Son Dakika Deprem

Son Dakika Deprem

Son dakika son dakika deprem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan son dakika deprem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan son dakika deprem haber sayfamızda...

Son Dakika Deprem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.099 son dakika deprem haberi bulunmuştur.
Son depremler tablosu! Konumu, büyüklüğü, saati: Son dakika deprem haberleri
Son depremler tablosu! Konumu, büyüklüğü, saati: Son dakika deprem haberleriSon dakika deprem haberleri AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılıyor. Deprem mi oldu, nerede deprem oldu soruları ilgiyle araştırılıyor. Son depremler listesini haberimize ekledik. İşte meydana gelen depremlerin konumu, büyüklüğü, saati...
1.12.2021Gündem
Deprem mi oldu? Son dakika son depremler haberi: AFAD - Kandilli Rasathanesi deprem raporu
Deprem mi oldu? Son dakika son depremler haberi: AFAD - Kandilli Rasathanesi deprem raporuSon dakika deprem haberleri yakından inceleniyor. Vatandaşlar en ufak sarsıntı hissettiği zaman deprem mi oldu sorusuna cevap arıyor. Son dakika son depremler haberini haberimize ekledik. İşte AFAD ve Kandilli tarafından anlık olarak yayımlanan deprem raporu...
26.11.2021Gündem
Bakan Kurum açıkladı! Evlerin teslimatı yarın başlıyor
Bakan Kurum açıkladı! Evlerin teslimatı yarın başlıyorÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, geçen yıl İzmir'de gerçekleşen depremin ardından yapımı tamamlanan 596 konut ile 145 dükkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla yarın hak sahiplerine teslim edeceklerini bildirdi ve tüm İzmirlileri anahtar teslim törenine davet etti.
25.11.2021Ekonomi
Deprem mi oldu 22 Kasım? Nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? AFAD - Kandilli son depremler listesi
Deprem mi oldu 22 Kasım? Nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? AFAD - Kandilli son depremler listesiAz önce deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli 21 Kasım günü 23:35'te Antalya Alanya'da 4 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiğini duyurdu. Bölgede yaşayanlar ise 'Antalya'da deprem mi oldu?' sorusunu yönlendirmeye başladı. Peş peşe depremlerle, 'Nerede deprem oldu?' sorusu sık sık gündeme geliyor. İşte, 22 Kasım son dakika depremler...
22.11.2021Gündem
Son dakika: Alanya'da korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika: Alanya'da korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen son dakika haberine göre; AFAD'ın verilerine göre Antalya'nın Alanya ilçesinde 4 büyüklüğünde korkutan bir deprem meydana geldi.
21.11.2021Gündem
Erzurum Valisi Memiş'ten son dakika deprem açıklaması
Erzurum Valisi Memiş'ten son dakika deprem açıklamasıErzurum Valisi Okay Memiş, merkez üssü Köprüköy ilçesi olan 5,1 büyüklüğündeki depremde yaralanan olmadığını, bazı evlerde hafif hasar meydana geldiğini söyledi.
19.11.2021Gündem
Son depremler 18 Kasım Kandilli: Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?
Son depremler 18 Kasım Kandilli: Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?Son dakika deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi, Düzce'deki üç ayrı şiddetli depremin ardından yoğun olarak aranıyor. 17 Kasım'da Düzce'de meydana gelen depremler İstanbul'dan da hissedildi. Kişiler ise, ''İstanbul'da deprem mi oldu, az önce nerede deprem oldu, kaç büyüklüğünde?' gibi soruları yönlendiriyor. İşte, son depremler listesi...
18.11.2021Gündem
Son dakika... Düzce'de 5.0 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde hissedildi
Son dakika... Düzce'de 5.0 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde hissedildiGelen son dakika haberine göre; Düzce'de saat 15.40'ta 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'da ve çevre illerden de hissedildi. Deprem sonrası AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden peş peşe açıklamalar yapıldı. Bakan Soylu depreme ilişkin her hangi bir olumsuz durumun olmadığını söyledi. Düzce Valisi Atay, depremle ilgili kendilerine ulaşan olumsuz bir durum olmadığını, korkuyla hastaneye başvuran 12-13 kişinin ayakta tedavilerinin gerçekleştirildiğini bildirdi. Öte yandan bölgede artçı depremler olmaya devam ediyor.
17.11.2021Gündem
Son Dakika Haber... Depremden 5 dakika sonra bu harita ortaya çıktı!
Son Dakika Haber... Depremden 5 dakika sonra bu harita ortaya çıktı!EMSC'nin Twitter hesabından paylaşılan haritada, Düzce ve Adapazarı'nda beliren turuncu noktaların bir dakika içerisinde tüm İstanbul'u kapladığı görüldü.
17.11.2021Gündem
Düzce'deki deprem Marmara depremini tetikler mi? Uzman isim açıkladı
Düzce'deki deprem Marmara depremini tetikler mi? Uzman isim açıkladıDüzce'de, bugün meydana gelen düzce depremine ilişkin açıklama yapan Yıldız Teknik Üniversitesi Doğa Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Şükrü Ersoy, " Bu deprem Marmara depremini tetiklemez. Çünkü arada Kocaeli depreminin olduğu koca bir fayzonu var. Zaten Kocaeli depremi Marmara'ya bir gerilim yüklemişti. Düzce depreminin yüklemesi mümkün değil" dedi.
17.11.2021Gündem
Son dakika... Düzce'de korkutan deprem! Belediye Başkanı Faruk Özlü'den ilk açıklama
Son dakika... Düzce'de korkutan deprem! Belediye Başkanı Faruk Özlü'den ilk açıklamaGelen bir son dakika haberine göre, AFAD Düzce'de saat 15.40'ta 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini açıkladı. Deprem, İstanbul ve çevresinde hissedildi. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü yaptığı açıklamada, "Şu ana kadar bize gelen olumsuz bir durum yok. Düzce bildiğiniz gibi depremi daha önce de yaşadı. Düzce Deprem konusunda deneyimlidir. Ben Düzceli kardeşlerimin soğukkanlı olmasını öneriyorum, panik yapmasınlar. Düzce’de yapı stoğu bir taraftan yeniyken, yatay mimari esastır. Çok şükür bize gelen olumsuz bir haber yok" dedi.
17.11.2021Gündem
Deprem çantası nasıl hazırlanır? Deprem çantasında olması gerekenler...
Deprem çantası nasıl hazırlanır? Deprem çantasında olması gerekenler...Uzmanlar, Türkiye'deki her evde mutlaka deprem çantasının bulunması gerektiğini sıkça dile getiriyor. Peki deprem çantası nasıl hazırlanır, içerisinde neler konulur? İşte deprem çantasının içerisinde olması gereken temel malzemeler...
17.11.2021Püf Noktası
Son dakika... Deprem dağları yıktı, şok görüntüler yayılıyor!
Son dakika... Deprem dağları yıktı, şok görüntüler yayılıyor!İran'ın güneyini sarsan depremlerin merkez üssü, liman kenti Bender Abbas'a yaklaşık 60 kilometre mesafede. Basra Körfezi'nin karşısındaki Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman da sallandı. Deprem anını gösteren görüntüler ise infial yarattı, dağların yıkıldığı anlar tüyler ürpertici.
14.11.2021Dünya
Son dakika son deprem haberleri nereden geldi? AFAD - Kandilli Rasathanesi'nden güncel liste
Son dakika son deprem haberleri nereden geldi? AFAD - Kandilli Rasathanesi'nden güncel listeSon dakika deprem haberleri yakından takip ediliyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi güncel depremleri anlık olarak paylaşmaya devam ediyor. Son dakika son depremler listesini haberimize ekledik.
13.11.2021Gündem
Son depremler güncel tablo | Bugün nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
Son depremler güncel tablo | Bugün nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?Son dakika deprem haberleri yakından takip ediliyor. En ufak sarsıntı hisseden vatandaşlar, az önce deprem mi oldu, son depremler aramalarını yapıyor. AFAD ve Kandilli Rasahtanesi ise anlık son dakika deprem bilgilerini paylaşıyor. İşte son dakika son depremler listesi...
11.11.2021Gündem
Son dakika deprem mi oldu? En son nerede kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
Son dakika deprem mi oldu? En son nerede kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...Ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor. Depremlerin kaç şiddetinde olduğu, yerin kaç km derinliğinde meydana geldiği gibi veriler paylaşılıyor. Peki en son nerede deorem oldu?
8.11.2021Gündem
Son dakika deprem mi oldu? Son depremler listesi bugün: Konumu, büyüklüğü, saati...
Son dakika deprem mi oldu? Son depremler listesi bugün: Konumu, büyüklüğü, saati...Son dakika deprem haberleri yakından takip ediliyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından güncel bilgiler tabloda yerini alıyor. Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu soruları yoğun ilgi görüyor. Depremin konumu, saati, büyüklüğü ve tarihi anlık olarak güncelleniyor. İşte son dakika son depremler listesi...
3.11.2021Gündem
28 Ekim Son Depremler Kandilli: Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
28 Ekim Son Depremler Kandilli: Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?Son dakika deprem haberleri! AFAD ve Kandilli Rasathanesi, Türkiye ve çevre bölgelerinde meydana gelen depremleri anlık olarak paylaşıyor. Son depremler listesinde deprem şiddeti, saati ve olduğu bölge veriliyor. Peki, kaç büyüklüğünde, nerede deprem oldu?
28.10.2021Gündem
Son dakika: Konya'da korkutan deprem
Son dakika: Konya'da korkutan depremGelen son dakika haberine göre; AFAD Konya'da 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini açıkladı. Konya Valiliği'nden yapılan açıklamada, Tuzlukçu'da saat 00.38'de meydana gelen depremde herhangi bir olumsuzluk tespit edilmediği belirtildi.
28.10.2021Gündem
Son dakika... Çanakkale'de korkutan deprem
Son dakika... Çanakkale'de korkutan deprem Son dakika haberine göre, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
20.10.2021Gündem
Son depremler 19 Ekim Kandilli: Son dakika deprem mi oldu? Bugün nerede deprem oldu?
Son depremler 19 Ekim Kandilli: Son dakika deprem mi oldu? Bugün nerede deprem oldu?Bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak edenler ise Kandilli son depremler listesine bakarak meydana gelen depremin bölgesini ve şiddetini görüntüleyebilir. İşte 19 Ekim son depremler listesi.
19.10.2021Gündem
Son depremler anlık güncel liste! AFAD ve Kandilli'den son dakika paylaşımları
Son depremler anlık güncel liste! AFAD ve Kandilli'den son dakika paylaşımlarıSon dakika deprem haberleri ile ilgili meraklı arayış devam ediyor. En son meydana gelen depremler hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar arayışa koyuldu. AFAD ve Kandilli tarafından anlık olarak güncellenen son depremler listesi yoğun ilgi görüyor. Peki en son nerede, ne zaman, kaç şiddetinde deprem oldu?
16.10.2021Gündem
Son dakika deprem haberi: Girit'te 6.3 büyüklüğünde deprem oldu
Son dakika deprem haberi: Girit'te 6.3 büyüklüğünde deprem olduSon dakika haberlere göre, Yunanistan'ın en büyük adası günler sonra bir kez daha sallandı, sarsıntı Türkiye'de de hissedildi. USGS'in yayınladığı haritada, şok dalgalarının güneydeki Tunus ve Mısır kıyılarına kadar ulaştığı görülüyor. İşte son dakika durum...
12.10.2021Dünya
Son depremler: Bugün nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Güncel deprem tablosu
Son depremler: Bugün nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Güncel deprem tablosuAFAD ve Kandilli Rasathanesi son dakika deprem bilgilerini yayımlıyor. Depremin konumu, saati, tarihi ve şiddeti tabloda yer alıyor. Zaman zaman artış gösteren 'son depremler' araması vatandaşları meraklandırıyor. Peki en son nerede, ne zaman, kaç şiddetinde deprem oldu? Son dakika deprem haberlerini bir araya getirdik. İşte bugüne ait son depremler listesi...
12.10.2021Gündem
Son dakika! Van'da 3,5 büyüklüğünde deprem
Son dakika! Van'da 3,5 büyüklüğünde depremSon dakika haberine göre, Van'da merkez üssü Tuşba ilçesinde 3 dakika arayla 2 deprem meydana geldi. Büyüklükleri 3.4 ve 3.5 arasında değişen depremlerde can ve mal kaybı yaşanmadığı belirtildi.
10.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Son Dakika Deprem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.