R

Bankacılık işlemlerinde e-şube

kullananlara sunulan 3 avantaj

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Çağımız tam olarak bağımsız olmanın, hareketin ya da bir farklı yeni deyişle mobilitenin çağı. Bu noktada şubeye gitmek zorunda kalmadan halledilebilen bankacılık hizmetleri de çağın anlayışına uygun bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Peki; müşterilerin şubeye gitmeden yararlanabileceği bankacılık hizmetleri tam olarak neler? Şimdi birlikte keşfedelim.

Ücretsiz transfer hizmetleri

Ücretsiz EFT, havale, para transferi gibi işlemlerin şubeye gitmeye gerek kalmadan ve ek bir masraf ödemeden gerçekleştirilmesi  büyük bir avantaj. Zamana ve mekâna bağlı kalmadan; herhangi bir transfer ücreti ödemeden bunları yapabilmek, yeni nesil bankacılık hizmetleri hakkında önemli bir bilgi veriyor.

Hesap işletim ücreti yok

Bugün birçok banka hesap işletim ücretiyle vadesiz hesap açtıran müşterilerinden belirli periyotlarla ücret tahsil ediyor. Bu noktada şubesiz dijital bankacılığın sağladığı en büyük avantajlardan biri de müşterisininden herhangi bir hesap işletim ücreti talep etmemesi. Böylece müşterilerin hesap işletimlerinde ekstra masraf ödemesine gerek kalmıyor.

 

Kıymetli maden ve döviz işlemlerinde yüksek kontrol

Kıymetli maden alım - satım işlemleri ve işlem talimatları, şubesiz dijital bankacılık uygulamasıyla kolayca yapılabiliyor. Müşterinin yatırım kontrolünün arttığı bu düzende; altın, gümüş ve platin alım-satım işlemleri; Türk Lirası karşılığında kıymetli maden alım ve satım işlemleri yapılabildiği gibi USD ve EUR karşılığında da kıymetli maden alım satım işlemleri gerçekleşebiliyor. Özellikle yatırımcıların ve gelir endeksini genişletmek isteyen müşterilerin tercihi bu noktada katılım kurumlarından yana oluyor.

 

Türkiye Emlak Katılım Bankası Şubelerine gitmeden, 7 gün 24 saat internet üzerinden Emlak Katılım müşterisi olabileceğiniz şubesiz dijital bankacılık hizmeti olan ‘e-şube’ye şimdi katılın; bulunduğunuz yerdeki  herhangi bir kamu ATM’sini kullanarak para yatırma ve çekme işlemleri ücretsiz şekilde gerçekleştirin. Üstelik e-şube müşterilerine hesap işletim ücreti, havale/EFT ücreti yok. Bu kolaylık sizlere esneklik ve her yerde işlem yapabilme özgürlüğü de sağlamış olacak.

 

Formu doldurmak için tıkla