Geri Dön

Ankara'nın En Çok Kazandıran Projeleri

Ankara'da yükselen ve yatırımcısına en çok kazandıran projeler hangileri?

Ankara'nın En Çok Kazandıran Projeleri

Başkent Ankara'da inşaat sektörünün hızlı gelişiminden nasibini alıyor. İş ve siyasi dünyanın nabzının attığı ankara'da ofis ve konut projeleri de yükselişini sürdürüyor.

Ankara'da yükselen ve yatırımcısına kazançlı şartlar sunan projelere bir göz atalım!

Endora Eryaman

Ankaranın En Çok Kazandıran Projeleri

Arıkan-Gündüz Yapı ve Toprak İnşaat ortak girişiminin hayata geçirdiği Endora Eryaman projesi, Ankara'da hayata geçiyor. Endora Eryaman'da 160 konut seçeneği bulunuyor. Projede daireler hemen teslim şansı sunuyor. Toplam 16 bin metreakre inşaat alanına sahip olan Endora Eryaman projesinde sosyal donatılar da özenle sunuluyor.

Endora, 15.000 m2 yeşil alanın yanı sıra site içi sosyal donatıları göz önüne alındığında gerek çeşitliliği, gerekse yeşille iç içe mimari detaylarıyla bölgenin yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor.

RoyalPlus Urankent

Ankaranın En Çok Kazandıran Projeleri

Uransan A.Ş. tarafından Ankara’nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Yenimahalle Urankent'te hayata geçirilen RoyalPlus Urankent projesinde 192 daire bulunuyor.

Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 olmak üzere 5 farklı tipte ve toplamda 12 farklı metrekarede 192 daire bulunuyor.

Çevreci bir proje oluşuyla öne çıkan Royal Plus Konutları’nın arsa alanının yüzde 53’ü peyzaja ayrıldı.

RoyalPlus Urankent'te 2+1 daireler tükendi. 1+1 daireler ise 242 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Trend Life Ankara

Ankaranın En Çok Kazandıran Projeleri

Trend Life şehrin gözde bölgelerinden Elvankent’te yükseliyor. Porjede 96 daire bulunuyor. Trend Life Ankara projesinde satılık daire fiyatları 104 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Projede 2+1 ve 1+1 daire seçenekleri mevcut. Yıl sonunda teslim edilmesi öngörülen Trend Life Ankara projesinde sosyal donatılar ve ulaşım imkanları da dikkat çekiyor.

Uptown İncek Konutları

Ankaranın En Çok Kazandıran Projeleri

Lema İnşaat tarafından Ankara Gölbaşı'nda hayata geçirilen Uptown İncek Konutları'nda 226 konut bulunuyor. Uptown; 36 katlı kule (dikey yapı) ve baza (yatay yapı) ile özgün bir mimari anlayış sergiliyor.

Uptown, İncek’te TED Koleji’nin yanında 18027 m² alana konumlandırılmıştır. Bölgedeki yapılaşmada en yüksek kota Uptown yerleşmektedir. Doğuda Ted Koleji, Konya Yolu, ODTÜ ve Oran Şehri yer alırken; güneyde Mogan Gölü ve Gölbaşı yer alıyor.

Projede farklı daire seçenekleri bulunuyor. 3+1 daire yalnızca 1 tane kaldı.

1+1 daireler 451 bin liradan,

2+1 daireler 463 bin liradan,

3+1 daire 1 milyon 13 bin lira,

4+1 daireler 903 bin liradan başlangıç gösteriyor.

- Milliyet

İlginç soba görenleri şaşkına çeviriyorTekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Erzurumlular Derneği’ne ait çay bahçesinde iş yeri çalışanlarının projesini çizerek keşf ettiği soba, görenleri şaşkına çeviriyor. Hem elektrik hem de kömürle çalışan soba, içerisine dizayn edilmiş semaver ve kuzine ile birden çok işlev görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber