Geri Dön
Kültür SanatAnkara Coffee Festival müzik coşkusuyla başlıyor

Ankara Coffee Festival müzik coşkusuyla başlıyor

Pandemi dolayısıyla verilen uzun bir aranın ardından geri dönen Ankara Coffee Festival, 5. Kez Bilkent Center’da 24 canlı konserle ve dopdolu bir içerikle 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde kapılarını kahveseverlere açmaya hazırlanıyor. Festival’de Boyalı Kuş, Arubaluba, Sattas, Gipsy Pavillion, Sinağrit Baba, Jabbar ve Bedük, Wu Wei Trio, Slugs Band, Ege Çubukçu, Gökhan Türkmen gibi ünlü isimler sahne alacak.

Ankara Coffee Festival müzik coşkusuyla başlıyor

Dream Sales Machine tarafından düzenlenen Ankara Coffee Festival, 1-2-3 Ekim 2021 tarihleri arasında Bilkent Center’ın ana sponsorluğunda gerçekleşecek ve Ankara Coffee Festival’inde üç günde 24 canlı konser gerçekleşecek.

Festival’de 1 Ekim Cuma günü; Boyalı Kuş, Arubaluba, Sattas, Gipsy Pavillion, Sinağrit Baba, Jabbar ve Bedük, 2 Ekim Cumartesi günü; Wu Wei Trio, Slugs Band, Ege Çubukçu, De Lejos, Goril Reggea Band, Tuğçe Doğu feat. No Spoon ve Can Bonomo, 3 Ekim Pazar günü ise; Depo Flamenco, Kara Ejderha, Melis Fis, Demirabi, No Spoon, Ikaru ve Gökhan Türkmen sahne alarak müzik severleri coşturacak.

Birbirinden özel sanatçıların sahne alacağı festival, şarkılarını dinlemeye doyamadığımız en sevilen müzisyenleri ağırlayacak. Ayrıca genç yetenekler ve Ankaralı müzik grupları da Ankara Coffee Festival’de performanslarını sergileme fırsatı bulacak.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler