Geri Dön
KonutTual Adalar Kartal 342 bin lira

Tual Adalar Kartal 342 bin lira

Tual Adalar bünyesinde; ister yüzde 3 peşinatla ister 30 ay vade farksız taksit seçenekleri bulunuyor.

Tual Adalar Kartal 342 bin lira

Dağ Mühendislik’in Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ettiği, temiz havası ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekenprojesi ‘Tual Adalar’ Kartal’da yükseliyor. Yüzde 30’u ön talepte satılan projede daire fiyatları ise 342 bin TL’den başlıyor.

Kurulduğu 1992 yılından bu yana değerli lokasyonlarda yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Dağ Mühendislik’in, Emlak Konut güvencesiyle Kartal Yakacık'ta inşa ettiği ‘TualAdalar’ projesinin lansmanı Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ve Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıda yaptığı konuşmada bugüne kadar yaklaşık 2 milyon metrekare inşaata ve 8 bin konutu başarıyla tamamladıklarını hatırlatan Doğan Dağ, Tual Adalar’ın İstanbul pazarındaki projelerinden biri olduğunu ve bu projeleri Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut ile birlikte hayata geçirdiklerini söyledi.

Projeye ilişkin bilgi veren Dağ “Üç kule ve üç az katlı blok olmak üzere toplam 6 blokta 471 konuttan meydana gelen ‘TualAdalar’ın yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılmış durumda. Projede 1+1'ler 75 ila 76 metrekare, 2+1'ler 116 ila 133 metrekare, 3+1'ler 159 ila 177 metrekare, 4+1'ler ise 185 metrekare olarak tasarlandı.Alt katlardan itibaren deniz manzarasına hakim olan ‘TualAdalar’da her daireye 4 ila 12 metrekarelik depo alanı ayrıldı. Otopark alanlarında elektrikli araçlar için şarj ünitelerine yer verildi” diye konuştu.

Tual Adalar bünyesinde; ister yüzde 3 peşinatla ister 30 ay vade farksız taksit seçenekleri bulunuyor.

2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan Tual Adalar’dan daire almak isteyen yatırımcılar için fiyatlar ise 342 bin TL’den başlıyor. Projenin m2 fiyatları ise 4 bin 400 TL civarında.

“Kartal’a yapılan yatırım her zaman kazandırır”

Gelişme potansiyeli çok yüksek olan Kartal bölgesinin yakın zamanda İstanbul’un hatta Marmara Bölgesi’nin en önemli merkezleri arasında yerini alacağını ifade eden Doğan Dağ, bu bölgeye yapılan yatırımın her zaman kazandıracağının altını çizdi.

Dağ “Böylesine değerli bir bölgede hayata geçirdiğimiz Tual Adalar projesi tüm taraflar için her zaman kazandıracak bir yatırım olma özelliği taşıyor” dedi.

Bundan sonra tüm Türkiye’debüyümeyi hedeflediklerini belirten Doğan Dağ,yatırım ve projelerine ilişkin şu bilgileri verdi: “İstanbul’da toplam 2.2 milyar liralık yatırıma imza atan Dağ Mühendislik’in Tual Adalar’ın yanı sıra iki projesi daha bulunuyor. Bunlardan biri ortağı olduğumuz Bahçekent Flora. Orada bitmek üzere olan bin konut, 260 ticari alan var.

Bir diğer projemizise Başakşehir’de yine Emlak Konut GYO güvencesiyle konumlandırdığımız ‘Tual Bahçekent’ projesi. Lansmanını nisandayapmayı planladığımızTual Bahçekent bünyesindekonut, hastane, özel kültür alanı,özel ilköğretim okulu, park, sosyal tesis ve dükkanlar yer alacak.”

Emlak Konut GYO’dan 2 milyar TL’lik arsa ihalesi

Toplantıda konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum,Tual Adalar Projesi’nin arazisinin devletin atıl arazilerinden biri olduğunu hatırlatarak bu alanda 50 civarında işgalin bulunduğunuve alanı vatandaşları mağdur etmeden dönüştürdüklerini söyledi.

Emlak Konut GYO’nun ihalelerine devam edeceğini ifade eden Kurum, şirketin büyümesine Anadolu’da da devam edeceği bilgisini verdi. Kurum, çalışmalarla ilgili şunları söyledi: “Bu yıl sonuna kadar 11 bin satış ve 7.6 milyar TL ciro hedefledik. Gerçekleştireceğimiz ihalelerle birlikte hedeflerimize ulaşmayı planlıyoruz. Bundan sonrası için 1.5 milyar TL kar beklentimiz var, şu anda elimizde 4 milyar TL değerinde arsa portföyümüz bulunuyor, 1.5-2 milyar TL’lik arsayı da ihale etmeyi planlıyoruz.”

Emlak Konut GYO'nun Ekim 2014'te düzenlediğiKartal Yakacık arsa ihalesini 420 milyon lira teklifle Dağ Mühendislik kazanmıştı. Firma, Emlak Konut GYO'ya yüzde 29,50 oranla 123 milyon 900 bin lira önermiş veEmlak Konut GYO, arsanın değerini 85 milyon 30 bin 299 lira olarak belirlemişti.

İstanbul için flaş karar! İkinci bir emre kadar yasaklandı
KKTC’de oy sayım işlemi başladı! İlk sonuçlar
G.Saray - Trabzonspor müsabakasında inanılmaz hata
Ermenistan'da istifa depremi! Resmen duyurdu...
Seyahat edecekler dikkat! Birçok sefer iptal edildi
Dev maçta tartışılan karar! Karaoğlan'a tepki
Meteoroloji'den İstanbul için uyarı: Kar yağışı 3 gün daha sürecek
Korkunç gerçek ortaya çıktı! Annesi itiraf etti
Karlı kış günlerinin kabusu! Korunmanın iki yolu var
Market şok! Çocuğu karşılığında 500 bin dolar teklif etti
Sapkın tatil manşette! Fotoğraflar depreme yol açtı
9 bin 750 liralık öğrenci evi! 'Giren-çıkan belli değil' dedi, şikayet etti
Kilosu 16 bin lira! 'Çok pahalı değil' açıklaması
Evlilik teklifi sonrası yeni gelişme! Hadise, aileye girdi
Takıntılı hayranıyla başı dertte! 'Ev adresimi değiştirdim'