Geri Dön

Milliyetemlak.com'a plaket verildi!

Marka Şehirler Zirvesi, yüksek bir katılım ile CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşti.

Milliyetemlak.com'a plaket verildi!

Milliyetemlak, Milliyet ve Vatan’ın medya sponsoru olduğu Marka Şehirler Zirvesi, Türk ekonomisinde marka gücü olan firmaları tek bir çatı altında topladı.

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen Marka Şehirler Zirvesi, yüksek bir katılım ile CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşti.

Eventuum tarafından gerçekleştirilen ve Milliyetemlak, Milliyet ve Vatan’ın medya sponsoru olduğu Marka Şehirler Zirvesi, Türk ekonomisinde marka gücü olan firmaları tek bir çatı altında topladı.

Zirvede Milliyetemlak.com, Milliyet ve Vatan’a medya sponsorluğu ve destekleri için plaket verildi.

Milliyetemlak.com adına plaketi alan Satış Direktörü Nil Atabek Karakaş, hayata geçtiği 2005 yılından beri, emlak konusunda uzmanlığı ile kullanıcılarına en güncel ve en güvenilir ilanları, sektöre dair tüm haberleri sunan Milliyetemlak olarak böyle önemli organizasyonlara destek vermekten mutluluk duyduklarını açıkladı.

Milliyetemlak.coma plaket verildi

Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber