R

Kurumsal ihtiyaçlarımızı

doğru anlıyor muyuz?

Kusursuz bilgisayarı keşfedin!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Kimilerinin tüketim çağı, kimilerinin ise kavramların dünyası olarak nitelendirdiği bugünün zamanı; dinamik ve yelpazesi geniş çözümlere yönelik ihtiyaçlar yaratıyor. Konumuz; kurumsal hayatta rutin şekilde kullanılan ve ilk günkü verimi bize sunabilen bilgisayarlarla ilgili olacak. Kurumsal hayatta ihtiyaçlarını doğru belirlemiş kişiler nasıl bilgisayarlar tercih etmeli? .

Çok yönlülüğü dikkate alın

Dünya ve iş yaşamı artık çok yönlü çözümlerin üretildiği bir düzene doğru gidiyor. Özellikle bu noktada sizlerin de bilmesi gereken en önemli ayrıntılardan birisini de çok yönlü bilgisayar oluşturuyor. Bilgisayar tercih ederken; sadece işlemcisiyle öne çıkmayan; bellek, grafik, enerji verimliliği gibi uzun süreli kullanım kolaylığı sağlayan özelliklere de dikkat etmeniz gerekiyor.

Yüksek performans çağı

Dünyayı ne yönetiyor? Elbette dinamizm ve performans olgusu… Bu noktada iş sürekliliği ile birlikte iş verimliliğini her zaman her yerden sürdürebilmek için tercih edeceğiniz bilgisayarlarda yüksek işlemciye dikkat etmenizde fayda var. Yeni nesil çekirdek işlemciler, günlük kullanımlarınıza eklediği hız ve konfor ile en karmaşık sorunları dahi rahatlıkla çözülebilen bir sürece götürüyor. Daha hızlı calışma özelliği ile daha hızlı ve efektif calışmak ve rekabette fark yaratmak için bu öneriye dikkat etmelisiniz.

Kaliteye güvenin

Günümüzün iş yaşamı, iş odağına ait bir dünyayı ifade ediyor. Bu nedenle Windows 10 PRO işletim sistemi gibi, kimlik, arayüz ve cihaz yönetiminizi esnek bir şekilde basitleştirebilecek alt yapıları kullanmanızın iş yaşamınıza katkısı büyük.

Yeni nesil bekçi: Güvenlik çözümleri

Küçük ve orta boy işletmeler için şirket verilerinin korunması, bilgilerinin güvenliğini sağlamak için tüm yazılım güncelleştirmelerini anında almak ve saldırılara karşı güncel kalmak gerekiyor. Bu nedenle tercih edeceğiniz bilgisayarların güvenlik alt yapısı ve yazılımsal çözüm noktasındaki gereklilikleri yerine getirdiğine dikkat etmelisiniz. Öte yandan günümüzde kurum çalışanlarının şirket bilgisayarlarını sadece iş değil zaman zaman kişisel amaçlı da kullanıyor olması nedeniyle kişisel bilgi, kimlik, kredi kartı, şifre vb. nin güvenliğini de sağlayabilmek için Windows’un güvenlik altyapısı ve çözümlerini kullanan bilgisayarlar bir adım daha öne çıkıyor. 

 

 Çağı yakalamak: Hafif ve şık

Kimse artık hantal görünümlü ya da estetik açıdan kalitesiz gözüken bilgisayarları tercih etmek istemiyor. Çünkü artık estetik algısının, hafifliğe ve kullanım kolaylığına katkısı çok daha fazla. Özellikle bu dönemde; yani iş yaşamının ofislerden evlere, kafelere taşındığı bu süreçte daha mobil çözümlere odaklanmak gerekiyor. Stil ve esnekliği birleştiren bilgisayarlar çağın kolaylık anlayışına ve rahatlığına sahip olmanızı sağlayacak.

Tavsiye edilen ürünler

HP Probook
HP Probook x360
HP Elitebook
HP Dragonfly

HP kalitesi, Coretek güvencesi ile satın alım ve Windows 10 PRO güvenlik çözümleri size birinci sınıf hizmet için birleşti. İş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan proje; içerisinde yer alan ürünlerle kurumsal dünyaya çağdaş bir çözüm anlayışını da beraberinde sunuyor.

Şimdi daha fazlasını keşfet!