Güçlü

Güçlü

Son dakika güçlü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan güçlü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan güçlü haber sayfamızda...

Güçlü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 115.089 guclu haberi bulunmuştur.
Son dakika İstanbulda tarihi tören Milli fırkateyn İstanbul denize indiriliyor
Son dakika! İstanbul'da tarihi tören! Milli fırkateyn 'İstanbul' denize indiriliyorCumhurbaşkanı Erdoğan, MİLGEM Projesinin 5'inci gemisi olan İstanbul (F-515) Fırkateyni'nin Denize İniş Töreni ve Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 3'üncü Gemi İlk Kaynak Töreni'ne katılıyor. Törende Hulusi Akar da önemli açıklamalarda bulundu.
23.01.2021Gündem
Kovid-19 krizinin ardından yılın umut veren 17 teknoloji trendi
Kovid-19 krizinin ardından yılın umut veren 17 teknoloji trendiKovid-19 salgını büyük ve küçük şirketleri dijital bir dönüşüme sürüklerken, bu alandaki rekabet artıyor. Gelinen noktada günlük yaşam teknolojiyle kolaylaşırken, mRNA tabanlı aşılar insanlığı virüslerden koruyor, arabalar otoyollarda sürücüsüz gidebiliyor, yapay zeka kredi başvurularını işleyebiliyor, kuantum bilgisayarlar günlük sorunlarını çözebiliyor ve uydular interneti daha hızlı sağlıyor.
23.01.2021Teknoloji
Yasaklar kaldırılacak mı, ne zaman sona erecek Normalleşme ne zaman başlayacak, tarih belli oldu mu
Yasaklar kaldırılacak mı, ne zaman sona erecek? Normalleşme ne zaman başlayacak, tarih belli oldu mu?Yasaklar ne zaman kaldırılacak sorusu merak konusu olmaya devam ediyor. Aralık ayında yeniden hayatımıza giren koronavirüs yasakları neredeyse iki aydır uygulanmaya devam ediyor. Yasak kapsamında hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma uygulamasının yanı sıra 20 yaş altı ve 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasakları uygulanıyor. Ayrıca kafe lokanta ve restoranlar sadece gel-al ve paket servis hizmeti verebiliyor. Peki Yasaklar ne zaman sona erecek/kaldırılacak?
23.01.2021Gündem
20 milyon yıllık dev solucan yuvası keşfedildi
20 milyon yıllık dev solucan yuvası keşfedildiBilim insanları, Tayvan'da deniz canlılarına pusu kuran 20 milyon yıllık dev solucanın yuvasını keşfetti. İncelemelerini sürdüren ekip, 2017'de bu yuvaların mevcut fosil kayıtlarındaki örneklerle eşleşmediğini tespit etmişti. Bölgede araştırmalarını sıklaştıran bilim insanları, bulunan 319 yuvayı analiz etti.
23.01.2021Dünya
Bilinçdışı, arketipler ve benliğe doğru bir yolculuk
Bilinçdışı, arketipler ve benliğe doğru bir yolculukİnsan ruhuna yaklaşımda devrim yaratan, analitik psikolojinin kurucusu Carl Jung’un fikirleri Gary Bobroff tarafından “Carl Jung: Bilinçdışı, Arketipler ve Benlik Hakkında Kapsamlı Bir Rehber”de toplandı. İlksatır Yayınevi etiketiyle yayımlanan kitap; persona, gölge, kolektif bilinçdışı, anima ve animus, eşzamanlılık gibi pek çok kavramı ayrıntılarıyla açıklıyor. Ayrı bir psikoloji ekolü geliştirmesinin yanı sıra bazı çok sevilen filmlere, müziklere ve kitaplara da içgörüleriyle ilham veren Jung hakkında merak uyandırıyor.
23.01.2021Kültür Sanat
Hafta sonu sokağa çıkma yasakları ne zaman sona erecek İçişleri Bakanlığından hafta sonu sokağa çıkma yasağı genelgesi...
Hafta sonu sokağa çıkma yasakları ne zaman sona erecek? İçişleri Bakanlığından hafta sonu sokağa çıkma yasağı genelgesi...Hafta sonu sokağa çıkma yasakları Aralık ayından bu yana devam ediyor. 81 ilde uygulanan yasak kapsamında hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasakları uygulanmaya devam ediyor. Sokağa çıkma yasaklarının yanı sıra market çalışma saatleri, kafe, restoran ve lokanta gibi işletmelerin sadece gel-al ve paket servis hizmeti veriyor olabilmesi, 20 yaş altı ve65 yaş üstü için uygulanan kısıtlamalar da devam ediyor. Peki Hafta sonu sokağa çıkma yasağı kısıtlaması süresince nereler açık olacak? Market, kasap, manav gibi işletmeler saat kaça kadar hizmet verecek? İşte ayrıntılar...
23.01.2021Gündem
Turuncu alarm İspanyayı Hortense fırtınası vurdu
Turuncu alarm! İspanya'yı Hortense fırtınası vurduİspanya'yı saatte 120 kilometre hızla varan Hortense fırtınası hasara yol açtı. Endülüs ve Kanarya Adaları'nın batısı hariç tüm bölgelerde turuncu alarm ilan edildi.
23.01.2021Dünya
Zorlu Enerji kayıtlı sermaye tavanını iki katına çıkaracak
Zorlu Enerji kayıtlı sermaye tavanını iki katına çıkaracakZorlu Enerji sermaye yapısını güçlendirmek amacıyla, kayıtlı sermaye tavanını 3 milyar TL’den 6 milyar TL’ye yükseltmek için Yönetim Kurulu tavsiye kararı aldı.
23.01.2021Uzmanpara
Dünyanın en güçlü pasaportu Japonyada
Dünyanın en güçlü pasaportu Japonya'daVize almadan gidilebilecek ülke sayısına göre tüm dünyadaki pasaportların sıralamasında Japonya vatandaşları 191 ülkeye vizesiz gidebilme sayısıyla zirvede yer aldı. Tüm ülkeleri kapsayan araştırmaya göre listenin en son sırasında ise 26 yere vizesiz gidebilen Afganistan bulunuyor. Türkiye listede 57. sırada yer alıyor.
23.01.2021Tatil
Son dakika - Fenerbahçe, küme düşme adaylarına şans tanımadı
Son dakika - Fenerbahçe, küme düşme adaylarına şans tanımadı!Ligin son 6 sırasında bulunan takımlarla yaptığı 5 maçın tamamını kazanan Fenerbahçe, Kayserispor’u da mağlup ederse, bu 6 karşılaşmayı firesiz tamamlayacak ve 18 puan, düşme adayı takımlardan gelmiş olacak
23.01.2021Fenerbahçe
Editörün seçtikleri
Editör'ün seçtikleriErkek modasıErkek giyim sektörünün öncü markalarından Altınyıldız Classics’in, sezon trendlerine yön verdiği tasarımlarında soğuk kış günlerinin öne çıkan parçası kadife pantolonlar oluyor...
23.01.2021Cadde
‘Mutasyonlu virüs türü daha ölümcül olabilir’
‘Mutasyonlu virüs türü daha ölümcül olabilir’İngiltere Başbakanı Boris Johnson, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) ülkede görülen türünün daha ölümcül olabileceğini belirtti.
23.01.2021Dünya
Aşı sertifikasında AB geri adım attı
Aşı sertifikasında AB geri adım attıAvrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin liderleri Kovid-19’a karşı geliştirilen aşıların temini ve dağıtımı, aşı olanlara sertifika verilmesi ve salgının yayılmasına karşı önlemler gibi konuları ele almak üzere video konferans yoluyla toplantı yaptı.
23.01.2021Dünya
OECD, İstanbul’da yeni merkez açtı
OECD, İstanbul’da yeni merkez açtıEkonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü’nün (OECD) İstanbul Merkezi faaliyete girdi.
23.01.2021Ekonomi
Komplocular şokta
Komplocular şokta!ABD’de Joe Biden’ın yemin ederek göreve başlaması, Donald Trump’ın komplo teorilerine meraklı destekçilerini şoka soktu. ABD’nin, şeytana tapan bir grup pedofilin oluşturduğu bir derin devlet tarafından yönetildiğine dair asılsız komplo teorisine inanan “QAnon” hareketi, Biden’ın yemin ederek göreve başlamasının ardından kendi içinde bölünmüş gibi görünüyor.
23.01.2021Dünya
Son dakika - Sergen Yalçın: Güçlü olan formayı giyer
Son dakika - Sergen Yalçın: "Güçlü olan formayı giyer"Karagümrük zaferi sonrası oyuncularını hem kutlayan hem de uyaran Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın, “Tempomuzun daha iyi olması gerek. Herkesin buna ayak uydurması lazım. Bu tempoyu kaldırabilecek güçte olan forma giyer. Şampiyonluk o kadar kolay değil. Bu yarış çetin geçecek” dediği öğrenildi.
23.01.2021Beşiktaş
‘Yüksek faize kesinlikle karşıyım’
‘Yüksek faize kesinlikle karşıyım’Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulünde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yüksek faize kesinlikle karşıyım. Yatırımları, düşük faizli kredi imkanına sahip olursanız yapabileceksiniz. Siz bu yatırımı yaptığınız zaman bu bize istihdamı sağlayacak” dedi.
23.01.2021Ekonomi
Son dakika - Şansal Büyükadan Sergen Yalçın için Fatih Terim yorumu Mümkün değil
Son dakika - Şansal Büyüka'dan Sergen Yalçın için Fatih Terim yorumu! 'Mümkün değil'Beşiktaş; rakiplerini bunaltan, nefes aldırmayan, hızlı, çabuk, öne, yani güçlü oyun anlayışı ile bugün Süper Lig’in uzak ara en iyisi... Transfer elbette önemli, ama transfer ettiğini parlatmak, oynatmak, kazanmak, takım olmak daha da önemli... Sergen Yalçın bunu başardı. Okuyorum, dinliyorum ve buna asla katılmıyorum. Bazıları sürekli “Beşiktaş, Fatih Terim’ini buldu” diyor. Böyle bir benzetme mümkün değil...
23.01.2021Beşiktaş
Hafızayı Güçlendiren Dualar: Zihin Açıklığı Ve Güçlü Hafıza İçin Hangi Dualar Okunur
Hafızayı Güçlendiren Dualar: Zihin Açıklığı Ve Güçlü Hafıza İçin Hangi Dualar Okunur?Hafıza insanların hayatlarında önemli bir unsuru teşkil etmektedir. Hafıza insanların günlük hayatta gerçekleştirmesi gereken işlerini veya unutmaması, öğrenmesi gereken bilgileri akılda tutmaya yarar. Bazı insanların hafızası çok güçlüdür. Ezber yetenekleri bu sayede gelişmiştir. Ancak bazı insanlar bu yeteneğe sahip değildir. Hafızayı güçlendiren dualar: Zihin açıklığı ve güçlü hafıza için hangi dualar okunur? Bu hafıza sorunu yaşayan insanlar için hangi duanın çözüm olacağına dair ayrıntıları derledik.
23.01.2021Dini Bilgiler
Bağışıklık sisteminin güçlü savaşçıları
Bağışıklık sisteminin güçlü savaşçılarıKoronavirüs pandemisinde güçlü bağışıklık her zamankinden önemli. Acıbadem Kozyatağı Hastanesi İç Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı Prof. Dr. Tevfik Rıfkı Evrenkaya içerdikleri zengin vitamin ve minerallerle bağışıklık sisteminde kilit role sahip besinlerin özelliklerini anlattı
23.01.2021Cumartesi
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faize kesinlikle karşıyım
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faize kesinlikle karşıyımSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. Yüksek faize karşı olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyada şu anda eksi faizle kredi veren finans kuruluşları olduğunu belirterek, Japonya'yı örnek gösterdi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.
23.01.2021Siyaset
ABD Başkanı Bidendan 2 Kovid-19 kararnamesi
ABD Başkanı Biden'dan 2 Kovid-19 kararnamesiABD Başkanı Joe Biden, yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) en fazla etkilenen düşük gelir grubundaki kişiler ile federal çalışanlara yönelik 2 yeni kararnameye imza attı.
22.01.2021Dünya
Ömer Erdoğan: Zor bir maç olacak
Ömer Erdoğan: "Zor bir maç olacak"Atakaş Hatayspor, Süper Lig'in 21. haftasında 24 Ocak Pazar günü deplasmanda oynanacak Gaziantep FK maçının hazırlıklarını sürdürdü. Pazar günü Gaziantep deplasmanının zor olacağını ifade eden Erdoğan, "Zor bir maç olacak, kolay bir rakip değil. Özellikle hem orta sahada hem de hücumda iyi oyunculara sahipler" dedi.
22.01.2021Hatayspor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.
22.01.2021Haberler
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş normalleşme açıklaması
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş normalleşme açıklamasıGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu. Kısıtlamaların esnemesi hakkında konuşan Erdoğan, " Kabine toplantısında bunu yeniden ele alacağız." ifadelerini kullandı. Çin'den gelecek 10 milyon doz aşı hakkında ise Erdoğan, "Büyük ihtimalle bu hafta sonuna kadar gelebilir." dedi.
22.01.2021Siyaset
Son dakika... Bahçeliden erken seçim açıklaması: Kaosa sürüklenme amacının kılıfıdır
Son dakika... Bahçeli'den 'erken seçim' açıklaması: Kaosa sürüklenme amacının kılıfıdırGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin gündeminde erken seçimin olmadığını belirterek, "Erken seçim dayatması, Türkiye'nin kaosa sürüklenme amacının gizemli ve şifreli kılıfıdır." ifadesini kullandı.
22.01.2021Siyaset
Yeni Caddy Türkiye yollarına çıkıyor
Yeni Caddy Türkiye yollarına çıkıyorVolkswagen Ticari Araç’ın en beğenilen modellerinden Volkswagen Caddy’nin beşinci nesli, Ocak ayının son haftası Türkiye pazarında satışa sunuluyor.
22.01.2021Otomobil
Otomotiv devinin karı yaklaşık yüzde 50 düştü
Otomotiv devinin karı yaklaşık yüzde 50 düştüAlman otomotiv üreticisi Volkswagen Grubu’nun faaliyet karı geçen yıl 2019’a göre yüzde 48,2 azalışla 10 milyar euroya geriledi.
22.01.2021Uzmanpara
Laktoz nedir Laktoz intoleransı belirtileri nelerdir, neden olur
Laktoz nedir? Laktoz intoleransı belirtileri nelerdir, neden olur?Laktoz nedir? laktoz intoleransı belirtileri nelerdir, neden olur? Siz de laktoz nedir ve laktozun detaylarına dair tüm bilgileri derledik...
22.01.2021Sağlık
Aşil tendonu nedir, nerededir, ismini nereden alır Aşil tendonu ağrısı nasıl geçer
Aşil tendonu nedir, nerededir, ismini nereden alır? Aşil tendonu ağrısı nasıl geçer?İsmini Troya savaşının en önemli figürlerinden alan Aşil tendonu vücudumuzdaki en büyük tendondur. Topuk kemiğini baldır kaslarına bağlayan bu doku vücudun tüm ağırlığını çeker. İşte, merak edilen tüm detaylar...
22.01.2021Sağlık
Çocuklarda Kulak Ağrısı Nasıl Geçer, Ne İyi Gelir Çocuğun Kulak Ağrısı Kesin Çözümler...
Çocuklarda Kulak Ağrısı Nasıl Geçer, Ne İyi Gelir? Çocuğun Kulak Ağrısı Kesin Çözümler...Çocuklarda kulak ağrısı neden olur, çocuklarda kulak ağrısı ne iyi gelir nasıl geçer? Çocuğun kulak ağrısı kesin çözümler nelerdir? Bu sorular ve çok daha fazlasına sizler için derledik.
22.01.2021Sağlık
OECD İstanbul Merkezi açıldı
OECD İstanbul Merkezi açıldı!Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Berlin, Meksika, Tokyo ve Washington'dakilere ilaveten İstanbul'da faaliyete geçecek İktisadi İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) İstanbul Merkezi'nin başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını belirterek, "İstanbul'u, Birleşmiş Milletler başta olmak üzere uluslararası örgütler bakımından merkez haline getirme hedefimize de böylece bir adım daha yaklaşıyoruz." dedi.
22.01.2021Ekonomi
Baksı Kültür Sanat Vakfından iki önemli eser
Baksı Kültür Sanat Vakfı'ndan iki önemli eserBaksı Kültür Sanat Vakfı bu kez “müzik arkeolojisi”ne girişiyor ve “Bayburt Halk Müziği” projesini hayata geçiriyor. Bayburt şehrinin kaybolmakta olan müzik kültürünü bütüncül bir yaklaşımla ele almayı ve gelecek kuşaklara aktarmayı amaçlayan projenin ilk iki ürünü, birbirini tamamlayan bir kitap ve bir CD...
22.01.2021Kültür Sanat
Almanyada ekonomik toparlanma ivme kaybediyor
Almanya'da ekonomik toparlanma ivme kaybediyorAlmanya'da, ocak ayında Kovid-19 salgınının yayılmasını önlemek için uygulanan tedbirlerin sıkılaştırılması hizmet sektörüne yönelik olumsuz etkiler dolayısıyla bileşik Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) 1,2 puan düşerek 50,8 puana geriledi.
22.01.2021Uzmanpara
Meyve sebze mamulleri ihracatında rekor bekleniyor
"Meyve sebze mamulleri ihracatında rekor bekleniyorGeçen yıl 1,7 milyar dolarla tüm zamanların ihracat rekorunu kıran meyve sebze mamulleri sektörünün başarısını bu yıl da sürdürmesi ve yeni rekorlara imza atması bekleniyor.
22.01.2021Ekonomi
İHA fabrikası Ankarada üretime başladı
İHA fabrikası Ankara'da üretime başladıÖzgün insansız hava araçları (İHA) geliştirip üreten Lapis Havacılık, Ar-Ge çalışmalarıyla ortaya koyduğu ürünlerin seri üretimini yapmak için İHA fabrikası kurdu.
22.01.2021Teknoloji
Bakan Soylu duyurdu PAK göreve hazır, büyük destek sağlayacaklar
Bakan Soylu duyurdu! PAK göreve hazır, büyük destek sağlayacaklarİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Polis Arama Kurtarma biriminin tanıtım programına katıldı. 2021 yılının afet eğitim yılı ilan edildiğini belirten Bakan Soylu, "Karşı karşıya kaldığımız hiçbir afette 'nerede kaldı bu devlet' sözüne düçar olmadık, 'nerede kaldı bu devlet' haykırışının muhatabı olmadık." dedi.
22.01.2021Siyaset
Son dakika: B.1.1.7, 501Y.V2, E484K… Virüse dair bildiğiniz ne varsa unutun
Son dakika: B.1.1.7, 501Y.V2, E484K… Virüse dair bildiğiniz ne varsa unutun!Sağlık haberleri sitesi STAT'ın muhabiri Andrew Joseph, Yeni koronavirüs varyantlarına dair neler bilindiğini, neden bu kadar dikkat çektiklerini ve pandeminin gidişatı için ne anlama geldiklerini aktardı.
22.01.2021Dünya
Un sanayisinin kapasite kullanımı yüzde 85lere çıktı
Un sanayisinin kapasite kullanımı yüzde 85'lere çıktıUluslararası Un Sanayicileri ve Hububatçılar Birliği (IAOM) Avrasya Başkanı Eren Günhan Ulusoy, Türk un sanayisinin atıl kapasitesinin salgında kullanılmaya başlandığını belirterek, "Pandemi süreciyle birlikte kapasite kullanımımız yüzde 50’lerden yüzde 85’lere kadar çıktı. Pandemiyle birlikte kısa bir sürede rafların bir anda boşaldığını gördük. Herkesin raflarda ilk satın aldıkları şey, un, makarna, kolonya gibi ürünler oldu. Restoran ve kafelerin kapanmasının ardından un tüketiminde yaşanan düşüş, perakende un satışındaki artışla dengelendi. Geçtiğimiz 7 yılda olduğu gibi 2020'de de dünyanın un ihracat şampiyonu olduk." dedi.
22.01.2021Ekonomi
Türkiyedeki en yüksek nota sahip STKyız ama bununla yetinmiyoruz
"Türkiye'deki en yüksek nota sahip STK'yız ama bununla yetinmiyoruz"Darüşşafaka, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz öğrencilere tam burslu ve yatılı eğitim fırsatı tanıyan Türkiye’nin en gözde kurumu. Sivil toplum örgütü olarak gücünü tamamıyla bağışçılarından alıp eğitimde fırsat eşitliği için 158 yıldır hiç durmadan çalışıyor. Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem ile Darüşşafaka’nın seneler içerisinde katlanarak artan gücünün ve başarısının ardında yatanları konuştuk…
22.01.2021Gündem
CSKA Moskova - Anadolu Efes maçı Tek Maç, Canlı Bahis ve Canlı İzle seçenekleriyle Misli.comda
CSKA Moskova - Anadolu Efes maçı Tek Maç, Canlı Bahis ve Canlı İzle seçenekleriyle Misli.com'daEuroleague’in 21. Haftasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko, Rusya deplasmanında CSKA Moskova ile karşı karşıya gelirken siz de karşılaşmanın heyecanını Tek Maç ve Canlı Bahis seçenekleriyle yaşayabilirsiniz.
Çocuklarda ihtiyaçlar hiyerarşisi ve önemi
Çocuklarda ihtiyaçlar hiyerarşisi ve önemiMaslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisini bilenler bilir. Neden böyle bir giriş yaptığımı Maslow’un şu görüşüyle açıklayabilirim sanırım. Karnını doyurmuş ancak güvenlik ihtiyacı karşılanmayan birinin resim çizme, müzik dinleme, kitap okuma… gibi gereksinimleri ne derece kişi açısından önemlidir, değil mi?
22.01.2021Ebeveyn
‘2023 seçiminden zaferle çıkacağız’
‘2023 seçiminden zaferle çıkacağız’Cumhurbaşkanı  Erdoğan, “Dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği şu tarihi süreçte kritik öneme sahip 2023 seçimlerinden Cumhur İttifakı ile birlikte inşallah hem Cumhurbaşkanlığı’nda hem Meclis’te zaferle çıkacağız. AK Parti hizmet ocağıdır” dedi.
22.01.2021Siyaset
İnanın güzel günlere
İnanın güzel günlereSüper Lig’de Gençlerbirliği engelini 4-0’lık skorla geçen ve teknik direktörlük görevine Ünal Karaman’ı getiren Göztepe’de bahar havası esiyor. Sarı kırmızılıları değerlendiren usta kalemlerimiz, “Göz Göz, üst üste kazandığı zaferlerle üzerindeki ölü toprağını attı. Ünal Hoca yönetiminde zamanla çıkışlarını sürdüreceklerine olan inancımız tam” dedi
22.01.2021Ege

Yazar Sonuçları

Dr. Fzt. Mehmet ÜnalMilliyet Yazarı
Yağ dokusu ve bağışıklık sistemi arasındaki etkileşimVücudun, enerjiye nerede ihtiyaç duyulduğu ve nerede tüketildiği konusunda yakından takip etmesi önemlidir...
23.01.2021PN Sağlık
R.Hakan KırkoğluMilliyet Yazarı
BIDEN-HARRIS ORTAK HARİTASIÖnümüzdeki dönemi anlamaya çalışmak için, ABD Başkanı Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris’in kompozit ve Davison haritalarına bakalım mı?İki kişinin yan yana gelmesi üçüncü bir harita yaratır...
23.01.2021PN Astroloji
Abbas Güçlü Milliyet Yazarı
Gelin bu kez karneyi kendimize verelim!..Pandemi nedeniyle zor bir eğitim-öğretim yılı oldu...
23.01.2021Gündem
Mehmet TezMilliyet Yazarı
Yemin töreniABD başkanlarının yemin töreninde sahneye çıkan sanatçılar nasıl bir dönemin başlayacağının işaretidirInauguration, yani bir tür taç giyme seremonisi olarak adlandırabileceğim ABD başkanının yemin töreni, her seçimin ardından haber kanallarında kendine geniş yer bulur...
23.01.2021Gündem
R.Hakan KırkoğluMilliyet Yazarı
Biden-Harris ortak haritasıÖnümüzdeki dönemi anlamaya çalışalım
23.01.2021PN Astroloji
Anibal GüleroğluMilliyet Yazarı
Kadının satrançtaki varlığı…Günümüz insanının yaptığı en iyi şey,‘tüketmek’! Yitip giden değer yargıları, inançlar, ahlâk bir yana… Ömrünü anlamsız çekişmelerle, üstünlük kurma kaygılarıyla boş yere tükettiğini düşünmeyen insanlar her şeye hızlı bir tüketim mantığıyla yaklaşmakta...
22.01.2021Tv Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

erdoğankoronavirüsyazar yazısıcumhurbaşkanı erdoğanSiber güvenlik

Güçlü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.