Geri Dön

Otomobil ve Gayrimenkuller piyasa fiyatının YARISINA satışa çıkıyor.

100 TL'lik arsadan milyonluk yalılara kadar genişleyen gayrimenkul yelpazesinde herkes için kazanç var.

Otomobil ve Gayrimenkuller piyasa fiyatının YARISINA satışa çıkıyor.

da şuan:

500 TL DEN 350.000 TL'YE KADAR OTOMOBİLLLER

100 TL DEN 50.000.000 TL'YE KADAR GAYRİMENKULLER MEVCUT

HEM DE PİYASA FİYATLARININ %50'SİNE SATIŞA ÇIKIYOR.

Aralık – Ocak ayında satışa çıkacak olan binlerce araca birkaç örnek;

Otomobil ve Gayrimenkuller piyasa fiyatının YARISINA satışa çıkıyor.

TEK TUŞLA TÜM UCUZ OTO VE GAYRİMENKULLERE ULAŞIN
İcra ihalelerin internet ortamına taşıyan icralik.com’un iş modeli sayesinde artık siteye üye olan herkes, Türkiye’nin dört bir yanındaki icra ihalelerinden haberdar olabiliyor ve bu icra ihalelerine vekil göndererek üyesi adına katılıyor.
Sektörün kurucusu ve lideri olan , 60 kişilik çalışan kadrosu, tecrübesi ve bilgi birikimi ile tüm icra ihalelerini üyelerinin ayağına kadar getiriyor. Araba, ev, arsa, iş yeri gibi icra ihalelerini bulunduğu il, ihale zamanı, fiyat gibi kriterlere göre kategorize ederek üyelerine sunuyor.
Yıllardır, sunduğu güvenli hizmet ile üyelerine sahip olduğu devasa bilgi ağı ile büyük avantajlar da sunuyor.
Unutmayın icra ihalelerine girmek bir vatandaşlık görevidir. Satış fiyatları her yükseldiğinde borçluya yardım ediyorsunuz.
Neden
  • Üyelerine ücretsiz ekspertiz
  • Otomobillerde varsa geçmiş hasar bilgisi
  • Gayrimenkul ve otomobillerin resimleri
  • Ücretsiz danışmanlık
  • Ankara Tekirdağ İzmir Antalya gibi Türkiye nin büyük şehirlerinde ofislerinin bulunması(ihalelere iştirak için en önemlisi)
  • İhalelere üyeleri adına vekâlet ile katılıp tüm süreci profesyonelce yöneterek anahtar teslim hizmet sağlaması.
BURADA SADECE İCRALIK MALLAR YOK!
, sahip olduğu bilgi ağı sayesinde sadece icra ihaleleri değil, ev, araba, arsa vs. gibi mallarını satmak isteyenler için de bir vitrine dönüşmüş durumda. Artık üyeler, acil satmak istedikleri mallar için ’un datasını kullanabiliyor.
üyesi olan herkes acil satılan bu mallardan belirledikleri kriterlere göre haberdar oluyor ve teklif verebiliyor.
Tüm bu fırsatlardan faydalanmak ve üye olmak için
GURBETÇİLER İÇİN DE BÜYÜK FIRSAT
Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız her zaman Türkiye de yatırım yapmak isterler ama kibar tabirle yüksek fiyattan alım yapma korkusu vardır. Ancak icra ihalelerinde zaten devletin belirlemiş olduğu ekspertiz fiyatının yarısından ihaleye çıkan icralık mallar gurbetçilerimiz için avantajlı alım yapmanın yolunu açıyor.
Gurbetçilerimizin bulundukları ülkenin büyük elçiliklerinden vekaletname alıp göndermeleri alım için yeterli yani Türkiye'ye gelip gitmelerine dahi gerek kalmıyor.
ÖDÜLE DOYMAYAN İŞ MODELİ
Genç girişimci Can Emrah Özoral’ın 2008 yılında keşfettiği iş modeli ile hayat bulan , çok kısa süre içerisinde sektördeki önemli bir ihtiyaca cevap verdi. Bu parlak iş modeli medyada da hakettiği değeri kısa süre içerisinde buldu ve birkaç yıl içerisinde onbinlerce kişiye ulaştı.
Üyelerinin memnuniyetini kendisine prensip edinen , bu felsefesinin geçerliliğini Türkiye’nin önde gelen firmalarının katıldığı 11. Altınörümcek Ödüllerinde seri ilanlar kategorisinde halkın oyları ile halkın favorisi ödülünü kazanarak ispatladı.
Üyelerine ultra lüks gayrimenkul projelerinden 6 ay gibi bir zamanda 1000 e yakın daire aldıran bu alanda da bir Amerikan emlak firması tarafından Türkiye birinciliği ile ödüllendirildi.
Üyeleri ile çok güçlü satın almalar yapabilecek kapasitede.
Telefon : 0212 438 63 80
Mail :
Facebook:
Twitter :

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber