Malatya Deprem

Malatya Deprem

Son dakika malatya deprem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan malatya deprem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan malatya deprem haber sayfamızda...

Malatya Deprem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.889 malatya deprem haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Vaat ettiklerimizi birer birer hayata geçireceğiz
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Vaat ettiklerimizi birer birer hayata geçireceğiz Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Eskiden gelen bir sermaye var, o sermayeden yiyerek 5 yıl daha idare edebilirsiniz ama ikinci bir 5 yıla daha İstanbul’un tahammülü yok." dedi.
28.03.2024 Gündem
MALATYA SON DEPREMLER 2024: Malatya'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? Malatya'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
MALATYA SON DEPREMLER 2024: Malatya'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? Malatya'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Malatya'da deprem mi oldu? Son dakika son depremler haritasında Malatya yer aldı mı? Malatya'da yaşayan vatandaşlar, Malatya son depremler araştırması yapıyor. İşte Türkiye geneli merak edilen depremler arasındaki Malatya'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
24.02.2024 Bilgi Rehberi
AFAD DEPREM KONUTLARI KURA SONUÇLARI 2024: (Şanlıurfa, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep) 🏘 Malatya deprem evleri kura çekimi ne zaman?
AFAD DEPREM KONUTLARI KURA SONUÇLARI 2024: (Şanlıurfa, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep) 🏘 Malatya deprem evleri kura çekimi ne zaman? 6 Şubat Kahramanmaraş depremleri ardından konut yapımlarına hızla başlanmıştı. AFAD tarafından yürütülen deprem konutlarının inşa çalışması devam ediyor ve yapımı tamamlanan evler ise sahiplerine kavuşuyor. Deprem konutları anahtar teslim törenleri ise Hatay ile başlamıştı. Gözler Malatya deprem konutları kura çekiminde! Peki, deprem evleri kura çekimi ne zaman, Malatya kura çekimi ve anahtar teslim ne zaman?
9.02.2024 Bilgi Rehberi
Malatya'da korkutan deprem! Kandilli son dakika olarak duyurdu
Malatya'da korkutan deprem! Kandilli son dakika olarak duyurdu Malatya'nın Pütürge ilçesinde 3,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi depremi son dakika olarak duyurdu. Deprem yerin 5 kilometre derinliğinde meydana geldi ve kısa süreli paniğe neden oldu.
31.01.2024 Gündem
SON DEPREM SON DAKİKA 19 OCAK 2024: AFAD/Kandilli Rasathanesi en son depremler listesi | Az önce deprem mi oldu? Bugün deprem nerede oldu?
SON DEPREM SON DAKİKA 19 OCAK 2024: AFAD/Kandilli Rasathanesi en son depremler listesi | Az önce deprem mi oldu? Bugün deprem nerede oldu? Son dakika deprem haberleri. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Bugün meydana gelen depremleri son depremler listesine bakarak görüntüleyebilirsiniz. Deprem kuşağında yer alan Türkiye'de sık sık deprem meydana gelirken özellikle deprem bölgesinde yaşanan yeni sarsıntılar bölgede yaşayanları tedirgin ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 19 Ocak 2024 son depremler.
19.01.2024 Bilgi Rehberi
3 dakika arayla 2 deprem! Naci Görür’den açıklama
3 dakika arayla 2 deprem! Naci Görür’den açıklama AFAD, Malatya'nın Battalgazi ilçesinde üç dakika arayla 5,2 ve 4,7 büyüklüğünde iki deprem meydana geldiğini duyurdu. Deprem çevre illerden de hissedildi. Prof. Dr. Naci Görür'den bir açıklama geldi.
24.11.2023 Gündem
Malatya'da 3 dakikada 2 deprem! Depremin hemen ardından vatandaşlar sokağa döküldü
Malatya'da 3 dakikada 2 deprem! Depremin hemen ardından vatandaşlar sokağa döküldü Malatya'da korkutan peş peşe deprem! AFAD, merkez üssü Malatya'nın Battalgazi ilçesi olan 5,2 ve 4,7 büyüklüklerinde iki deprem meydana geldiğini duyurdu. 3 dakika ara ile meydana gelen depremler büyük paniğe neden oldu. Deprem sonrası halk sokağa döküldü. Yapılan açıklamalarda can kaybının olmadığı ve hasarlı binalardan uzak durulması gerektiği belirtildi. İşte depremin hemen ardından Malatya sokakları...
23.11.2023 Gündem
Malatya'da peş peşe  5.2 ve 4.7'lik iki deprem
Malatya'da peş peşe 5.2 ve 4.7'lik iki deprem Malatya'nın Battalgazi ilçesinde 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Bu depremin hemen arkasından 4.7'lik bir sarsıntı daha yaşandı. Bakan Yerlikaya 'Saha taramalarımız başlamıştır, gelişmeleri yakından takip ediyoruz.' ifadelerini kullandı.
24.11.2023 Gündem
Malatya'daki 4 deprem başka fayları mı tetikledi? 'Bu bölgenin konumu şanssız'
Malatya'daki 4 deprem başka fayları mı tetikledi? 'Bu bölgenin konumu şanssız' 6 Şubat'ta meydana gelen yıkıcı depremlerin artçıları sürerken, 11 Ağustos’ta 5.3, 12 Ağustos’ta ise birer dakika arayla 4.8 ve 4.5 büyüklüğünde iki deprem daha oldu. Bu depremleri takip eden saatlerde 4.2’lik bir sarsıntı daha kaydedildi. Peki Malatya'da neler yaşanıyor? Uzmanlar, son günlerde meydana gelen depremler ve tetiklenebilecek başka faylar hakkında dikkat çeken veriler paylaştı.
15.08.2023 Gündem
Erdoğan'dan muhalefete çok sert 'Öcalan' tepkisi: Hukukumuzda katilin bellidir
Erdoğan'dan muhalefete çok sert 'Öcalan' tepkisi: Hukukumuzda katilin bellidir Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya Deprem Konutları Temel Atma ve Anahtar Teslim Töreni'nde konuştu.
13.04.2023 Haberler
Bahçeli: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başarılı bir uygulama ile milletimizin huzurunda
Bahçeli: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başarılı bir uygulama ile milletimizin huzurunda Malatya'da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir yanda Cumhurbaşkanı seçilecek diğer yanda TBMM oluşacaktır. Ama bir şeye dikkat etmek lazım. Meclis geçmişte de vardı ama Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi 5 yılda başarılı bir uygulama ile milletimizin huzurundadır." dedi.
13.04.2023 Haberler
Bahçeli: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başarılı bir uygulama ile milletimizin huzurunda
Bahçeli: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başarılı bir uygulama ile milletimizin huzurunda Malatya'da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir yanda Cumhurbaşkanı seçilecek diğer yanda TBMM oluşacaktır. Ama bir şeye dikkat etmek lazım. Meclis geçmişte de vardı ama Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi 5 yılda başarılı bir uygulama ile milletimizin huzurundadır." dedi.
13.04.2023 Gündem
Erdoğan'dan muhalefete çok sert 'Öcalan' tepkisi: Hukukumuzda katilin yeri bellidir
Erdoğan'dan muhalefete çok sert 'Öcalan' tepkisi: Hukukumuzda katilin yeri bellidir Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya Deprem Konutları Temel Atma ve Anahtar Teslim Töreni'nde konuştu. Erdoğan muhalefete yönelik olarak, "Ne diyor? Terörist başını çıkaracaklarmış? Ne diyor Selo'yu çıkartacaklarmış. Bizim hukukumuzda katillerin ve yatakçıların yeri bellidir." ifadelerini kullandı.
13.04.2023 Gündem
MALATYA DEPREM RİSK HARİTASI: Malatya kaçıncı derece deprem bölgesi, fay hattı geçiyor mu? Malatya diri fay haritası
MALATYA DEPREM RİSK HARİTASI: Malatya kaçıncı derece deprem bölgesi, fay hattı geçiyor mu? Malatya diri fay haritası Malatya deprem risk haritasına göre hangi bölgeden fay hattı geçiyor? Yaşanan deprem felaketinde en çok etkilenen illerden birisi olan Malatya'da risk haritası, diri fay haritası gibi aramalar arttı. Bölgede yaşayan vatandaşlar bölgenin depreme ne kadar dayanıklı olduğunu, hangi bölgelerin depreme daha dayanıklı olduğunu ya da fay hattının hangi bölgeden geçtiğini araştırıyor. AFAD MTA verileriyle İRAP deprem risk raporunu yayınladı. Peki, Malatya kaçıncı derece deprem bölgesi kabul ediliyor.
8.03.2023 Bilgi Rehberi
Ahmet Eyüp Türkaslan kimdir, kaç yaşındaydı? Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan'dan acı haber geldi
Ahmet Eyüp Türkaslan kimdir, kaç yaşındaydı? Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan'dan acı haber geldi Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan, Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin ardından Malatya'da enkaz altında kalmıştı. Peki Ahmet Eyüp Türkaslan kimdir, öldü mü, son durum nedir?
7.02.2023 Futbol
ARTÇI DEPREMLER MALATYA! Malatya'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? AFAD/Kandilli son depremler listesi (6 Şubat)
ARTÇI DEPREMLER MALATYA! Malatya'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? AFAD/Kandilli son depremler listesi (6 Şubat) Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde birçok ilde hissedilen bir deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü, AFAD tarafından Kahramanmaraş/Pazarcık olarak duyurulurken, Kandilli Rasathanesi 7.7 şiddetindeki depremin merkez üssünü Gaziantep/Şehitkamil olarak duyurdu. Yaşanan deprem Malatya'da da çok şiddetli hissedildi. İşte son depremler listesi...
6.02.2023 Bilgi Rehberi
Malatya'da deprem mi oldu kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
Malatya'da deprem mi oldu kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi... Malatya'da deprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinden yaşadıkları depreme dair paylaşımlarda bulunan vatandaşlar depremin merkez üssü ve şiddeti konusunda araştırmalarını sürdürüyor. Peki Malatya'da kaç şiddetinde deprem meydana geldi?
21.09.2021 Gündem
Deprem mi oldu, kaç şiddetinde, nerede? (23 Ağustos) AFAD - Kandilli  son depremler listesi yayınlandı
Deprem mi oldu, kaç şiddetinde, nerede? (23 Ağustos) AFAD - Kandilli son depremler listesi yayınlandı Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremler haritasının yayınlanmaya devam ediyor. Yapılan son dakika açıklamasına göre bugün merkez üssü Malatya'nın Pütürge ilçesi olan ve birçok çevre ilde hissedilen 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Peki deprem saat kaçta oldu? İşte tüm Türkiye'nin merak ettiği son dakika haberinin ayrıntıları...
23.08.2020 Gündem
Son dakika... Malatya'da 10 saatte 9 artçı sarsıntı!
Son dakika... Malatya'da 10 saatte 9 artçı sarsıntı! Gelen bir son dakika haberine göre, Doğu Anadolu fay hattının geçtiği Malatya'da 4,4 şiddetindeki depremden sonra 10 saat içerisinde 9 artçı sarsıntı kaydedildi.
9.07.2020 Gündem
Son dakika! Malatya'da korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika! Malatya'da korkutan deprem! Büyüklüğü... Gelen bir son dakika haberine göre Malatya'da 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
17.04.2020 Gündem
Son dakika! Malatya'da korkutan deprem...
Son dakika! Malatya'da korkutan deprem... Gelen bir son dakika haberine göre Malatya'da 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi
2.03.2020 Gündem
Son depremler! Deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi
Son depremler! Deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi Türkiye'de yaşanan son depremler vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Malatya'da sabah saatlerinde meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki depremin ardından deprem mi oldu. AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi vatandaşlar tarafından yeniden araştırılmaya başlandı. Peki Türkiye'de en son ne zaman deprem oldu? İşte son depremler listesi...
27.02.2020 Gündem
Son dakika haberler: Malatya'da sabah saatlerinde korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika haberler: Malatya'da sabah saatlerinde korkutan deprem! Büyüklüğü... Son dakika haberine göre; Malatya'nın Pütürge ilçesinde, saat 05.08'de Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
27.02.2020 Gündem
Deprem mi oldu? AFAD 26 Şubat son depremler listesi Malatya'da yaşanan deprem 5 ilde hissedildi
Deprem mi oldu? AFAD 26 Şubat son depremler listesi Malatya'da yaşanan deprem 5 ilde hissedildi Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Malatya'da gece yarısında meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki deprem Şanlıurfa, Elazığ, Diyarbakır, Kahramanmaraş ve Adıyaman'da hissedildi. Depremin ardından bölgede yaşayan birçok vatandaş deprem mi oldu sorusuna yanıt aramaya başladı. Kandilli Rasathanesi meydana gelen depremin büyüklüğünü 5.0 olarak açıkladı. İşte AFAD son depremler listesi...
26.02.2020 Galeri
Deprem mi oldu? AFAD 11 Şubat son depremler listesi!
Deprem mi oldu? AFAD 11 Şubat son depremler listesi! Türkiye'de meydana gelen son depremler AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Meydana gelen depremlerin merkez üssü ve yerin kaç km derinliğinde meydana geldiğinin yanı sıra depremin meydana geldiği saatlerde AFAD tarafından anlık olarak listelenmeye devam ediyor. Dün gece yarısından itibaren sabaha kadar meydana gelen depremler AFAD tarafından listelendi. Manisa, Elazığ ve Malatya'da birçok deprem meydana geldi. İşte meydana gelen son depremler listesi...
11.02.2020 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Malatya Deprem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.