Geri Dön

Arter’de çocuklar için yaz atölyesi

Haziran ayında kontrollü olarak kapılarını ziyaretçilerine açan Arter’in çevrimiçi çocuk atölyeleri bu ay da devam ediyor.

Arter’de çocuklar  için yaz atölyesi

Farklı yaş gruplarından katılımcılara açık olan atölyelerde çocuklar çağdaş sanatı keşfederken bir yandan da kendi eserlerini üretiyorlar. 4 ve 25 Temmuz’da “Eksik Parçayı Tamamla”, 11 Temmuz’da “Ekrandaki Ben”, 18 Temmuz’da ise “Geçmiş Ne Renktir?” başlığıyla düzenlenecek ücretsiz atölyelere katılım kontenjanla sınırlı olduğundan ogrenme@arter.org.tr adresine yazarak kayıt yaptırmak gerekiyor. 

Videosunu çektiği köpeklerin saldırısına uğradıŞanlıurfa’da bir vatandaş, parktaki ağacın gölgesinde uzanan köpekleri cep telefonuyla çekerken aniden köpeklerin saldırısına uğradı. O anlar ise saniye saniye şahsın cep telefonunu tarafından kaydedildi.Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’da yaşayan Hakan Dervişoğlu isimli vatandaş, parktaki bir ağacın gölgesinde çimenlerin üzerine uzanan 7 köpeği bir arada görünce cep telefonuna kaydetmek istedi. Cebinden telefonunu çıkaran Dervişoğlu, bir yandan çekim yaparken diğer yandan ise köpeklerle konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber