Geri Dön

Büyükada ve Paros arasına sıkışanbir aşk hikâyesi; “İki Ada Bir Kadın”

Arlin Nevruz’un ilk romanı “İki Ada Bir Kadın”, Olimpos Yayınlarından çıktı. Roman, varlıklı bir hayata gözlerini açan Yasemin’in kendisini gerçek aşka götürecek olan yoldayaşadığı kayıpları, yalnızlığı, umutsuzluğu, tesadüfleri ve aşkla yeniden biçimlenen hayatını konu alıyor.

Büyükada ve Paros arasına sıkışanbir aşk hikâyesi; “İki Ada Bir Kadın”

Akıcı ve tempolu kurgusuyla dikkat çeken “İki Ada Bir Kadın”, aşk çevresinde şekillenen sahiciliğe dair okuyucusunu tersyüz eden bir serüvenin kapılarını aralıyor.

Yazdığı ilk roman olan “İki Ada Bir Kadın” ile okuyucusunu varlığın ve yokluğun sınırlarında heyecan uyandırıcı bir gezintiye davet eden Arlin Nevruz, aşk, umut, umutsuzluk ve yeniden aşk döngüsünün iç içe geçtiği akıcı kurgusuyla ve büyüleyici anlatımıylailk sayfalardan itibaren okurunu tutsak ediyor.

Tanıdık bir yaşam öyküsünü kendine özgü benzersiz anlatımıyla yeniden yorumlayan yazarın İstanbul, Büyükada, Atina ve Paros ekseninde dolaşan duru ve sürükleyici kalemi, değişen hayatları, sürprizlerle dolu olayları ve gerçek aşkın hikâyesini eşsiz bir mücevher edasıyla kitabın sayfalarına yansıtıyor.

Bazen boşluğun içinde nereye gittiğini bilmeden yuvarlanır gider ya insan... Nereye varacağını bilmeden, hatta niye o yola çıktığını bile fark etmeden...

Ne geçmiştedir, ne de gelecekte...

Zamansızlık içinde ve sadece olma halinde...

O zaman duyar içindeki sesi insan, o zaman anlar hayattaki anlamını...

Ruhunun amacını...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber