Konut 4. İnşaat ve Konut Konferansı'na geri sayım

4. İnşaat ve Konut Konferansı'na geri sayım

21.01.2016 - 13:25 | Son Güncellenme:

İnşaat ve Konut Konferansı, 4. yılında tekrar kapılarını açacak.

4. İnşaat ve Konut Konferansına geri sayım

26 Ocak 2016 tarihinde Silverline Platin Sponsorluğunda gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, İnşaat Profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 4. yılında tekrar kapılarını açacak.

Haberin Devamı

Açılış konuşması İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi DURBAKAYIMtarafından yapılacak olan Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı, Türk İnşaat sektörünün liderlerini ağırlamaya devam ediyor. İlk senesinde 70, 2nci senesinde 164, 3ncü senesinde ise 205 firmanın katılımı ile etkileşim alanını her yıl büyüterek sadece inşaat profesyonellerinin en üst düzey temsilcilerinin VIP Statüsünde bir araya geldiği saygın ve elit bir buluşma olarak gösterilmektedir.

Ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücünü ve payını arttırıcı kalkınma hedeflerinin analizleri ile doğru hedef ve doğru adrese yönlendiren lider konuşmacılar Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı’ nda bir araya gelecek.

Haberin Devamı

Sektörün üç temel konusu

İnşaat firmalarının finansal yeterliliği, 2016 beklentileri ve kentsel dönüşümde gelinen durumu ele alacak (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi DURBAKAYIM’ın açılış konuşmasıyla birlikte Silverline Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa LAÇİN, Aşçıoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar AŞÇIOĞLU,Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H.İnanç KABADAYI,Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’suDr. Önder HALİSDEMİR,Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer CEYLAN, Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih KUZU,Akfen Altyapı Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selim AKIN,Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BABACAN,Boğaziçi İmar Planlama A.Ş. ve MÜSİAD İnşaat, Çevre ve Yapı Malzeme Sektör Kurulu Başkanı Reha YELTEKİN,Realtyport Yönetim Kurulu Başkanı Fatih ERGÜVEN,Yeniköy Enerji Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nihat KANDALOĞLU,Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı Hukuk Bürosu Kurucu Ortak Av. Serhan KOÇAKLIkonferasa değerli görüşlerini aktaracaklar.

Küresel ekonomik beklentiler ve inşaat sektörünün büyüme politikaları, yabancı yatırımcının Türkiye’ye ilgisi, kentsel dönüşümde tarafların farklı bakış açıları ve finansman önerileri, sürdürülebilir şehirler, kentleşme kalitesi gibi güncel konular konuşulacak, gelecek dönem stratejileri paylaşılacak.

Konferansta ayrıca yine Türkiye’de bir ilk olarak Nisan ayında gerçekleşecek Marka Şehirler Zirvesi’nin lansmanı yapılacak.