hayvana işkence

hayvana işkence

Son dakika hayvana işkence haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hayvana işkence gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hayvana işkence haber sayfamızda...

hayvana işkence haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 171 hayvana iskence haberi bulunmuştur.

Jandarmadan örnek hayvan sevgisi
Jandarma'dan örnek hayvan sevgisiEDİRNE'nin Keşan ilçesinde görevli jandarma uzman çavuş Devran Uzun'un sosyal medya hesabı üzerinden sokak kedilerini elleriyle besleyerek, sevdiği ve 'Hayvanlara hak ettiği değeri veren Türk milletinin jandarmasıyız' başlığıyla paylaştığı video büyük beğeni topladı.Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görevli uzman çavuş Devran Uzun'un, komutanlık bahçesinde sokak kedilerini elleriyle besleyerek, sevdiği ve 'Hayvanlara hak ettiği değeri veren Türk milletinin jandarmasıyız' başlığıyla paylaştığı video beğeni topladı. Görüntüde bahçedeki kedileri severek, elleriyle besleyen uzman çavuş Devran Uzun, Hayvan sevgisi her insanın içinde olması gereken bir erdem. Teşkilatımızı hayvana işkence yapan, hayvanlara zarar veren insanlarla bağdaştırmanızı istemiyoruz. Biz hayvanları her zaman sever, koruyup, kollarız. Teşkilatımızda bu konuda çok hassas insanların olduğunu biliyoruz. Lütfen kötü kalpli insanları, hayvanlara zarar veren insanları bizlerle bağdaştırmayın. Biz onların rabbimizin sessiz kulları olduğunun farkındayız. Her zaman onlara gerekli şefkati gösteriyoruz diyerek sosyal mesaj verdi. Video kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.KEDİYE İŞKENCE EDEN ASKER TEPKİ GÖRMÜŞTÜ Erzincan'da orduevi nizamiyesinde yakaladığı yavru kediyi önce yumruklayıp yere fırlatan, ardından da tekmeleyen er Taner H., görüntülerin sosyal medyada tepki toplaması üzerine gözaltına alınmış, çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılmıştı. Türk Silahlı Kuvvetleri(TSK) 3'üncü Ordu Komutanlığı Disiplin Kurulu tarafından olaya neden olan er Taner H. hakkında, '6413 Sayılı Türk Silahlı Kuvvetleri Disiplin Kanunu' kapsamında disiplin cezası verilmişti.
11.09.2019İlginç Videolar

Yazar Sonuçları