yaşındaki Hüseyin boğulduKocaeli'nin Gebze ilçesinde, yasak olmasına rağmen gölete giren, Suriye uyruklu 9 yaşındaki Hüseyin isimli çocuk boğuldu. Çocuğun cansız bedenini itfaiye ekibi, sudan çıkardı.
30.12.2020Haberler
Kocaelide, gölete giren 9 yaşındaki Hüseyin boğuldu
Kocaeli'de, gölete giren 9 yaşındaki Hüseyin boğulduKocaeli'nin Gebze ilçesinde, yasak olmasına rağmen gölete giren, Suriye uyruklu 9 yaşındaki Hüseyin isimli çocuk boğuldu. Çocuğun cansız bedenini itfaiye ekibi, sudan çıkardı.
30.12.2020Gündem
Polisi görünce sazlıklara kaçtılar, böyle yakalandılar
Polisi görünce sazlıklara kaçtılar, böyle yakalandılarKocaeli’de polisi görünce denize ve sazlıkların arasına kaçan avcılar tek tek yakalandı. Şahısların denize kaçması ve topladıkları midyeler havadan görüntülendi.
29.12.2020Haberler
Son dakika... Polisi görünce sazlıklara kaçtılar, böyle yakalandılar
Son dakika... Polisi görünce sazlıklara kaçtılar, böyle yakalandılarGelen son dakika haberine göre; Kocaeli’de polisi görünce denize ve sazlıkların arasına kaçan avcılar tek tek yakalandı. Şahısların denize kaçması ve topladıkları midyeler havadan görüntülendi.
29.12.2020Gündem
Nadir görülen bir tür Yalovada ortaya çıktı
Nadir görülen bir tür! Yalova'da ortaya çıktıYalova'da Altınova Hersek Lagününde nadir görülen bir tür olan kızılgerdanlı dalgıç (gavia stellata) kuşunun da kayıt altına alınmasıyla kuş türü sayısı 231e çıktı. Kızılgerdanlı dalgıç, nesli tükenenler kategorisinde yer alıyor.
15.12.2020Gündem
SON DAKİKA... Denizlide egzoz faciası Foseptik çukuruna giren 3 işçi hayatını kaybetti
SON DAKİKA... Denizli'de egzoz faciası! Foseptik çukuruna giren 3 işçi hayatını kaybettiSon dakika haberine göre; Denizli'nin Pamukkale ilçesinde inşaat çalışması süren binanın bahçesindeki foseptik çukuruna dolan suyun tahliyesi sırasında pompanın egzozundan zehirlenen 8 işçiden 3'ü yaşamını yitirdi.
14.12.2020Gündem
Foseptik çukuruna giren 3 işçi hayatını kaybetti
Foseptik çukuruna giren 3 işçi hayatını kaybettiGelen son dakika haberine göre; Denizli'nin Pamukkale ilçesinde foseptikteki suyun tahliyesi sırasında pompanın egzozundan zehirlenen 8 işçiden 3'ü yaşamını yitirdi.
14.12.2020Haberler
Denizde de polisten kaçamadılar
Denizde de polisten kaçamadılar!İzmit’te polis ekiplerinin operasyon düzenlediği kaçak midye avcıları denizden çıkmayı reddetti. Çağrılan dalgıç polislerin sahil şeridi boyunca yaklaşık 3 kilometre peşlerinden yüzerek yakaladığı 2 şüpheliye, idari para cezası uygulandı.
10.12.2020Haberler
Kaçak midye avcılarını dalgıç polisler, denizdeki kovalamaca ile yakaladı
Kaçak midye avcılarını dalgıç polisler, denizdeki kovalamaca ile yakaladıİzmit’te polis ekiplerinin operasyon düzenlediği kaçak midye avcıları denizden çıkmayı reddetti. Çağrılan dalgıç polislerin sahil şeridi boyunca yaklaşık 3 kilometre peşlerinden yüzerek yakaladığı 2 şüpheliye, idari para cezası uygulandı.
10.12.2020Gündem
Rusyada vinç çöktü: 2 ölü
Rusya'da vinç çöktü: 2 ölüRusya’daki Volga nehrinin üzerinde yapımı süren köprünün inşası sırasında vinç çökünce 5 işçi nehre düştü. İşçilerden 3’ü nehirden çıkarılırken, diğer 2’sine henüz ulaşılamadı.
7.12.2020Dünya
Köpekbalığından son anda kaçtı
Köpekbalığından son anda kaçtıAvustralyalı Dion Creek adlı dalgıç, balık tutmak üzere yaptığı dalışta çekik kafalı köpekbalığının saldırısına uğradı. Creek'in köpekbalığına yem olmaktan son anda kurtuldığu o anlar kameraya an be an yansıdı.
30.11.2020Yaşam
Milli sporcu Birgül Erken, yeni rekorlara Mısırda hazırlanıyor
Milli sporcu Birgül Erken, yeni rekorlara Mısır'da hazırlanıyorSUALTI Dalış Mili Takımı sporcusu Birgül Erken, yaz boyu Antalya'nın Kaş ilçesinde yaptığı hazırlık çalışmalarının ardından yeni rekorlar için hazırlıklarını Mısır'da sürdürüyor. Burada katıldığı bir şampiyonada yeni bir Türkiye rekoru kıran Birgül Erken, gelecek yıl yapılacak olan Sualtı Dalış Dünya Şampiyonası'na iddialı olarak hazırlandığını belirtirken, yeni dünya rekorları için destek beklediğini de söyledi.
30.11.2020Diğer
Hava kabarcıklı halkalar sualtını renklendiriyor
Hava kabarcıklı halkalar sualtını renklendiriyorAntalya'da dalgıçlar, turistik dalış noktalarında bir yandan eşsiz deniz dibi yaşamını keşfediyor, diğer yandan sualtı oyunlarıyla dalışlarını eğlenceli hale getiriyor.
26.11.2020Tatil
Vatandaşlar dünya ikincisi sörfçüyü mahsur kaldı sandı
Vatandaşlar dünya ikincisi sörfçüyü mahsur kaldı sandıAdana’da Seyhan Baraj Gölünde uçurtma sörfü yapan iki kez dünya ikincisi 8 kez Türkiye birincisi olan profesyonel sörfçü rüzgarın etkisini kaybetmesiyle gölde kalınca onun mahsur kaldığını zanneden vatandaşlar yardım çağırdı. Sörfçü öz çekim yaparken kendini kurtarmaya gelen dalgıç polisleri geri gönderdi.
26.11.2020Haberler
Denizde gören telefona sarıldı Gerçek çok farklı çıktı
Denizde gören telefona sarıldı! Gerçek çok farklı çıktıAdana’da Seyhan Baraj Gölü'nde uçurtma sörfü yapan iki kez dünya ikincisi 8 kez Türkiye birincisi olan profesyonel sörfçü rüzgarın etkisini kaybetmesiyle gölde kalınca onun mahsur kaldığını zanneden vatandaşlar yardım çağırdı. Sörfçü öz çekim yaparken kendini kurtarmaya gelen dalgıç polisleri geri gönderdi.
26.11.2020Gündem
Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştu
Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştuAdana'da, Seyhan Baraj Gölü'nde uçurtma sörfü yapan Gökhan Karaköse (38), rüzgarın kesilmesiyle suda mahsur kaldı. Kendi çabalarıyla kıyıya çıkmaya çalışan sörfçüyü görenler, durumu polise bildirdi. Yardıma gelen dalgıç polislere iyi olduğunu söyleyen ve özçekim de yapan sörfçü, polis botunun oluşturduğu dalgayla kıyıya çıktı.
25.11.2020Haberler
Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştu
Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştuAdana'da, Seyhan Baraj Gölü'nde uçurtma sörfü yapan Gökhan Karaköse (38), rüzgarın kesilmesiyle suda mahsur kaldı. Kendi çabalarıyla kıyıya çıkmaya çalışan sörfçüyü görenler, durumu polise bildirdi. Yardıma gelen dalgıç polislere iyi olduğunu söyleyen ve özçekim de yapan sörfçü, polis botunun oluşturduğu dalgayla kıyıya çıktı.
25.11.2020Gündem
Youtuber Özsarıyı, aslan balığı zehirledi
Youtuber Özsarı'yı, aslan balığı zehirlediAntalya Kemer'de zıpkınla avladığı aslan balığının dikeni parmağına batan Youtuber Çağdaş Özsarı, zehirlendi. Özsarı, hastanede tedavi edildi.
19.11.2020Haberler
Gülistan Dokuyu arama çalışmalarında baraj gölünün yüzde 98i tarandı
Gülistan Doku'yu arama çalışmalarında baraj gölünün yüzde 98'i tarandıTunceli'de, 318 gündür haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 15 Ekim'de yeniden başlatılan arama çalışmaları Sarı Saltuk Viyadüğü bölgesinde devam ediyor. Ekipler, Doku'yu bulmak için 33 günde 185 saat dalış yapıp, Uzunçayır Baraj Gölü'nün yüzde 98'ini taradı.
18.11.2020Gündem
Televizyonda bana iftira atıyorlar dedi Katil zanlısı çıktı
Televizyonda 'bana iftira atıyorlar' dedi! Katil zanlısı çıktıMüge Anlı’ya çıkıp ablası ile eniştesini arayan adamın katil olduğu ortaya çıktı. Ayfonkarahisar Dinar ilçesi Pınarlı köyünde yaklaşık 16 gün önce evlerinden kaybolan ve kaçırıldıkları düşürülen Cevdet ile Zeliha Uysal'ın köye yaklaşık 600 metre uzaklıktaki sulama kanallarının rögarında ölü olarak bulundu.
11.11.2020Gündem
Zıpkınla 58 kilo ağırlığında, 1 metre 80 santim boyunda akya avladı
Zıpkınla 58 kilo ağırlığında, 1 metre 80 santim boyunda akya avladıÇANAKKALE'de tüpsüz olarak, 18 metre derinliğe serbest dalış yapan Çetin Ege Doğan (40), zıpkınla 58 kilo ağırlığında, 1 metre 80 santim boyunda akya balığı avladı.
8.11.2020Haberler
Dalgıçların yeni tutkusu Kraliçe’nin gemisi Majestic
Dalgıçların yeni tutkusu Kraliçe’nin gemisi MajesticAlman denizaltısı U 21’in batırdığı HMS Majestic, Gelibolu Tarihi Sualtı Parkı’nda dalış tutkunlarını bekliyor. 18-24 metre derinlikte Ercan Zeybek önderliğinde yaptığımız HMS Majestic ziyareti bizi Otto Hersing’in torpidoyu ateşlediği dakikalara götürdü
8.11.2020Pazar
Ölümden döndüler
Ölümden döndülerSeferihisar açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depreme denizde yakalanan gemi kaptanı İbrahim Taşkın ve balıkçı Cüneyt Efeer, yaşadıklarını anlattı.
4.11.2020Ege
Kenan Ece, Sadakatsize katıldı
Kenan Ece, 'Sadakatsiz'e katıldıKanal D’nin çarşamba akşamları izleyiciyle buluşan ve yayınlandığı günden bu yana büyük beğeni toplayan 'Sadakatsiz' dizisine sürpriz bir isim katıldı. Kenan Ece, psikiyatr rolüyle kadroya dahil oldu.
4.11.2020Cadde
Eşi benzeri yok
Eşi benzeri yok!Marmarisli 30 yıllık dalgıç, iş insanı Yusuf Dirmilli, ‘Hayalim’ dediği, denizin dibini görmeye imkan sağlayan Türk yapımı günübirlik tur teknesiyle yerli ve yabancı turistlere keyifli anlar yaşatıyor.
28.10.2020Ege
Marmariste deniz dibinin görüldüğü tekneye ilgi
Marmaris'te deniz dibinin görüldüğü tekneye ilgiMuğla'nın Marmaris ilçesinde 30 yıllık dalgıç, iş insanı Yusuf Dirmilli, 'Hayalim' dediği denizin dibini görmeye imkan sağlayan Türk yapımı günübirlik tur teknesiyle yerli ve yabancı turistlere keyifli anlar yaşatıyor. Deniz dibini keşfetmeye imkan sağlayan ilk teknesi 'Semisubmarine'yi Hintli bir iş insanına satan Dirmilli, şimdi daha büyük ve daha fazla yolcu kapasitesine sahip 'Submarine' isimli yeni teknesi ile 5 aydır hizmet veriyor. Tekne büyük ilgi görüyor.
28.10.2020Tatil
Gülistan için 100 saat dalış yapıldı Baraj gölünün yüzde 40ı tarandı
Gülistan için 100 saat dalış yapıldı! Baraj gölünün yüzde 40'ı tarandıTunceli’de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) son görüldüğü Sarısaltuk Viyadüğü bölgesinde tekrar başlatılan arama çalışmaları devam ediyor. Dalgıçlar, Doku'yu bulmak için 12 günde 100 saat dalış yaparken, 17 kilometrelik Uzunçayır Baraj Gölü'nün de yüzde 40'ı tarandı.
26.10.2020Gündem
Üçüzlerinden virüs kapan doktor: O zorlukları kimsenin yaşamasını istemiyorum
Üçüzlerinden virüs kapan doktor: O zorlukları kimsenin yaşamasını istemiyorumDiyarbakır’da görevli Dr. Hamdullah Dalgıç'ın (28), koronavirüsle mücadelede ettiği dönemde, eşi Semanur Dalgıç (20), salgına yakalandı. Eşi farklı bir evde karantinaya alınırken, Dr. Dalgıç, annesi Remziye Dalgıç (58) ile birlikte üçüzlerine baktı. Daha sonra üçüzlerinin de enfekte oldukları anlaşılınca, test yaptıran Dalgıç ve annesinin de koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Yaşadığı zorlukları kimsenin çekmemesi için tedbirlere önem verilmesi gerektiğini anlatan Dr. Hamdullah Dalgıç, "Koronavirüse yakalandığım zaman geceleri uyuyamıyordum. Ağrım vardı, ateşleniyordum. Kimse size yardımcı olamıyordu. Eşiniz yok, anneniz pozitif, kimse yok, teksiniz evde. Büyük bir sıkıntı yaşadım. Bu zorlukları kimsenin çekmesini istemiyorum. Tüm halkımızın bu kurallara uymasını istiyoruz" dedi.
26.10.2020Haberler
Üçüzlerinden virüs kapan doktor: O zorlukları kimsenin yaşamasını istemiyorum
Üçüzlerinden virüs kapan doktor: O zorlukları kimsenin yaşamasını istemiyorumDiyarbakır’da görevli Dr. Hamdullah Dalgıç'ın (28), koronavirüsle mücadelede ettiği dönemde, eşi Semanur Dalgıç (20), salgına yakalandı. Eşi farklı bir evde karantinaya alınırken, Dr. Dalgıç, annesi Remziye Dalgıç (58) ile birlikte üçüzlerine baktı. Daha sonra üçüzlerinin de enfekte oldukları anlaşılınca, test yaptıran Dalgıç ve annesinin de koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Yaşadığı zorlukları kimsenin çekmemesi için tedbirlere önem verilmesi gerektiğini anlatan Dr. Hamdullah Dalgıç, "Koronavirüse yakalandığım zaman geceleri uyuyamıyordum. Ağrım vardı, ateşleniyordum. Kimse size yardımcı olamıyordu. Eşiniz yok, anneniz pozitif, kimse yok, teksiniz evde. Büyük bir sıkıntı yaşadım. Bu zorlukları kimsenin çekmesini istemiyorum. Tüm halkımızın bu kurallara uymasını istiyoruz" dedi.
26.10.2020Gündem
Rekortmen dalgıç Çanakkalede boyu büyüklüğünde akya avladı
Rekortmen dalgıç Çanakkale'de boyu büyüklüğünde akya avladıÇanakkale'de tüpsüz olarak, zıpkın ile 23 metre derinlikte serbest dalış yapan rekortmen dalgıç Müjdat Turan (47), 35 kilogram ağırlığında 1 metre 70 santim boyunda akya balığı avladı. Turan, nefes kesen av anını su altı kamerasıyla kaydetti.
25.10.2020Gündem
Melike, 5 yıldır su altı modelliği yapıyor
Melike, 5 yıldır su altı modelliği yapıyorAntalya'da yaşayan Melike Selçuk (27), yaklaşık 5 yıldır su altı modelliği yapıyor. Su altında verdiği pozlarla sosyal medyada beğenilen modeller arasında yer alan Selçuk, özellikle tek nefesle su altına yapılan çekimlerde rahatlığıyla dikkati çekiyor.
22.10.2020Yaşam
Gülistan Doku için 5 günde 60 saat dalış yapıldı
Gülistan Doku için 5 günde 60 saat dalış yapıldı!Tunceli’de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 18 Ağustos'ta sonlandırılan ve 5 gün önce yeniden başlatılan arama çalışmaları sürdürülüyor. 289 gündür kayıp olan Doku için dalgıç ekipler, 5 günde toplam 60 saat dalış gerçekleştirdi.
19.10.2020Gündem
Son dakika... Bakan Dönmez: Bu yıl denizlerde dünyanın en büyük keşfi
Son dakika... Bakan Dönmez: Bu yıl denizlerde dünyanın en büyük keşfiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Karadeniz’deki ek gaz müjdesinin ardından, "Bu yıl itibariyle baktığımızda denizlerdeki dünyada en büyük keşfi açıklamış olduk. Karaları da dahil ettiğimizde ikinci oluyor" dedi.
19.10.2020Ekonomi
Derindeki gözümüz kâşif iş başında
Derindeki gözümüz kâşif iş başındaYerli denizaltı robotu Kâşif, sismik ve sondaj gemilerinin derinlerdeki gözü olacak. Bakan Dönmez Kâşif’in 3 bin metreye kadar tüm derin deniz sondajlarını yapacağını söyledi
19.10.2020Ekonomi
Kayıp Gülistanı arama çalışmaları sürüyor
Kayıp Gülistan'ı arama çalışmaları sürüyorTunceli’de 287 gün önce kaybolan Gülistan Doku’yu bulmak için yeniden başlatılan arama çalışmaları Uzunçayır Baraj Gölü'nde devam ediyor.
17.10.2020Gündem
Kanalda kaybolan gencin cesedi drone ile bulundu
Kanalda kaybolan gencin cesedi drone ile bulundu Adana’da serinlemek için sulama kanalına girdikten sonra ızgaraya tutunarak beklediği sırada suyun yükselip ızgaranın açılmasıyla kaybolan gencin cesedini polis, drone destekli arama ile bulabildi.
17.10.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

dalgıçadanasakaryaegeçanakkale

Dalgıç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.