Geri Dön
Kültür Sanat28. İstanbul Caz Festivali’nde SALT'ın 10. Yılına özel etkinlik

28. İstanbul Caz Festivali’nde SALT'ın 10. Yılına özel etkinlik

İstanbul elektroakustik müzik ortamının yenilikçi isimlerinden Fulya Uçanok, Age Reform ve Serkan Emre Çiftçi’nin sahne alacağı program, 2 Eylül Perşembe saat 20.00’den itibaren Maçka Demokrasi Parkı’nda.

28. İstanbul Caz Festivali’nde SALT'ın 10. Yılına özel etkinlik

Bilgi, kültür ve sanat üretimini desteklemek amacıyla Garanti BBVA tarafından 2011’de kurulan SALT, onuncu yılını, 2 Eylül Perşembe akşamı Maçka Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirilecek bir elektroakustik müzik konseriyle kutluyor.

SALT 10. Yıl Özel Elektroakustik Sahne, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından Garanti BBVA sponsorluğunda ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle düzenlenen 28. İstanbul Caz Festivali kapsamında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kültür A.Ş.’nin katkılarıyla sunuluyor.

Müzisyen ve ses tasarımcısı Ömer Sarıgedik’in hazırladığı SALT 10. Yıl Özel Elektroakustik Sahne, İstanbul elektroakustik müzik ortamının yenilikçi isimlerinden Fulya Uçanok, Age Reform ve Serkan Emre Çiftçi’nin işitsel ve görsel ögeleri harmanlayan performanslarını bir araya getirecek. Ses ve müziğin görsel tasarımla ilişkisinin yorumlanacağı konser programı herkesin katılımına açık ve ücretsiz.