Geri Dön

Babylon’da bu hafta

İsveç’in sıradışı ismi Elliphant, 7 Mart Cumartesi akşamı Babylon’da dinleyicisiyle buluşuyor.

Babylon’da bu hafta

Hip-hop’tan R&B’ye, elektronik müzikten pop’a uzanan bir yelpazede ses getirmeyi başaran Elliphant, elektro pop ve rap melodileri arasında hem sıcak hem vahşi performansıyla İsveç sınırlarının ötesine taşımak için Babylon sahnesinde olacak.

"Music For All" sloganıyla yola çıkan Social Inclusion Band engelli ve dezavantajlı gençlere yeni bir yolcuğun kapılarını açan Düşler Akademisi, Social Inclusion Band ile yetenekli gençleri, gönüllü müzisyenlerle bir araya getirmeye devam ediyor. Baba Zula, Kolektif İstanbul, Alp Ersönmez, Arto Tunç Boyacıyan, Ayhan Sicimoğlu, Burhan Öcal, Hüsnü Şenlendirici, lhan Erşahin, İmer Demirer ve Kerem Görsev gibi birçok müzisyen ve grup ile aynı sahneyi paylaşan Social Inclusion Band 9 Mart Pazartesi Babylon sahnesine konuk olacak.

İronik ve sıradışı sözlerle her türlü müziğe göz kırpan Peyk, 11 Mart Çarşamba gecesi Babylon’da sahne alacak. 90’lı yıllardan günümüze kadar sessiz sedasız üç albüm yayınlayan Peyk, alışılmamış sözlerle harmanlanan kendine has tarzıyla, yıllardır sadık dinleyici kitlesiyle buluşacak.

Yaptığı albümlerle en çok satan yabancı albüm listelerinin tepelerinde gezinen, "Disko Partizani" ile yeni bir çeşit pop müzik yaratan ve bu stilde çığır açan Shantel, 13 Mart Cumartesi akşamı bir kez daha Babylon sahnesine konuk olacak. Balkanlar’ın geleneksel melodilerini ve Güneydoğu Avrupa’nın farklı ses renklerini, tasarlamış olduğu elektronik altyapılarla buluşturan Shantel’in neşeli ve kıvrak sound’larının remiksleriyle, Babylon ahalisi, haftanın yorgunluğunu Babylon’da atacak.

Babylon konser biletleri biletix.com adresinden ve Babylon gişesinden satın alınabiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber