Geri Dön

Destek Başvuruları Başladı!

KOSGEB tarafından düzenlenen basın toplantısında yapılan duyuru ile beraber Makine Teçhizat Kredi Faiz Desteği başvuruları kabul edilmeye bugün itibari ile başlandı.

Destek Başvuruları Başladı!

Başvurular 1 Ağustos 2018 tarihine kadar kabul edilmeye devam edilecek. KOSGEB veri tabanına kaydı bulunan, KOSGEB desteklerinden yasaklı olmayan ve imalat sanayi sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmeler KOSGEB tarafından verilecek olan makine teçhizat kredi faiz desteği hakkından yararlanabilecek.

Başvuruları kabul edilmeye başlanan yeni kredi faizi destek programı kapsamında işletmelerin kullanacakları kredilerin 300 bin liraya kadar olan kredi faizi ya da kar payı giderleri KOSGEB tarafından karşılanacak. Yani KOSGEB sıfır faizli destek kredisi sağlamış olacak. İşletmeler üçer aylık taksit ödemeleri halinde borçlarını ödeyecek Kredi kullanan işletme ilk 6 ay kredi borcu ödemesi yapmayacak.

Kaynak: Kobi-Line
Erzincan’da dağ keçileri havadan görüntülendiErzincan ile Tunceli arasında yer alan Munzur Dağlarında gezinen dağ keçisi sürüsü, drone ile havadan görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber