Geri Dön

BeeGee ile geceni mixle!

Müziği, sayısız hit parçada imzası ve yüksek enerjisi ile geniş bir hayran kitlesine seslenen BeeGee ile yeni buluşma yine 360istanbul’da... 23 Kasım Cumartesi gecesi müzik ve eğlence için hazırlanın...

BeeGee ile geceni mixle!

Türkiye’de unutulmaz DJ performanslarına ismini veren, elektronik müziğin yıldızı BeeGee, 23 Kasım Cumartesi gecesi yine 360istanbul’da müzikseverlere ev sahipliği yapıyor.

Müzik kariyeri boyunca Türkiye’de elektronik müziğin gelişmesini destekleyen BeeGee, DJ kimliğinin yanı sıra kurduğu radyolar, gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar ve yaptığı prodüksiyonlarla adından sıkça söz ettiriyor. BeeGee, elektronik müzik alt yapısını Türkçe sözlerle bir araya getirerek Hande Yener, Ozan Çolakoğlu, Tarkan ve Manga’ya yaptığı remixler ile de Türk dans müziğine yeni bir yön veriyor. Trance müziğin bugün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri olan BeeGee, tüm çalışmaları ile uluslararası arenada da büyük başarıların sahibi olmaya devam ediyor.

BeeGee, unutulmaz bir DJ seti için 360istanbul’da turn table’in başına geçecek. FG 93.7’nin sevilen DJ’i Ali Efe Dinç ile warm up setiyle sizi geceye hazırlayacak.

Rezervasyon için;

360istanbul

0212 251 10 42 – 43 / 0533 691 0 360

İstiklal Cad. Mısır Apt. No: 163, Beyoğlu, İstanbul

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber