R

Online sağlık danışmanlığı hakkında bilinmesi gerekenler

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde, virüs kaparım endişesiyle mümkün olduğunca sağlık kuruluşlarına gitmemeye özen gösteriyoruz. Ancak kronik rahatsızlığı olanlar ve anlık sağlık problemi yaşayanlar için bu durum biraz zorlayıcı olabiliyor. Neyse ki hızla yaygınlaşmaya başlayan dijital bir sağlık hizmeti var! Online sağlık danışmanlığı adı verilen bu yeni hizmet sayesinde, doktorunuz artık bir tık uzağınızda! Dijital dönüşümün en güzel yanlarından biri olan bu hizmeti gelin yakından inceleyelim.

14 farklı branştan faydalanabiliyorsunuz

“Sistem iyi güzel de kesin birkaç branşla sınırlıdır.” düşüncesindeyseniz eğer bu kısım sizi çok şaşırtacak! Online danışmanlık hizmetinde; kadın doğumdan beyin cerrahisine, ortopediden göz hastalıklarına kadar birçok branşta uzman doktor yer alıyor. Toplamda 14 farklı branşta danışmanlık alabileceğiniz sistemde, 50’ye yakın uzman doktor, diyetisyen ve psikolog bulunuyor.

Doktorunuz size geliyor

Hastanede randevu sırasının gelmesini beklemek ve beklerken de oyalanmaya çalışmak çoğunlukla sıkıcı bir durumdur. Online sağlık danışmanlığında ise randevu aldığınız esnada size verilen linke randevu saatinizde bağlanmanız yeterlidir. Doktorunuz sizi dinlemek üzere karşınızda olur ve siz de evinizde olmanın rahatlığıyla şikayetlerinizi daha kolay anlatabilirsiniz.

İkinci bir görüş her zaman iyidir

Teşhisin doğruluğundan emin olmak için ikinci bir görüş almakta her zaman fayda görülüyor. Online sağlık danışmanlığı hizmeti, alanında uzman doktorlar sayesinde zaman kaybettirmeden teşhisin doğrulanmasına da büyük kolaylık sağlıyor. Böylelikle olmanız gereken tedaviye gecikmeden başlayabiliyorsunuz. 

Online sağlık danışmanlığı hizmetinden yararlanabilmek için…

Doktora gitmeden doktor görüşü alma imkanı sağlayan online sağlık danışmanlığı, özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde hastalara büyük kolaylık ve güven sağlıyor. Söz konusu hizmetten yararlanabilmek içinse Genel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık sigortası, Hayata Devam Sigortası, Kolay Sağlık gibi sağlık poliçelerinden birine sahip olmak yeterli görülüyor.

Seyahat Sağlık Sigortası hariç, Aksigorta’dan yaptıracağınız tüm sağlık sigortalarında geçerli Online Sağlık Danışmanlığı hizmeti ile 14 branştan 50’ye yakın uzman doktor, diyetisyen ve psikologtan online sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Doktorlarımızla tanışmak için tıklayınız

Advertisement