Geri Dön

B yüzü şarkıları ile karaoke!

İstanbul’un gözde mekanlarından Icebarist Club&Lounge, sizi Aralık ayında da konsept karaoke günlerine davet ediyor.

B yüzü şarkıları ile karaoke!

Şehrin sıradanlaşan eğlence atmosferinden çıkmak isteyenler için kaliteli müzik ve eğlence alternatifi sunan Icebarist&Club Lounge, kendine has tarzıyla yarattığı karaoke konseptini her Salı mikrofon severlerle buluşturmaya devam ediyor.

Aralık Ayı için belirlenen karaoke konsepti “B yüzü” parçalarına odaklanıyor. Bu parçalar dinleyicilerle ilk buluştklarında hitlerin gerisinde kalmış, fakat zamanla her birimiz tarafından tek tek keşfedilmiş, güzelliği yıllar içinde farkedilmiş ve yıllar sonra kitlelere ulaşmış eserleri hep bir ağızdan bağara bağara söyleme şansı tanıyor.

Mikrofon severler “Sezen Aksu Bir Çocuk Sevdim”, “Bülent Ortaçgil Mavi Kuş”, “Elvis Presley Are You Lonesome Tonight”, “Led Zeppelin Hey Hey What Can I Do” gibi birçok parçayı seslendirebilme fırsatı bulacaklar.

‘B Yüzü Parçaları’ konsepti, 4, 11, 18 ve 25 Aralık günlerinde Icebarist Club&Lounge’da.

Non-stop bir eğlence anlayışı

Maslak’da bulunan Windowist Tower binasının altında yer alan Icebarist Club&Lounge, dünyaca ünlü heykeltıraş ve tasarımcılar tarafından tasarlandı. Hafta içi her gün 15.00’den 01.00’e kadar açık olan mekânda, Cuma ve Cumartesi geceleri ise eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

Rezervasyon için:

Eski Büyükdere Cad. No: 26 Maslak İstanbul

+90 212 214 74 44

cool@icebarist.com

www.icebarist.com

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber