Geri Dön

Ferforje Yeniden Moda

Bize anneanneleri, klasiği, naftalin kokusunu çağrıştıran ferforje artık dekorasyonun vazgeçilmezlerinden oldu...

Ferforje Yeniden Moda

Klasiğin yeniden modaya dönüşmesinin en güzel örneklerini dekorasyona birçok noktadan geri dönen ferforjeler ile görebiliriz.

Sandalyelerden balkon korkuluklarına, süs kafeslerden gazeteliklere, posta kutularından avizelere kadar her alanda görülen ferforje farklı renk ve desenleriyle de seçenekler sunuyor.Ferforje özeniyle hazırlanmış bir ürünle; tüm dekorasyonunuzu değiştirmenize gerek kalmadan, odanıza ve yaşam alanınıza farklı bir hava vermek mümkün.

Ferforje işi her ustanın yapamayacağı bir iş hatta sanattır. Lüks ve pahalı mobilyalar için temel malzemelerden olan ferforje dekorasyonda zengin bir görünüm ve kullanım sağlar.

Dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım sunan ferforje genelde bahçe korkulukları, pencere korkulukları, balkon korkulukları, merdiven korkulukları çeşitli süs eşyaları, banklar, sandalyeler, masalar ve kapılarda kullanılabilmektedir.

Bahçe mobilyalarında ferforjeleri kullanabileceğiniz gibi artık mutfağınıza da vintage bir görünüm kazandırmak için ferforjeyi tercih edebilirsiniz.

Üstelik özel tasarım üretimler sayesinde evinizde kendi zevkinize uygun modayı taşımanız da gayet kolay ve düşünülenden daha düşük maliyetli olacaktır. Birçok dekorasyon ve ev tekstili mağazasında karşınıza çıkabilecek bu seçkin ürünlerle evinizin ve bahçenizin atmosferini tamamıyla değiştirebilirsiniz.

- Milliyet

Kars'ta tilkilerin yiyecek arayışıKars’ta aç kalan tilkilerin, yiyecek araması objektiflere yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber