Geri Dön

Açılışı "Kelebeğin Rüyası" ile yapıyor!

Türk sinemasının yurtdışında tanıtılmasında önemli bir rol üstlenen 18. Londra Türk Filmleri Festivali, Vodafone Red sponsorluğunda 21 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

Açılışı  "Kelebeğin Rüyası" ile yapıyor!

Reha Erdem, Yeşim Ustaoğlu, Ali Ömer Atay, Raşit Çelikezer, Reis Çelik, Nihat Seven gibi ünlü yönetmenlerin filmlerinin gösterileceği festivalin açılış galası, Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği “Kelebeğin Rüyası” ile yapılacak.

Türk sinemasının en güzel örneklerini sinemaseverlerle buluşturan Londra Türk Filmleri Festivali, bu yıl 18. kez Vodafone Red sponsorluğunda 21 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festivalin açılışı, Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği, Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin ve Mert Fırat’ın başrollerinde oynadığı “Kelebeğin Rüyası” filminin galasıyla yapılacak.

11 gün sürecek 18. Londra Türk Filmleri Festivali kapsamında Türk sinemasından yeni ve seçkin örnekler, belgesel filmler, kısa filmler gösterilecek, söyleşiler ve workshop’lar düzenlenecek. Festivalin 21 Şubat akşamı düzenlenecek galasında usta oyuncu Kadir İnanır’a “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” verilecek.

Vodafone olarak, ülkemizde sürdürülebilir büyümenin sadece ticari yatırımlarla olmayacağı bilinciyle hareket ettiklerini ve kültür-sanat alanına yatırımı önemsediklerini ifade eden Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, teknolojik yatırımlarımızı sürdürürken, bir yandan da sinema, tiyatro, müzik gibi kültür-sanatın farklı alanlarına yatırımı da önceliklendiriyoruz. 5 kıtada 30’u aşkın ülkede faaliyet gösteren global bir marka olarak, kültür-sanata yaptığımız yatırımlarla bir yandan kültür-sanat aktivitelerinin ülkemizde daha geniş kitlelere ulaşmasına katkıda bulunurken, bir yandan da Türk sanatının uluslararası arenada tanıtımını destekliyoruz. Bu hedef doğrultusunda şimdi de 18 yıldan bu yana Türk sinemasının en güzel örneklerini, dünyada kültür-sanatın başkentlerinden Londra’da sinemaseverlerle buluşturan Londra Türk Filmleri Festivali’ne Vodafone Red markamızla destek sunuyoruz. Bu festivale desteğimiz, Londra merkezli bir şirket olarak bizler için daha da değerli.”

Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası hakkında

Vodafone’un ayrıcalıklı müşterilerine hayatın her anında özel olduklarını hissettirmek üzere hayata geçirdiği Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası, iki yıl boyunca üyelerine dünyanın çeşitli ülkelerinde Formula 1 yarışını yerinde izleme, locada futbol keyfi, IKSV’nin özel festivallerinde ayrıcalık, kış döneminde kayak merkezlerinde, yazın ise Türkiye’nin en gözde yazlık mekanlarında indirim gibi avantajlar sunarak hayatlarını zenginleştirdi. Üyelerinin hayatına farklı alanlarda dokunan Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası hızla büyüyerek üye sayısını son 1 yılda 2 katına çıkardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber