Deprem Haberleri

Deprem Haberleri

Son dakika deprem haberleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan deprem haberleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan deprem haberleri haber sayfamızda...

Deprem Haberleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.708 deprem haberleri haberi bulunmuştur.
Deprem haritası Kandilli - AFAD | Son depremler sorgula: Deprem mi oldu
Deprem haritası Kandilli - AFAD | Son depremler sorgula: Deprem mi oldu?Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorgulamak istiyorlar. Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesini yayınlamaya devam ediyor. Ayrıca deprem haritasına bakarak son depremin nerede meydana geldiği görüntülenebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte son depremler listesine göre 14 Ocak meydana gelen depremler.
14.01.2021Gündem
Son dakika... Yunanistanda deprem fırtınası
Son dakika... Yunanistan'da deprem fırtınasıÜlkenin orta kesimindeki Aegio bölgesinde dünden bu yana arka arkaya meydana gelen sarsıntılar, büyük korkuya yol açtı. En büyüğü 5.2 olan depremler başkent Atina'da da hissedildi.
13.01.2021Dünya
Son Dakika | Ankarada deprem korkuttu Üst üste açıklamalar geldi
Son Dakika | Ankara'da deprem korkuttu! Üst üste açıklamalar geldiSon dakika haberine göre AFAD, saat 22.53'te Ankara'nın Kalecik ilçesinde 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. AFAD tarafından yapılan açıklamada, "Gelişmeleri takip ediyoruz." ifadelerine yer verildi. Deprem çevre illerden de hissedildi. Vali Şahin yaptığı açıklamada, "Şu ana kadar Kalecik Kaymakamlığına ve Valiliğimize intikal eden can veya mal kaybı bulunmamaktadır." dedi.
11.01.2021Gündem
Elazığda 3.2 büyüklüğünde deprem
Elazığ'da 3.2 büyüklüğünde depremGelen son dakika haberine göre; Elazığ’da 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
11.01.2021Gündem
Deprem mi oldu Ankarada deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde deprem oldu AFAD - Kandilli  11 Ocak son depremler...
Deprem mi oldu? Ankara'da deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde deprem oldu? AFAD - Kandilli 11 Ocak son depremler...Ankara'da son dakika deprem mi oldu? Deprem haberleri vatandaşların gündemindeki yerini koruyor. Türkiye'nin her yanında sarsıntılar yaşanmaya devam ediyor. Nerede deprem oldu, kaç şiddetinde deprem oldu? soruları araştırılıyor. Deprem Ankara'da meydana gelirken çevre iller de şiddetini hissetti. Son olarak Ankara Kalecik'te 4,5 büyüklüğünde deprem yaşandı. İşte son dakika depremleri...
10.01.2021Gündem
Son dakika depremler: AFAD - Kandilli deprem listesi | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu
Son dakika depremler: AFAD - Kandilli deprem listesi | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu?Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi. Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Sabah saatlerinde merkez üssü Ege Denizi olan deprem meydana geldi. Ege Denizi'nde meydana gelen deprem kaç şiddetinde oldu? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre 9 Ocak 2021 tarihinde meydana gelen son depremler.
9.01.2021Gündem
Deprem mi oldu 7 Ocak 2021 Son depremler: AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgulama
Deprem mi oldu 7 Ocak 2021? Son depremler: AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgulamaDeprem mi oldu, nerede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Peki, 7 Ocak 2021 bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. İşte son dakika depremleri görüntüleyebileceğiniz son depremler listesi.
7.01.2021Gündem
6 Ocak deprem mi oldu, nerede deprem oldu Son depremler listesi: AFAD - Kandilli
6 Ocak deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Son depremler listesi: AFAD - KandilliSon dakika depremler sorgula. Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika deprem haberlerini yayınlamaya devam ediyor. Vatandaşlar bölgelerinde meydana gelen depremleri son depremler listesinden sorgulayabiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? işte 6 Ocak 2021 son dakika deprem haberleri...
6.01.2021Gündem
Deprem mi oldu Son dakika deprem AFAD - Kandilli | 4 Ocak deprem listesi
Deprem mi oldu? Son dakika deprem AFAD - Kandilli | 4 Ocak deprem listesiSon depremler... AFAD ve Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberlerini listelemeye devam ediyor. Dün Elazığ'da meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki deprem vatandaşları korkuttu. Peki, bugün deprem oldu mu? En son nerede deprem oldu? İşte 4 Ocak 2021 son depremler listesi.
4.01.2021Gündem
Deprem mi oldu Son dakika deprem haberleri Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı paylaşımı
Deprem mi oldu? Son dakika deprem haberleri! Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı paylaşımıAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) ve Kandilli Rasathanesi güncel son depremler listesini yayınlamaya devam ediyor. Anlık olarak değişkenlik gösterebilen son depremler listesinin güncel durumuna haberimizde yer verdik. Peki en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte son dakika deprem haberleri...
3.01.2021Gündem
Son depremler: Deprem mi oldu, nerede, saat kaçta deprem oldu 1 Ocak 2021 AFAD - Kandilli deprem sorgulama
Son depremler: Deprem mi oldu, nerede, saat kaçta deprem oldu? 1 Ocak 2021 AFAD - Kandilli deprem sorgulamaDeprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Son dönemde özellikle Ege'de meydana gelen depremler vatandaşları korkuttu. Peki, bugün deprem oldu mu? işte 1 Ocak 2021 son depremler listesi.
1.01.2021Gündem
Deprem mi oldu Kaç büyüklüğünde deprem oldu 29 Aralık son depremler sorgula
Deprem mi oldu? Kaç büyüklüğünde deprem oldu? 29 Aralık son depremler sorgulaDeprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar son depremler listesini araştırıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? işte 29 Aralık 2020 itibariyle meydana gelen son depremler listesi.
29.12.2020Gündem
Son dakika... Hırvatistanda şiddetli deprem İlk görüntüler geldi
Son dakika... Hırvatistan'da şiddetli deprem! İlk görüntüler geldiPazartesi günü 5.2 ve 5 büyüklüğündeki depremlerle sarsılan Balkan ülkesinde, bugün aynı noktada 6.3'lük deprem meydana geldi. İlk verilere göre, şiddetli sarsıntı aralarında Avusturya'nın da bulunduğu beş ülkede hissedildi.
29.12.2020Dünya
Son dakika... Hırvatistanda deprem fırtınası 6.4 büyüklüğünde deprem oldu
Son dakika... Hırvatistan'da deprem fırtınası! 6.4 büyüklüğünde deprem olduPazartesi günü 5.2 ve 5 büyüklüğündeki depremlerle sarsılan Balkan ülkesinde, bugün aynı noktada 6.3'lük deprem meydana geldi. Amerikan Jeolojik Araştırma Merkezi (USGS) verilerine göre, şiddetli sarsıntı aralarında Almanya, Çekya, İtalya ve Avusturya'nın da bulunduğu 15 ülkede hissedildi. Yerel medya çok bir can kaybı ve çok sayıda yaralı olduğunu duyurdu, ilk gelen görüntüler Hırvatistan'da birçok binanın yıkıldığını gösteriyor. Bir yerel televizyon muhabiri, artçı şoka canlı yayın sırasında yakalandı. Hırvatistan'ın kuzey komşusu Slovenya, depremin ardından nükleer santralini kapattı.
29.12.2020Dünya
Son dakika... Hırvatistanda peş peşe depremler Birçok ülke sarsıldı
Son dakika... Hırvatistan'da peş peşe depremler! Birçok ülke sarsıldıBaşkent Zagreb yakınlarında gerçekleşen 5.2 ve 5 büyüklüğündeki yer sarsıntıları Slovenya, Bosna Hersek ve Macaristan'da da hissedildi.
28.12.2020Dünya
Deprem oldu mu Az önce deprem mi oldu 28 Aralık son depremler Kandilli - AFAD
Deprem oldu mu? Az önce deprem mi oldu? 28 Aralık son depremler Kandilli - AFADDeprem mi oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyorlar. Elazığ'da dün meydana gelen 5.3 büyüklüğündeki deprem bölgedekileri korkuttu. Deprem çevre illerde de hissedildi. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 28 Aralık Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından ölçülen son depremler listesi.
28.12.2020Gündem
Elazığ sallandı Deprem sonrası ilk görüntüler
Elazığ sallandı! Deprem sonrası ilk görüntülerElazığ’da bu sabah saat 09.40 sularında 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaklaşık 10 saniye süren deprem, Diyarbakır, Batman, Mardin ve Siirt’ten de hissedildi. Deprem sonrası vatandaşlar büyük bir panik yaşarken, depremin şiddeti nedeniyle evlerdeki avizeler sallandı.
27.12.2020Gündem
Deprem mi oldu Son depremler canlı akışı 26 Aralık 2020
Deprem mi oldu? Son depremler canlı akışı 26 Aralık 2020AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin son depremler listesi anlık olarak yenileniyor. Nerede, ne zaman, kaç şiddetinde deprem olduğu belirtilen son depremler listesi zaman zaman büyük ilgi görüyor. Peki bugün nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte 26 Aralık son deprem haberleri...
26.12.2020Gündem
Elazığda deprem mi oldu Vanda deprem mi oldu AFAD - Kandilli son depremler listesi sorgulama
Elazığ'da deprem mi oldu? Van'da deprem mi oldu? AFAD - Kandilli son depremler listesi sorgulamaDeprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 26 Aralık son depremler listesi araştırılıyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan son depremler listesine bakarak hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi öğrenebilirsiniz. İşte 26 Aralık son dakika depremler...
26.12.2020Gündem
24 Aralık son depremler listesi | AFAD - Kandilli deprem mi oldu, nerede deprem oldu
24 Aralık son depremler listesi | AFAD - Kandilli deprem mi oldu, nerede deprem oldu?En son nerede deprem oldu? Bugün deprem oldu mu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyor. Peki, en son nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 24 Aralık son depremler listesi.
24.12.2020Gündem
Japonyada 5.1 büyüklüğünde deprem
Japonya'da 5.1 büyüklüğünde depremTokyo'nun güneyindeki İzu Oşima adalarında meydana gelen sarsıntının ardından tsunami uyarısı yapılmadı.
18.12.2020Dünya
Son dakika deprem: 17 Aralık deprem mi oldu Nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu Kandilli - AFAD son depremler
Son dakika deprem: 17 Aralık deprem mi oldu? Nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? Kandilli - AFAD son depremlerAz önce deprem mi oldu? Vatandaşlar Kandilli Rasathanesi son dakika depremlerini sorguluyor. Ege'de meydana gelen deprem vatandaşları korkuttu. Peki, AFAD son depremler listesine göre nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte, detaylar...
17.12.2020Gündem
Son dakika deprem haberleri | 17 Aralık deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde
Son dakika deprem haberleri | 17 Aralık deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde?Az önce deprem mi oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyorlar. Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ederken vatandaşlar da son depremleri internet üzerinden sorgulama imkanına sahipler. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte son dakika deprem haberleri.
17.12.2020Gündem
AFAD - Kandilli son depremler görüntüle | Bugün deprem mi oldu
AFAD - Kandilli son depremler görüntüle | Bugün deprem mi oldu?Son dakika deprem haberleri... Van'da meydana gelen 4.7 büyüklüğündeki deprem vatandaşları korkuttu. Sabah saatlerinde ise Aydın'da deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 15 Aralık 2020 itibariyle meydana gelen depremler ve şiddetleri.
15.12.2020Gündem
Az önce deprem mi oldu, nerede deprem oldu Son dakika son depremler AFAD - Kandilli
Az önce deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Son dakika son depremler AFAD - KandilliSon depremler listesi araştırılıyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem meydana gelip gelmediğini kontrol etmek istiyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen son depremleri listeliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? 15 Aralık 2020 son depremler listesine haberimizden ulaşabilirsiniz.
14.12.2020Gündem
Deprem mi oldu, Son depremler nerede oldu Son dakika deprem haberleri
Deprem mi oldu, Son depremler nerede oldu? Son dakika deprem haberleriAFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin son depremler listeleri yoğun ilgi görüyor. Deprem mi oldu sorusuna cevap arayanlar için son dakika deprem haberlerini bir araya getirdik. İşte bugün meydana gelen depremlerin konumları ve şiddetleri...
13.12.2020Gündem
Son depremler | AFAD paylaştı: Anlık deprem listesi
Son depremler | AFAD paylaştı: Anlık deprem listesiSon dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını kontrol etmek istiyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ederken isteyen vatandaşlar son depremler listesine bakabiliyor. Peki, 11 Aralık 2020 bugün deprem oldu mu? En son nerede deprem oldu? İşte son dakika depremler...
11.12.2020Gündem
Son dakika... 6.1lik deprem tüm Tayvanı salladı
Son dakika... 6.1'lik deprem tüm Tayvan'ı salladıYerel saatle akşam 21.19'da gerçekleşen sarsıntı başkent Taipe'de hissedildi, hızlı tren seferleri durduruldu. Pasifik Ateş Çemberi üzerindeki ülkede büyük panik yaşandı, yerel kaynaklar depremin büyüklüğünü 6.7 olarak veriyor.
10.12.2020Dünya
Son dakika haberi: Antalyada deprem 5.2 ile sallandı...
Son dakika haberi: Antalya'da deprem! 5.2 ile sallandı...Gelen son dakika bilgisine göre, kısa süre önce Alanya açıklarında meydana gelen 5.2 büyüklüğündeki sarsıntı Konya, Mersin, Denizli gibi çevre illerin yanı sıra Kıbrıs'ta da hissedildi. AFAD ve Kandilli'den ilk açıklamalar geldi. Antalya Valisi Ersin Yazıcı, "Şu ana kadar bize bildirilen bir olumsuzluk yok. Kırsal bölge ile de irtibat halindeyiz. Bir can ve mal kaybıyla ilgili bildirim gelmedi." ifadelerini kullandı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Antalya'daki deprem ile ilgili olarak, "Hasar tespit ekipleri incelemelerine başladı. Şu ana kadar olumsuz bir durumla karşılaşmadık" açıklamasını yaptı.
5.12.2020Gündem
Son dakika deprem haberleri AFAD - Kandilli | İzmirde deprem mi oldu, nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu
Son dakika deprem haberleri AFAD - Kandilli | İzmir'de deprem mi oldu, nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu?Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesine göre sorguluyor. Sabah saatlerinde Ege'de meydana gelen depremin ardından son dakika bilgisine göre İzmir'de deprem oldu. İşte son dakika deprem haberleri...
4.12.2020Gündem
Son dakika İzmirde korkutan deprem
Son dakika! İzmir'de korkutan depremGelen bir son dakika haberine göre; İzmir'de 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD ve Kandilli'den depremle ilgili ilk açıklamalar geldi. Deprem çevre illerde de hissedildi
4.12.2020Gündem
Son Dakika deprem mi oldu Son depremler AFAD - Kandilli 3 Aralık sorgula
Son Dakika deprem mi oldu? Son depremler AFAD - Kandilli 3 Aralık sorgulaDeprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika depremleri listeliyor. Siirt'te meydana gelen şiddetli deprem vatandaşları korkuttu. Yapılan açıklamaya göre depremin 20 km derinlikte olduğu belirlendi. İşte 3 Aralık son depremler listesi. Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
3.12.2020Gündem
Son dakika Siirtte depremin ardından ilk görüntüler
Son dakika! Siirt'te depremin ardından ilk görüntülerGelen bir son dakika haberine göre; AFAD Siirt'in Kurtalan ilçesinde 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Kandilli Rasathanesi'nden de ilk açıklama geldi. Deprem, Diyarbakır ve Batman gibi çevre illerde de hissedildi. Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, "Siirt ve Kurtalan ilçe merkezinde hasar yok. Ekiplerin kırsalda araştırması sürüyor." dedi.
3.12.2020Gündem
Son dakika Siirtte şiddetli deprem
Son dakika! Siirt'te şiddetli depremGelen bir son dakika haberine göre; AFAD Siirt'in Kurtalan ilçesinde 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Kandilli Rasathanesi'nden de ilk açıklama geldi. Deprem, Diyarbakır ve Batman gibi çevre illerde de hissedildi.
3.12.2020Gündem
Son depremler Türkiye tablosu | Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu
Son depremler Türkiye tablosu | Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?Son depremler listesi günün her saat diliminde araştırılabiliyor. Deprem şüphesinde olan vatandaşlar, AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin sitesine akın ediyor. Nerede ve kaç şiddetinde depremin olduğunu öğrenmek isteyenler, Türkiye'ye ait son depremler tablosunu inceliyor. AFAD'ın paylaştığı son deprem bilgilerinde 1 Aralık 2020 tarihinde 3,80 şiddetinde Kuşadası'nda depremin meydana geldiği belirtiliyor. İşte güncel olarak son deprem haberleri...
2.12.2020Gündem
Son dakika... Yunanistanda deprem
Son dakika... Yunanistan'da depremYerin iki kilometre altında gerçekleşen 4.8 büyüklüğündeki sarsıntının merkez üssü, Atina'nın kuzeybatısındaki Thiva'ya sekiz kilometre mesafede. Thiva Belediye Başkanı, depremin çok şiddetli hissedildiğini söyledi.
2.12.2020Dünya
Son Dakika Deprem Haberleri: Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu AFAD - Kandilli sorgula
Son Dakika Deprem Haberleri: Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu? AFAD - Kandilli sorgulaAz önce deprem mi oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyorlar. AFAD ve Kandilli Rasathanesi meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, en son nerede deprem oldu? Türkiye'de 30 Kasım 2020 tarihinde deprem meydan geldi mi? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre meydana gelen son depremler.
30.11.2020Gündem
Son depremler listesi: AFAD paylaştı 29 Kasım 2020 Pazar gününe ait deprem tablosu
Son depremler listesi: AFAD paylaştı! 29 Kasım 2020 Pazar gününe ait deprem tablosuGün içinde zaman zaman araması artan son deprem haberleri yoğun ilgi görüyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin anlık son depremler listesini haberimize ekledik. Aynı zamanda güncel son depremler linki üzerinden de meydana gelen anlık depremlerin bilgisini alabilirsiniz. İşte bugün deprem mi oldu, nerede deprem oldu, kaç şiddetinde oldu sorularının yanıtları...
29.11.2020Gündem
28 Kasım son depremler AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu
28 Kasım son depremler AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu?En son nerede deprem oldu? Kandilli ve AFAD son dakika deprem haberlerini duyurmaya devam ediyor. Dün Malatya'da meydana gelen deprem vatandaşları korkuturken son dakika bilgisine göre bugün Erzurum'da bir deprem meydana geldi. İşte 28 Kasım son depremler listesi.
28.11.2020Gündem
Son dakika deprem 27 Kasım 2020 | AFAD - Kandilli son depremler sorgula
Son dakika deprem 27 Kasım 2020 | AFAD - Kandilli son depremler sorgulaSon dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD gerçekleşen son depremleri listelemeye devam ediyor. Malatya'da şiddetti bir deprem meydana geldi. İşte son dakika deprem haberleri.
27.11.2020Gündem
26 Kasım Son depremler listesi - Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu
26 Kasım Son depremler listesi - Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?Son dakika deprem haberleri... Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını kontrol ediyorlar. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? En son nerede deprem oldu, kaç şiddetinde meydana geldi? İşte 26 Kasım son depremler listesi.
26.11.2020Gündem
Son depremler bugün, şu an güncel liste...23 Kasım nerede, kaç şiddetinde deprem oldu AFAD ve Kandilli Rasathanesi
Son depremler bugün, şu an güncel liste...23 Kasım nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? AFAD ve Kandilli RasathanesiSon depremler ile ilgili meraklı arayış başladı. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin yayımladığı son bilgilere göre en son nerede ve kaç şiddetinde deprem olduğu belirlendi. Vatandaşlar ise deprem haberleri hakkında bilgi almak için arayışa geçti. İşte son depremler listesi 23 Kasım...
23.11.2020Gündem
Son depremler sorgula AFAD - Kandilli 23 Kasım 2020 | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu
Son depremler sorgula AFAD - Kandilli 23 Kasım 2020 | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu?Son dakika deprem haberleri... Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son dakika depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? En son nerede deprem oldu? İşte 23 Kasım son depremler listesi.
23.11.2020Gündem
En son nerede deprem oldu, bugün deprem oldu mu Son dakika depremler listesi AFAD - Kandilli
En son nerede deprem oldu, bugün deprem oldu mu? Son dakika depremler listesi AFAD - KandilliSon dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listeliyor. AFAD'dan alınan bilgiye göre Marmara Denizi Armutlu açıklarında deprem meydana geldi. Peki, kaç şiddetinde oldu deprem? İşte 20 Kasım 2020 son depremler.
20.11.2020Gündem
Son depremler 19 Kasım AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu
Son depremler 19 Kasım AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu?En son nerede deprem oldu, bugün deprem oldu mu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını kontrol ediyorlar. Peki, 19 Kasım son depremler listesine göre nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 19 Kasım son depremler listesi.
19.11.2020Gündem
Son depremler | AFAD - Kandilli 18 Kasım bugüne ait son depremler konumu, şiddeti...
Son depremler | AFAD - Kandilli 18 Kasım bugüne ait son depremler konumu, şiddeti...AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından deprem bilgileri paylaşılmaya devam ediyor. Bugün meydana gelen depremler hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar içn haberimizin içeriğinde son deprem bilgileri yer alıyor. AFAD tarafından depremin konusu ve şiddeti merakla araştırılıyor. İşte 18 KAsım son depremler listesi...
18.11.2020Gündem
Son dakika deprem haberleri: Deprem mi oldu Kandilli - AFAD nerede deprem oldu
Son dakika deprem haberleri: Deprem mi oldu? Kandilli - AFAD nerede deprem oldu?Nerede deprem oldu? Son depremler, vatandaşların araştırdığı konuların başında yer alıyor. Kandilli Rasathanesi son dakika deprem listesinde Çorum, 4.1 büyüklüğündeki depremle sarsıldı. Diğer yandan Ege Denizi'nde de artçılar sürüyor. İşte, son dakika deprem listesi...
18.11.2020Gündem
Son depremler sorgula AFAD - Kandilli | 17 Kasım deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu
Son depremler sorgula AFAD - Kandilli | 17 Kasım deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu?Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını kontrol ediyorlar. Son dönemde İzmir'de yaşanan şiddetli deprem vatandaşları tedirgin ederken, Ege bölgesinde ufak çaplı depremler olmaya devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? En son nerede deprem oldu? İşte 17 Kasım son depremler listesi.
17.11.2020Gündem
Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu 16 Kasım AFAD - Kandilli son depremler sorgula
Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu? 16 Kasım AFAD - Kandilli son depremler sorgulaSon dakika deprem haberleri... Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını kontrol ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi internet siteleri aracılığıyla Türkiye'de meydana gelen son depremler anlık olarak görüntülenebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 16 Kasım son depremler listesi.
16.11.2020Gündem
Şilide 5.3 büyüklüğünde deprem
Şili'de 5.3 büyüklüğünde depremGüney Amerika ülkeleri Şili ve Arjantin sınırında meydana gelen sarsıntıdan önce de bölgede 4.9, 4.9, 4.8 ve 4.5 büyüklüğünde depremler gerçekleşti.
15.11.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

depremafadson depremlerkandillideprem haberleri

Deprem Haberleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.