Konut İzoder'e yeni başkan!

İzoder'e yeni başkan!

10.03.2015 - 16:58 | Son Güncellenme:

İzoder Genel Kurulu’nda, başkanlığa oy birliği ile Tayfun Küçükoğlu seçildi.

İzodere yeni başkan

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği’nin (İZODER) 12. Olağan Genel Kurulu’nda, başkanlığa oy birliği ile Tayfun Küçükoğlu seçildi. İZODER’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, “Hedefimiz, ülkemizin ihtiyaçları, alışkanlıkları ve olanaklarını dikkate alarak, bilimsel doğrular yolunda, yalıtım sektöründeki üretici, bayi, uygulayıcı ve halkımızı bilinçlendirmektir” dedi.

Haberin Devamı

Türkiye’de yalıtım bilincinin ve yalıtım sektörünün geliştirilmesi misyonunu başarıyla sürdüren İZODER’in Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 6 Mart Cuma günü Radisson Blu Hotel İstanbul Asia’da yapıldı. Toplantıda konuşan İZODER 10. ve 11. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, iki dönem süren başkanlığı boyunca yaptıkları çalışmaları katılımcılarla paylaştı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürü Selami Merdin de, yaptığı konuşmada, yalıtım sektörünün ihtiyaç duyduğu mevzuatlarla ilgili bakanlıkça yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, soruları yanıtladı.

İZODER’in yeni başkanı görevi devraldı

Toplantının ikinci bölümünde gerçekleştirilen İZODER’in 12. Olağan Genel Kurulu’nda, yeni Yönetim Kurulu belirlendi. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na BETEK Genel Müdürü Tayfun Küçükoğlu’nun seçildiği İZODER’de, Başkan Vekilliğine İZOCAM Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem ve MARDAV Genel Müdürü Levent Pelesen getirildi.

Haberin Devamı

Yapılar ancak yalıtımla sağlıklı ve güvenli olur

Öncelikli amaçlarının, yapıların ancak yalıtım ile sağlıklı, güvenli, konforlu ve enerji verimli olabileceği konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek olduğunu vurgulayan İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, “Yeni çalışma döneminde de hedefimiz, ülkemizin ihtiyaçları, alışkanlıkları ve olanaklarını dikkate alarak, bilimsel doğrular yolunda, yalıtım sektöründeki üretici, bayi, uygulayıcı ve halkımızı bilgilendirmektir. Etkin ısı, su, ses ve yangın yalıtımı konusunda yeni projeler geliştirerek, kamuoyu ve sektöre katkıda bulunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İZODER’in yeni yönetimi uzun bir çalışma dönemine hazır

İZODER Murahhas Üyesi Ertuğrul Şen’in Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdüreceği yeni Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluşuyor; KALEKİM Genel Müdürü Altuğ Akbaş, ODE Genel Müdürü Ali Türker, BASF Genel Müdürü Buğra Kavuncu, ONDULINE CEO’su Burhan Karahan, ERYAP CEO’su Emrullah Eruslu, BASAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ateş, TRAKYA CAM Başkan Yardımcısı Haluk Sarıaltın, RAVABER Genel Müdürü Harun Hasyüncü, WEBER Genel Direktörü Levent Gökçe, KORAMİC Yönetim Kurulu Başkanı Murat Savcı, GROFEN Genel Müdürü Ümit Güneş.

Haberin Devamı

Tayfun Küçükoğlu

1961 Ankara doğumlu Tayfun Küçükoğlu, 1984 yılında İTÜ İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1988 yılında kurucu üyesi olduğu BETEK bünyesinde çeşitli görevler üstlenen Küçükoğlu, 1995 yılından itibaren BETEK Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak faaliyetlerini yürütüyor.