Geri Dön

Bob Dylan’ın el yazmasına 37 bin sterlin

Bob Dylan’ın kendi el yazısıyla “Blonde on Blonde” albümüne ait şarkıların yer aldığı bir sayfa önceki gün Londra’daki Sotheby’s Müzayede Evi tarafından yapılan online açık artırmayla satıldı.

Bob Dylan’ın  el yazmasına  37 bin sterlin

The Guardian’da yer alan habere göre 1966 yılına ait ve sanatçının “Most Likely You Go Your Way” ve “I’ll Go Mine” şarkısının sözlerinin yer aldığı bu sayfa 37 bin 500 sterline alıcı buldu. Ayrıca kâğıtta Dylan’ın daha önce hiç kaydetmediği bir şarkının sözleri de yer alıyor. 

Ceza yemekten bıktı... Araçta havuz keyfini ağaç tepesine taşıyorAntalya'da aracının üstünü kesip havuza dönüştürüp trafikte havuz keyfi, ardından da başka bir aracının üzerini teras gibi kullanarak bagaj kısmında mangal keyfi yapan oto aksesuarcısı Murat Tokmak (30), yediği cezalar sonrası eski tip bir minibüsün motorunu ve tekerleklerini söküp ‘sosyal mesafeli’ ağaç jakuzi yapmaya başladı. Aracı trafiğe sokmayıp vinçle bir ağacın üstüne koyacağını belirten Tokmak, “Buna da ceza yazacaklarını düşünmüyorum. Yersem bir daha proje yapmam” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber