Hafta Sonu Hava Durumu

Hafta Sonu Hava Durumu

Son dakika hafta sonu hava durumu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hafta sonu hava durumu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hafta sonu hava durumu haber sayfamızda...

Hafta Sonu Hava Durumu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 644 hafta sonu hava durumu haberi bulunmuştur.
Son dakika: Meteoroloji açıkladı! Hafta sonu normalin üzerine çıkıyor
Son dakika: Meteoroloji açıkladı! Hafta sonu normalin üzerine çıkıyorGelen son dakika haberine göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni raporunu yayımladı. Hava sıcaklıklarının ülkemiz genelinde artarak hafta sonundan itibaren mevsim normalleri üzerine çıkacağı tahmin ediliyor.
21.04.2022Gündem
Bugün ve yarınki hava durumu! İstanbul hava durumu cumartesi ve pazar günleri nasıl olacak?
Bugün ve yarınki hava durumu! İstanbul hava durumu cumartesi ve pazar günleri nasıl olacak?Son dakika hava durumu haberleri büyük merakla araştırılıyor. Bugün ve yarınki İstanbul hava durumu hakkında peş peşe sorular geliyor. Kar ne zaman bitecek? Kar kaç gün yağacak soruları yoğun ilgi görüyor. Meteoroloji, Marmara Bölgesinde beklenen kar yağışlarına dikkat uyarısı yaptı. Vatandaşlar ise hafta sonu hava durumu hakkında bilgi almak için bugün ve yarınki İstanbul hava durumunu araştırıyor.
19.03.2022Gündem
Son dakika... Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte il il kar yağışı haberleri
Son dakika... Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte il il kar yağışı haberleriTürkiye'nin bir çok ilinde kar yağışı etkisini gösteriyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava durum tahminini paylaştı. İzmir Çeşme'de kar yağışı şiddetini artırırken bölgede ulaşım da durdu. Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? Kar yağışı devam edecek mi? İşte hava durumu tahminleri...
11.03.2022Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak? Cumartesi-Pazar hava durumu son dakika
Hafta sonu hava nasıl olacak? Cumartesi-Pazar hava durumu son dakikaMeteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu ile ilgili son tahminleri yayınladı. Peki, hafta sonu hava durumu nasıl, yağış var mı? Yapılan son değerlendirmelere göre soğuk ve yağışlı hava geri geliyor. İşte cumartesi-pazar hava durumu.
4.03.2022Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak, yağış var mı? Cumartesi-Pazar İstanbul hava durumu son dakika
Hafta sonu hava nasıl olacak, yağış var mı? Cumartesi-Pazar İstanbul hava durumu son dakikaİstanbul'da hafta sonu hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu ile ilgili son tahminleri yayınladı. Buna göre mevsim normallerinin üzerinde devam eden güneşli hava yerini yağmur ve kar yağışına bırakacak. Peki, Cumartesi-Pazar günü İstanbul'da hava nasıl olacak, yağış var mı?
18.02.2022Gündem
Son dakika: Hava sıcaklığı artıyor ama... Meteoroloji'den uyarı geldi
Son dakika: Hava sıcaklığı artıyor ama... Meteoroloji'den uyarı geldiMeteroloji tarafından yeni hava durumu raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre hava sıcaklıklarının 2 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor. Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu için çığ uyarısı geldi.
11.02.2022Gündem
Hafta sonu hava nasıl? Meteoroloji Cumartesi-Pazar İstanbul hava durumu
Hafta sonu hava nasıl? Meteoroloji Cumartesi-Pazar İstanbul hava durumu Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İstanbul'da geçtiğimiz günlerde etkili olan yoğun kar yağışı geri gelecek mi? Cumartesi-Pazar yağış bekleniyor mu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu ile ilgili son tahminleri yayınladı. İşte İstanbul ve yurt genelinde 5 günlük hava durumu tahmini.
28.01.2022Gündem
HAVA DURUMU HAFTA SONU: Bugün ve yarınki hava durumu nasıl? İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve diğer illerin hava durumu
HAVA DURUMU HAFTA SONU: Bugün ve yarınki hava durumu nasıl? İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve diğer illerin hava durumuSon dakika hafta sonu hava durumu bilgileri büyük merakla araştırılıyor. Bugün ve yarınki hava durumu hakkında bilgi almak için vatandaşlar arayışa geçiyor. İşte İstanbul hava durumu, Ankara hava durumu, Bursa, İzmir diğer illerin hava durumu raporu...
14.01.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji yeni raporu yayımladı! İki il için uyarı
Son dakika: Meteoroloji yeni raporu yayımladı! İki il için uyarıMeteoroloji tarafından hafta sonu hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre, Antalya ve Muğla için sarı kod uyarısı verildi. Sağanak yağışların batı bölgelerinde devam etmesi bekleniyor. Pazar günü ise kar yağışı yeniden etkisini gösterecek.
8.01.2022Gündem
Hafta sonu hava durumu: Cumartesi - Pazar hava durumu nasıl olacak? Kar yağacak mı?
Hafta sonu hava durumu: Cumartesi - Pazar hava durumu nasıl olacak? Kar yağacak mı?Hafta sonunun gelmesiyle birlikte cumartesi - pazar hava durumu büyük merak konusu oldu. Hafta sonu hava durumu nasıl olacak, cumartesi - pazar kar yağacak mı? soruları ilgiyle araştırılıyor. Hava durumuna göre plan yapacak olan vatandaşlar için son dakika hava durumu bilgilerini haberimize ekledik. İşte 25 Aralık Cumartesi ve 26 Aralık Pazar gününe ait hava durumu raporu...
24.12.2021Gündem
İstanbul'a çok yakın! Her yer beyaza büründü
İstanbul'a çok yakın! Her yer beyaza büründüKar yağışının etkisini sürdüğü Kartepe'de, ekipler yolu açık tutabilmek için mücadele ediyor. Öte yandan hafta sonu hava durumu tahmin raporu da yayımlandı. Yayımlanan rapora göre yurdun büyük bölümü kar yağışının etkisi altında olacak.
17.12.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Cumartesi/Pazar hava durumu
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Cumartesi/Pazar hava durumuBu hafta sonu hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre bugün Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Eskişehir çevreleri, Konya'nın batısı, Ankara'nın batısı ve kuzeyi, Bolu, Düzce, Zonguldak ve Bartın çevreleri için sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Yağış var mı?
10.12.2021Gündem
Son dakika: Meteoroloji raporu yayımladı! Pazar günü değişiyor
Son dakika: Meteoroloji raporu yayımladı! Pazar günü değişiyorSon dakika haberine göre, Meteoroloji tarafından hafta sonu hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre, Marmara ve İç Ege'de 3 ila 5 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Cumartesi günü etkili olan sağanak yağışın pazar günü yurdu terk etmesi bekleniyor.
4.12.2021Gündem
Son dakika: Hafta sonu plan yapacaklar dikkat! Pazar günü...
Son dakika: Hafta sonu plan yapacaklar dikkat! Pazar günü...Son dakika haberine göre; Meteoroloji tarafından hafta sonu hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre, hafta sonunda artarak mevsim normalleri üzerinde seyredecek olan hava sıcaklıklarının, Salı günü batı kesimlerden başlayarak hafta boyunca ülke genelinde hissedilir derecede azalacağı tahmin ediliyor. Öte yandan pazar günü yurt genelinde sağanak yağışın etkili olması bekleniyor.
26.11.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak? Cumartesi - Pazar hava durumu Meteoroloji
Hafta sonu hava nasıl olacak? Cumartesi - Pazar hava durumu MeteorolojiMeteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu ile ilgili son tahminleri yayınladı. Bugün ülke genelinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim. Marmara ve Ege'de yağmur ve sağanak yağmurun etkili olması bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Cumartesi ve Pazar yağmur bekleniyor mu?
26.11.2021Gündem
Bugün hava durumu nasıl? Cumartesi - Pazar yağış var mı, hava nasıl olacak?
Bugün hava durumu nasıl? Cumartesi - Pazar yağış var mı, hava nasıl olacak?Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu ile ilgili son tahminleri yayınladı. Son tahminlere göre 20 Kasım Cumartesi Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Akdeniz, Doğu Karadeniz , Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ile Konya ve Sinop çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Peki, yağışlar devam edecek mi?
20.11.2021Gündem
Son dakika! Meteoroloji tek tek uyardı: Kar yağışı bekleniyor
Son dakika! Meteoroloji tek tek uyardı: Kar yağışı bekleniyorSon dakika haberine göre; Meteoroloji tarafından hafta sonu hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre; yağışların, genellikle yağmur ve sağanak, Karadeniz’in iç kesimlerinin yüksekleri ve Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunun yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor.
19.11.2021Gündem
Son dakika haberi: Meteoroloji il il uyardı! Pazar gününe dikkat
Son dakika haberi: Meteoroloji il il uyardı! Pazar gününe dikkatSon dakika haberine göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava durumu raporunu yayımladı. Rapora göre pazara kadar hava sıcaklığı mevsim normalleri içerisinde geçecek. Pazar günü ise kuzeybatı kesimlerden başlayarak kuzey, iç ve doğu kesimlerde yer yer yağış görülecek. İşte detaylar...
21.10.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Cumartesi - Pazar hava durumu
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Cumartesi - Pazar hava durumuBu hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü yurt genelinde hafta sonu hava durumu ile ilgili son tahminleri yayınladı. cumartesi günü Marmara Bölgesi, Batı Karadeniz ve Efe'de yağışlı bir hava hakim olması bekleniyor. İşte son dakika hava durumu tahminleri.
15.10.2021Gündem
Son dakika! Hafta sonu plan yapacaklar dikkat! Sağanak yağış...
Son dakika! Hafta sonu plan yapacaklar dikkat! Sağanak yağış...Son dakika haberine göre, Meteoroloji tarafından hafta sonu hava durumu tahmin raporunu yayımladı. Rapora göre; hava sıcaklıklarının ülke genelinde artacağı tahmin ediliyor. Cumartesi günü bazı bölgelerde sağanak yağışın etkili olması bekleniyor.
8.10.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Cumartesi - Pazar hava durumu
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Cumartesi - Pazar hava durumuMeteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminlerini yayınladı. Cumartesi ve Pazar hava durumu nasıl olacak? Yağış var mı? İşte 25-26 Eylül hava durumu ile ilgili son dakika yapılan tahminler.
25.09.2021Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl? Meteoroloji'den İstanbul hava durumu uyarısı
Hafta sonu hava durumu nasıl? Meteoroloji'den İstanbul hava durumu uyarısıSıcaklıkların arttığı ve Eyyam-ı bahur sıcaklıklarının yaşandığı son günlerde herkes zor günler geçiriyor. Yüksek sıcaklık ve rüzgarın etkisi ile Türkiye'nin dört bir yanında meydana gelen yangınların da büyük alanlara yayılmasına neden oluyor. Peki, hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İstanbul'da sıcaklıklar artacak mı?
6.08.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Cumartesi - Pazar hava durumu tahminleri
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Cumartesi - Pazar hava durumu tahminleriBugün hava nasıl? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu ile ilgili son tahminleri yayınladı. Bugün Marmara Bölgesinde yerel ve sağanak yer yer gök gürültülü sağanak bekleniyor. Peki, hafta sonu hava durumu nasıl olacak? Cumartesi ve Pazar yağış var mı?
9.07.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahminleri
Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahminleriBu hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük haritalı hava durumu tahminlerini yayınladı. Cumartesi ve Pazar yağış var mı? İşte 26-27 Haziran hafta sonu hava durumu.
25.06.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den hafta sonu hava durumu tahminleri
Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den hafta sonu hava durumu tahminleriSağanak ve gök gürültülü sağanak yağış İstanbul ve Trakya'da etkili oluyor. Hafta başından beri yağışlı giden hava hafta sonu da devam edecek mi? Cumartesi ve Pazar yağış var mı? İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğünden hava durumu ile ilgili son tahminler.
19.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hafta Sonu Hava Durumu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.