Depremler

Depremler

Son dakika depremler haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan depremler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan depremler haber sayfamızda...

Depremler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.415 depremler haberi bulunmuştur.
Deprem mi oldu? 4 Ağustos son dakika depremler Kandilli - AFAD
Deprem mi oldu? 4 Ağustos son dakika depremler Kandilli - AFADEn son nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 4 Ağustos son dakika depremler.
4.08.2021Gündem
Son dakika: Ege Denizi'nde korkutan depremler
Son dakika: Ege Denizi'nde korkutan depremlerGelen son dakika haberine göre;Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Aynı bölgede saat 01:50'de 4.4 büyüklüğünde bir sarsıntı daha meydana geldi.
3.08.2021Gündem
Bakan Çavuşoğlu son dakika açıkladı! 4 helikopter geliyor
Bakan Çavuşoğlu son dakika açıkladı! 4 helikopter geliyorSon dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Manavgat'ta açıklama yaptı. Bakan Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, "Ukrayna'dan 4 helikopter daha gelecek" dedi. Bakan Kurum, yangından etkilenen bölgelerde, en geç gelecek yaz aylarına kadar toplam 1037 konutu hızlı bir şekilde inşa edeceklerini bildirdi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Yangının yerleşim yerleriyle ve diğer ormanlarla bağını koparmak için de yeni yollar açıyoruz" dedi.
3.08.2021Gündem
Son dakika! Ege Denizi Muğla açıklarında deprem
Son dakika! Ege Denizi Muğla açıklarında depremSon dakika haberine göre; Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan açıklamada gelişmelerin takip edildiği bildirildi.
3.08.2021Gündem
Son dakika! Ege Denizi'nde korkutan deprem
Son dakika! Ege Denizi'nde korkutan depremGelen bir son dakika haberine göre; Ege Denizi'nde 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Muğla'nın Datça ilçesinin 61 kilometre açığında gerçekleşti.
3.08.2021Gündem
Son dakika! Ege Denizi Muğla açıklarında deprem
Son dakika! Ege Denizi Muğla açıklarında depremSon dakika haberine göre, Ege Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 02.00'de 4,3 büyüklüğünde, saat 02.56'da ise 4.1 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi.
3.08.2021Gündem
Son dakika! Ege Denizi'nde korkutan deprem
Son dakika! Ege Denizi'nde korkutan depremGelen bir son dakika haberine göre; Muğla Datça açıklarında 4.0 büyüklüğünde bir deprem oldu.
2.08.2021Gündem
Deprem mi oldu? En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Son depremler listesi...
Deprem mi oldu? En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Son depremler listesi...Ege ve Akdeniz'de art arda depremler yaşanıyor. Bu sabah Datça açıklarında 5.7'lik bir deprem yaşandı. Artçı sarsıntılar devam ederken "Deprem mi oldu? En son nerede ve ne zaman deprem oldu?" soruları peş peşe geliyor. İşte 1 Ağustos son depremler listesi...
1.08.2021 Gündem
Son dakika! Ege Denizi'nde şiddetli deprem
Son dakika! Ege Denizi'nde şiddetli depremGelen bir son dakika haberine göre; Ege Denizi'nde 5.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin ardından İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı'dan bir açıklama gelirken, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı belirtildi.
1.08.2021Gündem
Son dakika! Muğla Datça açıklarında deprem
Son dakika! Muğla Datça açıklarında depremSon dakika haberine göre; Ege Denizi'nin Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 4,8 olarak açıkladı. Datça'da gece boyunca en büyüğü 4.2 olmak üzere peş peşe sarsıntılar meydana geldi.
1.08.2021Gündem
Deprem mi oldu? 31 Temmuz nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli - AFAD
Deprem mi oldu? 31 Temmuz nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli - AFADSon dakika deprem haberleri... Bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak edenler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son dakika depremleri inceliyor. Peki bugün deprem oldu mu? Deprem nerede oldu? İşte 31 Temmuz deprem listesi.
31.07.2021Gündem
Peru'da 6,1 büyüklüğünde deprem oldu
Peru'da 6,1 büyüklüğünde deprem olduGüney Amerika ülkesi Peru'da meydana gelen 6,1 büyüklüğündeki depremde 43 kişi yaralandı.
30.07.2021Dünya
Son dakika: Muş'ta korkutan deprem
Son dakika: Muş'ta korkutan depremGelen son dakika haberine göre; Kandilli Rasathanesi Muş'ta 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. AFAD ise depremin büyüklüğünü 3.6 olarak açıkladı.
29.07.2021Gündem
Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 29 Temmuz Kandilli- AFAD
Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 29 Temmuz Kandilli- AFADSon depremler... 29 Temmuz son dakika depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte son dakika depremler.
29.07.2021Gündem
Bingöl'de deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 28 Temmuz son depremler Kandilli - AFAD
Bingöl'de deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 28 Temmuz son depremler Kandilli - AFADSon depremler listesi. Bugün deprem oldu mu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 28 Temmuz son depremler.
28.07.2021Gündem
Batan gemiyi tapınak korudu
Batan gemiyi tapınak koruduMısır’da denizde kaybolan Heracleion antik kentinin altında gemi bulundu. 2200 yıllık geminin batan tapınağın enkazında korunduğu ortaya çıktı
28.07.2021Dünya
İzmir'de deprem mi oldu? Kandilli - AFAD son depremler 27 Temmuz
İzmir'de deprem mi oldu? Kandilli - AFAD son depremler 27 TemmuzBugün deprem oldu mu? Nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresindeki son depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 27 Temmuz son depremler...
27.07.2021Gündem
Son depremler güncel liste 2021! AFAD - Kandilli Rasathanesi'nden son dakika deprem haberi
Son depremler güncel liste 2021! AFAD - Kandilli Rasathanesi'nden son dakika deprem haberiSon dakika deprem haberleri yakından takip ediliyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan son dakika deprem haberlerinde depremin konumu, saati, şiddeti yazıyor. Peki az önce deprem mi oldu? İşte bugüne ait son depremler listesi haberimizde...
26.07.2021Gündem
Son dakika haberleri: Osmaniye'de korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika haberleri: Osmaniye'de korkutan deprem! Büyüklüğü...Son dakika haberine göre, Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde Richter ölçeğine göre 3,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 23.55'te 4,2 büyüklüğünde bir deprem daha oldu. 4,2 büyüklüğündeki depremde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadığı bildirildi.
25.07.2021Gündem
Deprem mi oldu? Son dakika deprem haberi...
Deprem mi oldu? Son dakika deprem haberi...AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından son depremler listesi paylaşıldı. Nerede, kaç şiddetinde, saat kaçta deprem olduğu bilgileri listede yer aldı. İşte son dakika deprem haberleri...
24.07.2021Gündem
Deprem son dakika haberleri! En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
Deprem son dakika haberleri! En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından son dakika deprem haberleri yayınlanmaya devam ediyor. En son nerede, kaç şiddetinde depremin meydana geldiği merak konusu olurken, deprem mi oldu sorusu da yoğun ilgiyle karşılaşıyor.
24.07.2021Gündem
Filipinler'de 6.7 büyüklüğünde deprem
Filipinler'de 6.7 büyüklüğünde depremLuzon Adası'nın güney kesimlerinde sabah yerel saatle 04.48'de sarsıntı hissedildi, hemen ardından artçı depremler de kaydedildi.
24.07.2021Dünya
Son dakika! Ege Denizi'nde korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika! Ege Denizi'nde korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen bir son dakika haberine göre; Ege Denizi'nde Kandilli Rasathanesi 4.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. AFAD ise depremin büyüklüğünü 4.2 olarak açıkladı.
22.07.2021Gündem
Prof. Dr. Ercan: Bu bölge 6.9 büyüklüğünde deprem üretmeye gebe
Prof. Dr. Ercan: Bu bölge 6.9 büyüklüğünde deprem üretmeye gebeİzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında sabaha karşı 4,2 büyüklüğünde depremin ardından 47 sarsıntı daha oldu. Jeofizik Yüksek Mühendisi, Deprem Bilimci Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, "Bu bölge, yeniden toparlanarak 6.8- 6.9 büyüklüğünde bir deprem üretmeye gebe" dedi.
22.07.2021Gündem
Son dakika: Ege Denizi'nde depremler!
Son dakika: Ege Denizi'nde depremler!Gelen son dakika haberine göre; Ege Denizinde İzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında 5 saat içerisinde Richter ölçeğine göre; önce 3.6 ardından 3.5 daha sonra 3.7 ve 3.6 büyüklüğünde dört deprem meydana geldi. Sabaha karşı 4.0 ve 4.2 büyüklüğünde iki deprem kaydedildi.
22.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

depremson depremlerafadkandillideprem haberleri

Depremler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.