Geri Dön

Evinizde Klasiğe Yolculuk

Bize anneanneleri, klasiği, naftalin kokusunu çağrıştıran ferforje artık dekorasyonun vazgeçilmezlerinden oldu.

Evinizde Klasiğe Yolculuk

Klasiğin yeniden modaya dönüşmesinin en güzel örneklerini dekorasyona birçok noktadan geri dönen ferforjeler ile görebiliriz.

Bize anneanneleri, klasiği, naftalin kokusunu çağrıştıran ferforje artık dekorasyonun vazgeçilmezlerinden oldu. Sandalyelerden, balkon korkuluklarına, süs kafeslerden gazeteliklere, posta kutularından avizelere kadar her alanda görülen ferforje farklı renk ve desenleriyle de seçenek sunuyor.

Tüm dekorasyonunuzu değiştirmenize gerek kalmadan, ufak bir parça yardımıyla da odanıza ve yaşam alanınıza farklı bir hava vermek mümkün.

Ferforje işi her ustanın yapamayacağı bir iş hatta sanattır. Lüks ve pahalı mobilyalar için temel malzemelerden olan ferforje dekorasyonda zengin bir görünüm ve kullanım sağlar.

Dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım sunan ferforje genelde bahçe korkulukları, pencere korkulukları, balkon korkulukları, merdiven korkulukları çeşitli süs eşyaları, banklar, sandalyeler, masalar ve kapılarda kullanılabilmektedir.

Bahçe mobilyalarında ferforjeleri kullanabileceğiniz gibi artık mutfağınıza da vintage bir görünüm kazandırmak için ferforjeyi tercih edebilirsiniz.

Üstelik özel tasarım üretimler sayesinde evinizde kendi zevkinize uygun modayı taşımanız da gayet kolay ve düşünülenden daha düşük maliyetli olacaktır.

- Milliyet

23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber